SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Krystian Wolski: Przygotowania z Emilem Kaleńskim do MP, MEJ, MPJ 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119516

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bywaja cięższe chwile, ale zawody coraz blizej i trzeba sie spiąc!
A taki dzien to akurat w chuy dobrze robi, raz ze organizm nową mocą sie załaduje to dwa psycha moocno odpocznie, a w formie to nawet zadnych strat nie widzialem
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892901
Wyniki super z tego co zrobiłeś Profil lipidowy tylko bym jeszcze chętnie zobaczył.
Jak na moje to dobrze zrobiłeś. Do startu jeszcze jest czasu, taki reset dla psychy da wiele, a dla formy wiele nie zaszkodzi, sam wiesz
Trzymam kciuki, i ja i pewnie cała reszta!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
Dawaj Krystian nie pi*rdol Ja też często tak mam gdy rano wstaje i zaś trzeba zrobić to zaje*ne cardio ... ale robie je.... wiesz dlaczego? żeby nie dać satysfakcji tym którzy obgadują za plecami bo każdy ma takie osoby Więc jak schodzisz z aerobów to morda się cieszy bo wiesz że zrobiłeś robotę i po raz kolejny hejterom się nie udało A co do czita to luuz, on Tobie tak zaszkodzi jak ugryzienie komara Także spinaj poślady i ogień, bo mamy zrobić formy startowe i foty razem na backstagu

Poukładaj sobie wszystko w głowie na spokojnie Bo ja mając diete ryz kurczak 100% treningi 100% cardio 100% regeneracja 100%, ale w głowie siano (różne schizy do diety,treningu itp) nie robiłem wgl progresu... A teraz? Dalej jest wszystko na 100% ale nie tak rygorystycznie tylko lajtowo m in dzieki Przemkowi, głowa spokojna a wyglądam teraz najlepiej w życiu :)


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-08-11 18:56:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Krychu osiągnąłeś niemałe sukcesy i zacząłeś być medialny, więc hejterzy to normalna sprawa w Twoim przypadku, ale ja uważam, że to też sukces pamiętaj o ludziach którzy stoją za Tobą murem, a wiem, że takich masz przy sobie i oni trzymają kciukasy za Ciebie. Są chwile zwątpienia, ale możemy je przeskoczyć i iść dalej i to właśnie defniuje kulturystów. A Ty jesteś kulturystą z krwi i kości i za 8 tygodni trzeba pokazać moc

ja też motywacje od Was tutaj czerpię jak widzę Wasz rozwój każdy zapyerdala jak szalony i jak tu nie wejść w wir ciężkiej pracy. Dlatego też założyłem swój dziennik treningowy

Krychu trzymam kciuki, na dniach zgadamy się na trening !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47765
Krystian kozak forma . Super progress . Serio na zywo nie widac w ciuchach ze taki dzik z ciebie . Nabity miesem dobrze . Albo inaczej wsumie w 90% sytuacji gdzie cie widzialem byles z Adamem i Lukim pozdro i lecisz!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobnie jak reszta, trzymam kciuki i jedziesz dalej!
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Wyjdziesz i wygrasz MPJ;) jak nie odpiscisz to ja tam nie widze konkurtna dla Ciebie...;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 538 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9893
Dzięki chłopaki !
Wstałem wczoraj , zrobiłem cardio , obejrzałem wszystkie zdjęcia tak jak napisałem na FB i pojechałem j**nąć plecy.
Samopoczucie odrazu lepsze, trening też spoko.
Do podjadania już nie ciągnęło, cały dzień na czystej misce i odrazu lepiej.

TRENING:
1.Mc R10 80/100/120/140/6x160
2a. Wiosło polsztanga 4x15 30/40/45/50
2b. Ściąganie do klatki uchwytu neutralnego 4x15
3. Ściganie do klatki nachwytem szerokim 5x 25/20/15/15/15
4. Unoszenie w bok z hantlami 5x 25/20/15/15
5. Uginanie że skrótem z hantlami 4x15

+30min cardio rano
+10min interwal po treningu


DIETA:
1. 3 jajka, 2 białka. 170g szynki z piersi indyka, pieczarki
2. 65g owsianych,12 białek, 5g oleju kokosowego, 100g ananasa, 15g izolatu
3. 300g piersi z kurczaka, 4wafle ryżowe
4. 300g piersi z kurczaka, 4wafle ryżowe
5. 300g piersi z kurczaka. Warzywa
6. 50g płatków owsianycn, 100g truskawek, 40g wpc, 30g izolatu , 20g masła migdałowego
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
No i to mi się podoba!

Krystek, jak to masło migdałowe z Bułka? Ja jeszcze swoje z Myprotein kończę.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 538 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9893
Dla mnie jest ok, fajne gęste mimo że stoi w ciepłym. Nie mam jak się odnieść do innych bo nie próbowałem nic ale wydaje mi się że mogłoby być bardziej migdały czuć :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Masa czy redukcja?

Następny temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

electro
Polecane artykuły