SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jest ok. Nie wiem tylko czym jest szynka wiejska. Jeżeli wędliną, to dawaj nieprzetworzone mięsa zamiast nich.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ziemniaki ważyłeś przed obróbką? Jak wyżej Domer zaznaczyło szynce - to zapewne wędlina, wymień na kawał mięcha (szynka wieprzowa).
Ogólnie moim zdaniem sporo ziemniaków, wymieniaj to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
tak ważyłem , będe wymieniać i urozmaicać . tak jeśli chodzi o tą szynke to wędlina . Właśnie dziś robie sobie z szynki wieprzowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Dziś sprawdzałem obwody jak idą . Waga stoi w miejscu , z uda zeszło 1cm,łydka 1 cm , pas 2cm, biceps nic nie ubyło, klatka zeszło 3cm. dietę już stosuje miesiąc , zamierzam zejść z kcal na 2800 , dobre posunięcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale po co? Skoro obwody spadają, to kaloryczności nie ruszaj. Stara dobra zasada mówi, że jak coś działa to nie trza psuć

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dokładnie, jak Deja. Skoro redukcja idzie, to po co ucinać :)? Trzymaj kalorie, obserwuj kolejne 2 tygodnie obwody, wagą się nie sugeruj. Gdy przychodzi zastój, to ostatecznością jest ująć kcal.
Można wprowadzić inne warianty By redukcja szła dalej dobrze.

Ale na razie trzymaj kalorie i obserwuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Ok zrobię jak mówicie :)powoli ale coś tam rusza. Jeśli chodzi o treningi to myślę że już tak mam dużo i nie ma co dokładać :) Wygląda u mnie to tak 3 treningi siłowe 45-60min i jeden interwałowy 15-20min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No i ok Trzymaj tak, obserwuj Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
mateuszt
Ok zrobię jak mówicie :)powoli ale coś tam rusza. Jeśli chodzi o treningi to myślę że już tak mam dużo i nie ma co dokładać :) Wygląda u mnie to tak 3 treningi siłowe 45-60min i jeden interwałowy 15-20min.


3 treningi w tyg i jeden interwal to nie jest duzo. Spokojnie jak bedzie zastoj mozesz dorzucic kolejny silowy i robic interwaly 2x week.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Dobra tak zrobię :) Odezwę się za 2 tygodnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

WHEY premium