równiez ode mnie 

Ilość wyświetleń tematu: 104221
(choć mogłam się tego spodziewać, luz mi nie służy
) - dużo pracy przede mną i pewnie znów forma zamiast na lato to będzie na zimę
no a może na wiosnę 
Musiałabym chyba kręcić 3 godziny dziennie aero
Ale tak na 90% to wiosna.

) i zaczęłam biegać w terenie - tak co dwa dni ok.60min. Po wczoraj czuję łydki- ale to nie takie typowe zakwasy, trochę olałam rozgrzewkę przed bieganiem i rozciąganie po i jakaś taka połamana jestem.



Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły