No to jak zestawienie będzie to wszystko gra. No jak dołożysz węgli to zaraz uzupełnisz glikogen plus trochę wody i zaraz pare kilogramów wskoczy na plus.
...
No właśnie przed tymi fotkami chciałbym troszkę doładować się węglami. Myślę o takim czymś: Dzień wcześniej po treningu załaduję jak zwykle węglami tylko znacznie więcej. Następnego dnia poprawię, poczekam trochę i zrobię szybkie FBW a później fotki? Tak będzie dobrze?
Na jutro mam takiego T bone steak
Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-06-18 19:36:26
Na jutro mam takiego T bone steak
Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-06-18 19:36:26
Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.
...
Taki schemat powinien się sprawdzić choć tak na prawdę nie ma się co przejmować bardzo. Ważne żeby sobie to dokumentować wpisując dokładnie wagę, obwody i fotki.
...
Dzisiaj zrobiłem powtórkę z zeszłej niedzieli. Tzn takie śniadanko:
Później sprint na rowerze na wysokim pulsie:
Powiem Wam że polubiłem jazdę na rowerze i zastanawiam się nad jakimś lepszym rowerem szosowym czy jak to się tam nazywa. Na pewno niebo, a ziemia pomiędzy rowerem, a jakimś orbitrekiem
Później wpadł taki 350g T bone steak z kapustą kiszoną Mocno krwisty, ale mięsko mega delikatne. Na pewno częściej zagości na moim stole
Teraz idę jeszcze na jajka z majonezem i na koniec dopchać się marchewką
Później sprint na rowerze na wysokim pulsie:
Powiem Wam że polubiłem jazdę na rowerze i zastanawiam się nad jakimś lepszym rowerem szosowym czy jak to się tam nazywa. Na pewno niebo, a ziemia pomiędzy rowerem, a jakimś orbitrekiem
Później wpadł taki 350g T bone steak z kapustą kiszoną Mocno krwisty, ale mięsko mega delikatne. Na pewno częściej zagości na moim stole
Teraz idę jeszcze na jajka z majonezem i na koniec dopchać się marchewką

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.
...
Z rowerem trzeba dobrze przemyśleć sprawę czy jest sens inwestować w dobrej jakości rower bo nie wiadomo czy będziesz na nim jeździł a poza tym zależy też od pogody gdzie mieszkasz bo jak masz wydawać grubą kasę na rower i jeździć na nim 2-3 miesiące w roku przy sprzyjających warunkach to trzeba przemyśleć czy się opłaca.
...
Tzn ja myślę o jakiejś używanej kolarzówce za max 250 € Tutaj w Holandii do wyboru do koloru
No wiadomo z pogodą nie wygrasz, w Holandii lubi padać, ale trzeba do tego przywyknąć. Za to jest znacznie cieplej zimą i jesienią.
DZISIEJSZY TRENING:
DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
No wiadomo z pogodą nie wygrasz, w Holandii lubi padać, ale trzeba do tego przywyknąć. Za to jest znacznie cieplej zimą i jesienią.
DZISIEJSZY TRENING:
DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.
...
Na kolarzówce trzeba umieć jeździć ale co ważniejsze trzeba mieć do tego odpowiednio przygotowane trasy bo bez fajnej nawierzchni jazda na kolarzówce to tragedia.
...
Sorki za kilkudniową nieobecność, ale nawał pracy, treningów, nauki do tego utrzymanie diety i bardzo krucho z czasem się zrobiło. Treningi oczywiście robione na maxa, na tyle na ile pozwala kaloryczność. Z formy jestem w sumie już zadowolony, a mam jeszcze dwa tyg. Brzuch jest całkiem fajny, coraz więcej detali się pokazuje.
"Holandia to jedyny kraj na świecie, gdzie rowerów jest więcej niż mieszkańców (18 mln jednośladów w stosunku do 16,5 mln ludności).
Cały kraj „pokryty” jest gęstą siecią dróg rowerowych - zarówno krajowych, jak i regionalnych oraz lokalnych. To ok. 23 tys. km dróg asfaltowych i ok. 65 tys. innych. Niektóre trasy można nazwać autostradami rowerowymi."
Kiedyś będąc dzieckiem miałem kolarzówkę, ale wtedy marzyłem o góralu
Teraz mam takiego "zwyklaka" nawet nie wiem jak to się nazywa
Można jeździć i na takim, ale ja jestem trochę gadżeciarzem, jak coś robię to lubię mięć czym.
TRENINGI:
DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-06-25 10:42:00
rion10Na kolarzówce trzeba umieć jeździć ale co ważniejsze trzeba mieć do tego odpowiednio przygotowane trasy bo bez fajnej nawierzchni jazda na kolarzówce to tragedia.
"Holandia to jedyny kraj na świecie, gdzie rowerów jest więcej niż mieszkańców (18 mln jednośladów w stosunku do 16,5 mln ludności).
Cały kraj „pokryty” jest gęstą siecią dróg rowerowych - zarówno krajowych, jak i regionalnych oraz lokalnych. To ok. 23 tys. km dróg asfaltowych i ok. 65 tys. innych. Niektóre trasy można nazwać autostradami rowerowymi."
Kiedyś będąc dzieckiem miałem kolarzówkę, ale wtedy marzyłem o góralu
Teraz mam takiego "zwyklaka" nawet nie wiem jak to się nazywa
Można jeździć i na takim, ale ja jestem trochę gadżeciarzem, jak coś robię to lubię mięć czym.
TRENINGI:
DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-06-25 10:42:00
Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.
...
...
No ale już tam coś widać w tym lustrze sensownego a jeszcze dwa tygodnie pozwolą doszlifować formę i będzie elegancko 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
plan na silownie dla poczatkujacego
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- ...
- 91
Następny temat

