SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[FIT]DT venturka -zrobić formę życia :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
równiez ode mnie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
Dziękuję, wyjazd się udał, ale wiadomo- za krótko

Melduję się więc z powrotem

Obli - od razu mam prośbę - gdybyś miała chwilę, to chciałabym jakiś nowy trening, na koniec konkursu mówiłaś, że widziałabyś teraz dla mnie co innego. Od września biorę się ostro za treningi -3/4 razy w porywach do 5 tygodniowo byłoby do ogarnięcia

No i też mam nadzieję w najbliższym miesiącu powyjaśniać wszystkie sprawy zdrowotne - hormony, cholesterol, serce i takie tam

Od razu mówię, że przez wakacje to raczej było - jeden krok do przodu, dwa do tyłu
Wczoraj wyciągnęłam wagę i centymetr i (choć mogłam się tego spodziewać, luz mi nie służy ) - dużo pracy przede mną i pewnie znów forma zamiast na lato to będzie na zimę no a może na wiosnę

Zmieniony przez - ventura w dniu 2014-08-21 13:32:05
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Dobra, zapisuję a planujesz może start pod koniec września z dziewczynami? Czynei wyrobisz sie?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
Na wrzesień nie ma szans Musiałabym chyba kręcić 3 godziny dziennie aero

Myślę o wiośnie, chyba żeby udało się wszystko dograć, to może listopad Ale tak na 90% to wiosna.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
podeślij zdjęcia i wymiary wstaw, bo ty z tych widzących szklanke do połowy pustą
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
Ok zrobię w weekend, ale teraz to ja już nie żartuję

Ale wszystko do nadrobienia -wiem za to, że nie mogę sobie odpuszczać, bo to się źle kończy
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
No to chwila prawdy -nie żartowałam






...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
Melduję, że u mnie dalej rege, ale już lekko limituję sobie jedzenie (ciężko się przestawić ) i zaczęłam biegać w terenie - tak co dwa dni ok.60min. Po wczoraj czuję łydki- ale to nie takie typowe zakwasy, trochę olałam rozgrzewkę przed bieganiem i rozciąganie po i jakaś taka połamana jestem.

Postanowiłam, że na siłownię pójdę dopiero w przyszłym tygodniu, mam dzięki temu dużo więcej czasu i mogę sobie pozałatwiać kilka spraw, ale jednak czegoś mi brakuje. Przez chwilę miałam plan, żeby jednak już dziś iść, ale poczekam
Do tego zauważyłam, że po całkowitym tygodniowym offie (ledwo spacerki) jakoś strasznie się "zastałam", tak jakbym od razu miała 10lat więcej

Więc jeszcze chwila i wracam. Na rozruch wezmę sobie jakiś regulaminowy FBW -na tydzień/dwa.
No a dalej liczę na pomoc Obliques
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
dokopie sie w końcu do ciebie, jeszcze kwoka w kolejce..
ale rozruch rób i dietę ustaw w poziomie, bo ech.. te plusy to no comment
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
No comment - to chyba najadekwatniejszy komentarz
Ok, ja czekam cierpliwie, w poniedziałek dopiero idę na siłownię, po przerwie zanim znów wpadnę w rytm to trochę mi zajmie.
Na rozruch wezmę sobie trening regulaminowy, który robiłam rok temu, myślę, że ze dwa tygodnie będę go przerabiać

28.08.2014

WYCIECZKA NA ZACHÓD SŁOŃCA


Do góry tempo raczej wolne-po przejściu pierwszego odcinka zobaczyłam że mam spory zapas, to zwolniłam
Z powrotem za to trochę podkręciłam tempo, bo coraz ciemniej się robiło, a średnio się idzie w nocy przez las i po nierównym.
Dziś planuję też zachód, ale już ambitniejsza trasa, bez latarki się nie obejdzie.






DIETA
+/- 120/60/180
1. sałatka z indykiem i ananasem (sałata, papryka, pomidory)
2. sałatka z jajkiem (papryka, pomidory, ogórki), grejpfrut, orzechy laskowe
3. schab pieczony z ananasem, ziemniaki, bakłażan, zupa cukiniowa
4. schab pieczony
+ tran, magnez, wapń, kurkuma, błonnik

Zmieniony przez - ventura w dniu 2014-08-29 11:19:40
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

magiczna liczy na wsparcie :)

Następny temat

LubieGdyBoli - zderzenie ze ścianą

Shoty
Polecane artykuły