SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Wolski: Przygotowania z Emilem Kaleńskim do MP, MEJ, MPJ 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111377

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jw. Forma przej**ana, naprawde chyba nie ma żadnej partii która by odstawała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Wkleję to co z fb bo nie każdy mnie tam zna :D
W końcu chwila dla was :) oczywiście po obiedzie na którym 3 razy podchodziłem z talerzem do kuchennego bufetu :P
A teraz na poważnie.
Podsumowując całe przygotowania do sezonu 2016 i zaliczając przed Mistrzostwami Europy 2 starty, w których stawałem na podium na pierwszym i trzecim miejscu to po żadnym z nich nie czułem się tak dobrze jak po starcie tutaj w Hiszpanii. Mimo tego, że nie stanąłem na podium i wrócę do domu bez medalu nie jest mi przykro i nie czuję niedosytu.
Poziom w mojej kategorii był bardzo wysoki i na 14 zawodników, być piątym w Europie to dla mnie największy sukces. Był to mój debiut na takiej rangi zawodach i to też jest Mega osiągnięcie, tym bardziej dla chłopaka z małej wioski który chciał postawić w ostatnim wieku juniora wszystko na jedną kartę i pokazać się światu. Zdobyte doświadczenie na pewno będzie owocem wieku sukcesów w przyszłości a błędy trzeba po prostu przyjąć na klatę. Póki co nie zdradzam planów odnośnie dalszych startów i przygotowań. To na pewno nie koniec :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Później kolejna porcja zdjęć jedzenia :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super, gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Top5, gratulacje świetna forma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Forma kosa

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Dzięki panowie za miłe słowo.
Klimat mi sprzyja bo na budziku już 100 kg a i tak się ograniczam :D
Obiecałem kilka fotek z jedzenia więc wrzucę i coś z wczorajszego treningu :)
Co do jedzenia to powiem tylko tylko że to było wczoraj i nie zrobiłem zdjęcia wszystkiego co zjedliśmy. A to co jest na talerzach to są obiady,kolację i śniadania i wszystko potrójne wpadło. Czyli jak szedłem na obiad to 3x coś innego na cały talerz i na śniadanie , kolację tak samo :D myślę że spokojnie 15tys kcal na głowę wczoraj przyj**alismy:D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
A tak wyglądałem dzisiaj :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dobra szama, należało się
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa czy redukcja?

Następny temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

WHEY premium