SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Wolski: Przygotowania z Emilem Kaleńskim do MP, MEJ, MPJ 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111388

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30799 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870630
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
albo za te kasę weź ze soba druga połowkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30799 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870630
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
No wiem że waga mnie nie powinna interesować ale tak sobie wchodzę co rano :D
Co do wyjazdu to hajs który miałem na niego chce oddać żeby nie mieć żadnych zobowiązań. A Asia niestety nie może jechać bo ma też jakiś konkurs w Poznaniu i się rozjezdzamy oboje.
Dzisiaj ostatni trening , już na szczęście za mną i czekam teraz na Aske :D ostatnie 8l wody i ostatni dzień na niskich ww ( chyba :D )

Trening zrobiłem ten co ostatnio od Emila dostałem , trochę mniejsza objętość ale za to intensywnie.
Razem z Bzykiem lecimy na grilla do Asi rodziców więc dzisiaj mięso serwowane prosto z rusztu :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
udanego grillowania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Grill się udał ale psychika ucierpiała :D za to pierś z grilla mistrzostwo świata.
Do rzeczy. Ostatnia prosta, jutro o 7 wyjazd do Warszawy z Bartkiem Leoniewskim i Julia Fusiecka. Woda powoli schodzi, jutro mam jeszcze 4l do wypicia i zaczynam ładowanie. Z Emilem ustaliliśmy tak: będzie 6-7 posiłków jeszcze się okaże
75g węgli w posiłku, czyli 100g ryżu i 109g mięsa do wieczora. Rano zjem owsiane i jajka, a na noc uwale trochę wegli albo wszystkie i wjedzie tłuste mięso. Czwartek przed startem prawdopowodnie to samo albo zamienię źródło Ww, zobaczymy co będzie dostępne. Na noc już bez węglowodanów i na bank karkówka jakąś albo stek. Piątek zobaczę jak będę wyglądał. Ale chciałbym śniadanie zjeść z nasyconych tluszczy + delikatnie białko i węgle a później już powoli dziubac ryż i tłuszcze.
Fotka z dzisiaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Powodzenia Wolski i wracaj z medalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Siema. Po dwóch dniach w Hiszpanii forma w końcu się prezentuje. Dzisiaj jeszcze nie jest to ale rano będzie petarda i ja wam to mówię!.

Ogólnie to wypadałoby ponarzekać trochę bo organizacja straszna. Rozrzucili nas po 4 hotelach, na weryfikację dotarliśmy na 21, do hotelu około 24.
Rano śniadanie i co do tego to się nie przyj**ie bo w sobotę jak tylko rano wstanę po starcie to zjem wszystko co tam jest :D wrzucę kilka fotek jutro to sami zobaczycie :D


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Krystek powodzenia! Wierze ze medal bedziesz mial forma masakryczna, mega sylwetka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa czy redukcja?

Następny temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

WHEY premium