SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Wolski: Przygotowania z Emilem Kaleńskim do MP, MEJ, MPJ 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
popuri
aromaty z MP warte uwagi ?


Najlepsze co jest na rynku i same w sobie kozak.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
BzykuDG
Tak z ciekawości, dlaczego w pierwszym posiłku nie ma nigdy fatu?


Jest Bzysiu, tylko to wyglada tak ze teraz nie jem fatu przed treningiem, a śniadanie mam B+T więc zamieniam na B+W a ten brakujący jem później jakoś. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
No więc tak to wygląda.
Estro chyba wyj**ało bo jak na mnie tych węgli nie jest sporo a spuchnięte jak balon jestem. Skarpetki odbite na kostkach, nogi jak balony i ogólnie niewyraŹny. Jutro rano jadę zrobić badania to się dowiem :D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9925
Nie jest źle , a będzie tylko lepiej

W filmiku na Twoim kanale na YT mówiłeś, że aktualnie na stałe ok. 120 węgli , 100 fatu i 350 bialka.
O ile to nie tajemnica - skąd ta zamiana z rotacji? :) Obciąłeś węgle bardzo mocno , a fat poszedł trochę w góre tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Z tym obcinaniem to sobie sam coś uj**alem w głowie. Zobaczyłem jak się chłopaki szykują już pod jesień, sam byłem powiedzmy że off to sylwetka taka sobie, no a zdjęcie wyżej to po 2 tygodniach 4tys kcal. No i te terminy do startów sobie wyznaczylem i chciałem w miarę szybko to ogarnąć. A jak zwykle okazało się że do strzegomia 11 tygodni, do Pragi z 14 a do MPj 15 , a mi wystarcza z 8 na zrobienie formy. Emilowi napisałem , mówił że możemy odwrócić poprzednią rotacja na chwilę i zobaczymy. Poleciałam tak dwa tygodnie no i waga -4kg okolo, sylwetka na plus ale płasko.
Teraz chyba wrócę do schematu 2dni low, 1high, 2low, 1high i cheat q ten dzień. No i podbije trochę węglowodanów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Coś tam się trzymają te nogi :D chociaż z nich mogę być zadowolony :P
Tak w ogóle wracając do tematu :D Byłem w piątek z Asia w Poznaniu i odwiedziłem Emila z tej okazji. Poszliśmy na trening, zrobiliśmy cardio i na urodzinowego burgera :D
Dogadaliśmy kwestię jedzenia i wróciłem do schematu, którym jechałem przed MP czyli rotacja 2dni low carb na 1dzień high carb.
Makro się zmieniło trochę , dowalilismy białka , wywalilismy tłuszcz na stały poziom i wegle w zależności od dnia.

W LC: B:360g + 40 po treningu, W:150g + 50po treningu, T:40g
W HC:B: 360g + 40 po treningu, W:300g + 50po treningu, T:40g
Oczywiście jak wypada mi dzień nie treningowy to nie daje po treningowych.
Odnośnie poprzednich makrosow to może mi się wydawać ale po 3 dniach już widzę różnice. Typowo niskie WW mi nie służą, tracę na pełnosci, robię się płaski i generalnie jest kupa.
Cardio póki co zostawię jeszcze przez 2 tygodnie tak jak było czyli 30 minut na czczo jak jest możliwość, 10 minut interwal po treningu.
Poruszylismy też temat tego że to mój drugi sezon startowy w tym roku i nie do końca wiadomo jak zareaguje tym razem. Ogólnie sam uważam już ze więcej kg niż na wiosnę miał nie będę.
Co do startów to priorytet z MPJ zmienił się na Pragę, która jest tydzień przed MPJ. Za 7 tygodni Strzegom raczej na luzie bo mamy z Asia wesele dzień przed. Więc jakieś ładowanie i odwadnianie alko potestujemy :p Za poziom wody też zabieramy się z Emilem już szybciej bo wiosna wyszło to trochę za późno.
Niżej jeszcze film z wizyty u Emila i do usłyszenia :P


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Dobra jest pretekst żeby zacząć regularne wpisy. :D
Otóż pierwszy start w sezonie jesiennym już za 6 tygodni w Strzegomiu.
Nie wiem jeszcze jakie kategorie ale juniorską na pewno wybiorę i w seniorskiej też mógłbym w sumie wyjść o ile będzie taka możliwość. Jak seniorska to na pewno 90+ .

Od tamtego tygodnia zmieniło się kilka rzeczy, o których wspominałem wcześniej.
Powrót do rotacji i samo podbicie węgli już sporo zmieniło. W końcu jakaś wyrazista i bardziej pełna zrobiła się sylwetka. Samopoczucie mimo tego że cardio dalej 2x dziennie nawet dobre. No i treningi po high carbach o wiele lepiej się kręcą.

Tym razem z Emilem sporo wcześniej zadbamy o gospodarkę wodną u mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Dzisiaj wypada mi HC wiec rano zrobiłem 30 minut cardio, ogarnąłem fryzjera i siedzę właśnie w Agata Meble na zaj**istej kanapie i czekam na mamę i babcię. Trening robię później z Parysem i jakąś nagrywke zrobimy.

Dieta dzisiaj tak:
1. 2 jajka, 8 białek, 15g Izolat, 170g ananasa
2. 300g dorsza, 5g oleju lnianego
3. 300g piersi z kurczaka, 5g oleju lnianego


I później już z weglami do treningu i po bo późno będziemy trenować więc wolę pojesc na wieczór. A mam ich 300g do zjedzenia więc będzie dobre pole manewru :)
I forma z rana po cardio.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa czy redukcja?

Następny temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

WHEY premium