Tydzień 3, dzień 5
DNT
Miska - wg założeń - obniżone ww+
- kalarepa, ogórek zielony, cebula, szczypior
- 1x kawa, 3xherbata czarna, mięta , woda
- tran, magnez
W taki dzień czuję, że jestem na redukcji - głodno
Tydzień 3, dzień 6
DT
Miska - wg założeń+
- ogórek zielony, cebula
- 2x kawa, mięta, woda 1l
- tran , magnez
Trening 3, rozgrzewka, 3x8-10
1a. pompki 3xmax - 7/5/6
1b. invert row 3 x 5
- pompki nadal w oparciu o krzesło, nogi szeroko
2a.
przenoszenie sztangielki zza głowy leżąc - 5kg, 6kg, 6,5kg
2b. shoulder bok 3x6 - 3x 3kg
- ostatnia seria ciężko
3a. przysiady bułgarskie 3x6 na noge - 4,5kg, 5kg, 6kg
3b chodzenie z guma na boki - 3x15pow
- omg!
4a uginanie na kolanie reki ze sztangielka - 4,5kg, 5kg, 5,5kg
4b francuski siedząc na piłce jednorącz - 2x 2kg, 2,5kg/7
- ok
5b wypady do tylu ze sztangielkami - 4,5kg , 2 x5,5kg
5b. przysiad goblet 3x20 - 8kg, 2x10kg
- ostatnie na raty
6a. turlanie piłki pod siebie opierając się na brzuchu 3xmax - 7/8/5
6b. podciąganie kolan do klatki wisząc na drążku 3xmax - 4/4/4
- dobrze, że już koniec...prawie...
+ 48 wejść na ławeczkę
Lubię trening rano. Nogi zmasakrowane...
Dostanę dziś @, mam nadzieję, że dam radę jutro pobiegać.
Pieczona owsianka wg przepisu Eve, to niebo w gębie!! Świetna alternatywa na ciasto do kawy .
Tydzień 3, dzień 7
DNT
Miska - wg założeń - obniżone ww+
- ogórek zielony, cebula, malosolny
- 2x kawa, herbata czarna, cytryna+imbir, woda
- magnez
Z aktywności dodatkowej 0, @ daje popalić.
Zmieniony przez - AMiU w dniu 2014-05-30 20:04:32