SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Proszę o pomoc i co dalej robić po kolei , też mam zamiar zamówić jakieś suplementy tylko co mi będzie potrzebne waszym zdaniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Co polecacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Toc dostałeś wskazówki...od Domera i ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Jeszcze zapytam czy na zerowym mogę robić jeden dzień nisko węgle a treningowy wysoko węgle ? Chciałbym tą dietę niskowęglowodanową powoli wprowadzac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Skąd pomysł na wprowadzenie niskowęglowodanowej diety ?
Coś teraz źle idzie ? Wracasz na zero, celem odpoczynku, więc po co chcesz kombinować ?


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-06-03 18:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
no tak masz racje 2 tygodnie na zero a potem jeszcze redukcja tylko nie wiem jak długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ale czemu 2 tygodnie ? Nie zakładaj od razu tak. Jak wejdziesz na zero - odpoczniesz możesz wiele zyskać. Przede wszystkim Twoja redukcja trwa ciągiem bardzo długo.
A to już skłania ku zluzowaniu.
Niech psychika i ciało odpoczną nieco, a jak poczujesz potrzebę redukcji później - to zrobisz.
Na zero można z Twoim bf starać się o rekompozycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
To na zerowym też sylwetka powinna się kształtować tak ? Dobrze to nic nie kombinuje tylko robię jak ty mówisz :)suplementacja tylko białko i witaminy C,magnez,D . jeszcze jakieś witaminy się przydadzą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Oczywiście, że tak. Zerowy bilans kcal nie oznacza, że nie będzie żadnych efektów. W te sposób można doprowadzić do rekompozycji sylwetki. Jednak efekty są bardzo trudne do obserwacji, to często wprowadza problem z tym co dalej robić. Szczególnie u osób niedoświadczonych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Właśnie dziś sobie robiłem badania i testosteron ,Psa,Cea wszystko jest w normie. jedynie co mam bało białych krwinek i wzrósł mi cholesterolto pewnie od tych tłuszczy co w diecie miałem dużo . Co robić , mogę jeść dalej ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

WHEY premium