SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 112794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8791
Miska:

sniadanie:3 jajka,makrela

po treningu
:szejk z przepisu
Tetiszerii

obiad:soczewica,mieso wieprzowe mielone,pomidory z puszki,wywar z rosolu

Przekąska :dwie mandarynki

Kolacja:racuchy od Bziubzius z maslem z nerkowcow
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Juli, jakoś tak bidnie

Edit.: Nie za mało, czasem?

Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2015-12-14 19:13:18
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8791
blue_hope
Juli, jakoś tak bidnie

Edit.: Nie za mało, czasem?


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2015-12-14 19:13:18


Moze Aga...ale jak nie liczę to tak jem.Z koleii mam dosyc liczenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
To zalezy ile tego bylo. Moglo byc 50 g soczewicy albo i 100....i gora racuchow hehe. A i moj szejk chudy nie jest :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
No, dlatego szejk Teti mi bynajmniej mało mówi :D Teti podaj przepis :) Ciekawa jestem :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8791
To jeszcze raz moja micha

Sniadanie:3 jajka,kapka oleju,makrela 50 g

Szejk:dwa zoltka,dwa banany,25 g odzywki peanut butter,75 g mleczka kokosowego,troche mleka kokosowego

Obiad:60 g soczewicy,200 g miesa mielonego,pol puszki pomidorow w puszce,lyzka oleju kokosowego,szklanka wywaru z rosolu

Przekaska:tak mnie naszlo na dwie mandarynki bo corka jadla a ja poczulam zapach swiat

Kolacja:dwa jajka,lyzeczka oleju kokoswego,lyzka maki kokosowej,lyzka tapioki,lyzka maki kasztanowej,lyzka masla z nerkowcow

a teraz nadal malo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Julka nie bądź zła, bez gramatur mi się mało wydaje. Znając nas kobiety :)
Ja też ostatnio miałam fazę mandarynkowa, ale robiłam lody bananowe, więc nie jadłąm :)
Co do szejka, byłam ciekawa składu nie słyszałam o nim :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8791
Agus kochanie ale za co ja mam byc zla na ciebie....cenie sobie kogos uwagi,po to tu jestem.I rzeczywiscie chyba masz racje bo jakas glodna dzis bylam.


Sprobuj szejka.Wymiata....Tetiszerii dala mi przepis:dwa zoltka,dwa banany,80 g mleczka kokosowego,ja mam odzywke peanutt butter.Jesli jest za gesty to mozesz dodac mleka ale nie krowiego .Pije go zawsze po treningu,sprobuj-orgazm w gebie.

Aha ....mozesz tez dodac malin np mrozonych
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Mmmmmmmmmmm brzmi smakowicie, ja tam pewnie słodzika wrzucę, koooocham słodkie ;) A szejm może w czwartek wyląduje u mnie, jutro muszę kupić białko :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
Jak jest banan i proch to mega slodkie wychodzi. Czasem surowe kakao sie doda i jeszcze wiekszy wypas jest. Zotka ze sparzonych jaj i szamac :) Taaa manadarynki w Prlu to tylko na swieta byly i mydelko Fa.....


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 14/12/2015 21:46:33
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

electro
Polecane artykuły