SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Badania robione 3 dni po redukcji.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Ogólnie jest ok. Tylko wyniki morfologii dość mocno rozjechane. Polecam skonsultować to z lekarzem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
a z tym cholesterolem cos robić , ograniczyć coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
a z tym że mocno rozjechane to co masz na myśli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Cholesterol jest ok. Proporcja HDL:LDL wręcz idealna. Trójglicerydy również. Spójrz na wyniki morfologii krwi. Masz połowę wartości zbyt niskiej lub zbyt wysokiej. Powody mogą być różne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
mogą to być też powody redukcji którą miałem ??byłem troche zmęczony może to dlatego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Może tak być. Powtórz badanie za miesiąc będąc na zerowym/dodatnim bilansie kcal. Pamiętaj aby wykonać je około 24h od treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Dzięki za rady , tak zrobię .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Szkoda, że nie ma Ft3, Ft4.
Morfologia, jak już Domer wspomniał - najprawdopodobniej jest rozjechana przez redukcję, ale możliwe, że ostatnio przechodziłeś też jakąś infekcję(wirusowa, bakteryjna?)? (świadczyć może o tym podwyższone i PDW i MPV) Na pewno warto to sprawdzić za jakiś miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
a jeszcze takie trochę na inny temat jeśli nie daje rady przejeść węgli to mogę tłuszcze podbijać ? Ważę teraz 81kg a jem koło 100-120 g tłuszczy?? Jeszcze chciałem zapytać jak można podnieść naturalnie poziom testosteronu?? Słyszałem że witaminy i minerały trochę tam podnoszą niby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

WHEY premium