1. DT Trening B
Rozgrzewka
A. Martwy ciąg
I- 9x35kg II-10x35kg III-8x40kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
I- 10x15kg II -12x15kg III-13x15kg
B2. plecy na maszynie
I- 10x24kg II-8x30kg III-10x30kg
(zmieniłam drążek na maszynę, bo na maszynie nie przenoszę obciążenia na łapy, zauważyłam to niedawno - technika zła, trzeba ją podreperować, a jak dałam sobie wycisk na maszynie to czułam tylko plecy, a nie ręce przy okazji)
C1. wypady ze sztangą
I- 11x20kg II-13x20kg III-8x25kg
(wzięłam dużą sztangę, nie było źle, choć trudniej balansować z taką, trzecia seria bardzo ciężka)
C2. uginanie nóg siedząc - maszyna
I- 9x40kg II-11x40kg III-8x45kg
D. pompki 15x damskie
Aeroby: 25 minut na bieżni - marszobieg, z przewagą marszu, ale po górkę z obciążeniem
rozciąganie
2. Miska

Rozgrzewka
A. Martwy ciąg
I- 9x35kg II-10x35kg III-8x40kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
I- 10x15kg II -12x15kg III-13x15kg
B2. plecy na maszynie
I- 10x24kg II-8x30kg III-10x30kg
(zmieniłam drążek na maszynę, bo na maszynie nie przenoszę obciążenia na łapy, zauważyłam to niedawno - technika zła, trzeba ją podreperować, a jak dałam sobie wycisk na maszynie to czułam tylko plecy, a nie ręce przy okazji)
C1. wypady ze sztangą
I- 11x20kg II-13x20kg III-8x25kg
(wzięłam dużą sztangę, nie było źle, choć trudniej balansować z taką, trzecia seria bardzo ciężka)
C2. uginanie nóg siedząc - maszyna
I- 9x40kg II-11x40kg III-8x45kg
D. pompki 15x damskie
Aeroby: 25 minut na bieżni - marszobieg, z przewagą marszu, ale po górkę z obciążeniem
rozciąganie
2. Miska

Niech nam wszystkim ta 14 sprzyja
)
)
