A taki dzien to akurat w chuy dobrze robi, raz ze organizm nową mocą sie załaduje to dwa psycha moocno odpocznie, a w formie to nawet zadnych strat nie widzialem
A taki dzien to akurat w chuy dobrze robi, raz ze organizm nową mocą sie załaduje to dwa psycha moocno odpocznie, a w formie to nawet zadnych strat nie widzialem
Profil lipidowy tylko bym jeszcze chętnie zobaczył. Jak na moje to dobrze zrobiłeś. Do startu jeszcze jest czasu, taki reset dla psychy da wiele, a dla formy wiele nie zaszkodzi, sam wiesz
Trzymam kciuki, i ja i pewnie cała reszta!
Ja też często tak mam gdy rano wstaje i zaś trzeba zrobić to zaje*ne cardio ... ale robie je.... wiesz dlaczego? żeby nie dać satysfakcji tym którzy obgadują za plecami bo każdy ma takie osoby
Więc jak schodzisz z aerobów to morda się cieszy bo wiesz że zrobiłeś robotę i po raz kolejny hejterom się nie udało
A co do czita to luuz, on Tobie tak zaszkodzi jak ugryzienie komara
Także spinaj poślady i ogień, bo mamy zrobić formy startowe i foty razem na backstagu
Poukładaj sobie wszystko w głowie na spokojnie
Bo ja mając diete ryz kurczak 100% treningi 100% cardio 100% regeneracja 100%, ale w głowie siano (różne schizy do diety,treningu itp) nie robiłem wgl progresu... A teraz? Dalej jest wszystko na 100% ale nie tak rygorystycznie tylko lajtowo m in dzieki Przemkowi, głowa spokojna a wyglądam teraz najlepiej w życiu :)
Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-08-11 18:56:11
pamiętaj o ludziach którzy stoją za Tobą murem, a wiem, że takich masz przy sobie i oni trzymają kciukasy za Ciebie. Są chwile zwątpienia, ale możemy je przeskoczyć i iść dalej i to właśnie defniuje kulturystów. A Ty jesteś kulturystą z krwi i kości i za 8 tygodni trzeba pokazać moc
ja też motywacje od Was tutaj czerpię jak widzę Wasz rozwój
każdy zapyerdala jak szalony i jak tu nie wejść w wir ciężkiej pracy. Dlatego też założyłem swój dziennik treningowy
Krychu trzymam kciuki, na dniach zgadamy się na trening !
Zgodny z regulaminem.
pozdro i lecisz!ZAPRASZAM DO MOJEGO DZIENNIKA :
http://www.sfd.pl/Przygotowania_do_Sezonu_2015_Mateusz_Cereda-t1020320.html
Aktualny dziennik:
http://www.sfd.pl/Mariusz_Żaba:_MPJ_2015_str_34,_Kłodzko_44-t1089000.html
Galeria zdjęc:
http://www.sfd.pl/Marian_rocznik_92-t628047.html
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!
Wstałem wczoraj , zrobiłem cardio , obejrzałem wszystkie zdjęcia tak jak napisałem na FB i pojechałem j**nąć plecy.
Samopoczucie odrazu lepsze, trening też spoko.
Do podjadania już nie ciągnęło, cały dzień na czystej misce i odrazu lepiej.
TRENING:
1.Mc R10 80/100/120/140/6x160
2a. Wiosło polsztanga 4x15 30/40/45/50
2b. Ściąganie do klatki uchwytu neutralnego 4x15
3. Ściganie do klatki nachwytem szerokim 5x 25/20/15/15/15
4. Unoszenie w bok z hantlami 5x 25/20/15/15
5. Uginanie że skrótem z hantlami 4x15
+30min cardio rano
+10min interwal po treningu
DIETA:
1. 3 jajka, 2 białka. 170g szynki z piersi indyka, pieczarki
2. 65g owsianych,12 białek, 5g oleju kokosowego, 100g ananasa, 15g izolatu
3. 300g piersi z kurczaka, 4wafle ryżowe
4. 300g piersi z kurczaka, 4wafle ryżowe
5. 300g piersi z kurczaka. Warzywa
6. 50g płatków owsianycn, 100g truskawek, 40g wpc, 30g izolatu , 20g masła migdałowego
Mój dziennik treningowy. W drodze do MP, ME, MPJ
http://www.sfd.pl/Krystian_Wolski:_Przygotowania_z_Emilem_Kaleńskim_do_MP,_MEJ,_MPJ_2016_-t1088257-s2.html#
Krystek, jak to masło migdałowe z Bułka? Ja jeszcze swoje z Myprotein kończę.
Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html
Mój dziennik treningowy. W drodze do MP, ME, MPJ
http://www.sfd.pl/Krystian_Wolski:_Przygotowania_z_Emilem_Kaleńskim_do_MP,_MEJ,_MPJ_2016_-t1088257-s2.html#
Masa czy redukcja?
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- ...
- 57