SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lepsza wersja Vowthynowej/str.27/str.49

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
1. DT Trening B
Rozgrzewka

A. Martwy ciąg
I- 9x35kg II-10x35kg III-8x40kg

B1. Wyciskanie sztangi stojąc
I- 10x15kg II -12x15kg III-13x15kg

B2. plecy na maszynie
I- 10x24kg II-8x30kg III-10x30kg
(zmieniłam drążek na maszynę, bo na maszynie nie przenoszę obciążenia na łapy, zauważyłam to niedawno - technika zła, trzeba ją podreperować, a jak dałam sobie wycisk na maszynie to czułam tylko plecy, a nie ręce przy okazji)

C1. wypady ze sztangą
I- 11x20kg II-13x20kg III-8x25kg
(wzięłam dużą sztangę, nie było źle, choć trudniej balansować z taką, trzecia seria bardzo ciężka)

C2. uginanie nóg siedząc - maszyna
I- 9x40kg II-11x40kg III-8x45kg

D. pompki 15x damskie

Aeroby: 25 minut na bieżni - marszobieg, z przewagą marszu, ale po górkę z obciążeniem
rozciąganie

2. Miska




...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
1. DT Trening A

Rozgrzewka

A. Przysiad ze sztanga na plecach
I- 8x 40kg II-10x40kg III-7x45kg

B1. wyciskanie sztangi skos góra
I- 8x 20 kg II-9x20kg III-10x20kg

B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha

I- 9x 10sztabek II-10x10szt. III-8x11szt

C1. prostowanie nóg w siedzeniu
I- 8x 35 kg II-10x35kg III-8x40kg

C2. wznosy tułowia z opadu
I- 9x 7,5 kg II-10x7,5kg III-12x7,5kg

D. plank prawie 50 sekund
aeroby - 30 minut razem , 20 minut na bieżni - marszobieg z przewagą biegu, co cykl było szybciej zarówno w marszu jak i w biegu - zaczęłam biegnąć w tempie niepełne 9,5 km/h a skończyłam 11,2km/. Potem jeszcze 10 minut na orbim - najdłuższe 10 minut mojego życia

rozciąganie

Uwagi: Jestem potwornie zmęczona, wszystko mnie boli i z radością jutro poleniuch**ę.

2. Miska nieliczona
Planuję na wieczór pizzę i wino , pizza oczywiście wg zasad, ale wino to już rozpusta. Śniadanie było zwyczajowe. Uwielbiam omlet owsiany, uwielbiam wszystko co jest z płatków owsianych.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, niech się spełnią marzenia, plany,jak ktoś ma postanowienia - niech staną się rzeczywistością Niech nam wszystkim ta 14 sprzyja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
1. DT Trening B

Rozgrzewka

A. Martwy ciąg
I- 9x35kg II-7x40kg III-7x40kg
(nie dałam rady nic więcej z siebie wycisnąć, puszczał mi chwyt, a ja wtedy się boję, że za wcześnie sztangę całą puszczę a wiadomo jaki to prezent dla kręgosłupa, więc ... jest jak jest)

B1. Wyciskanie sztangi stojąc
I- 11x15kg II -12x15kg III-10x15kg
(no nie wiem co się stało... ten 10 raz w ostatniej serii to czułam jakbym z 25 kg miała, strasznie walczyłam o powtórzenie )

B2. plecy na maszynie
I- 10x24kg II-7x30kg III-8x30kg
(dalej jestem przy maszynie, kolega pokazał mi jak lepiej chwytać i spadła mi ilość powtórzeń, ale czułam mocniej powtórzenia, więc nie jestem rozczarowana)

C1. wypady ze sztangą
I- 12x20kg II-14x20kg III-9x25kg

C2. uginanie nóg siedząc - maszyna
I- 10x40kg II-11x40kg III-8x45kg

D. pompki 15x damskie
(ciężko bardzo było powyżej 10 zrobić, ale nie chciałam odpuścić, śpik z nosa wisiał, a ja cisnęłam )

Aeroby:
20 minut na bieżni - marsz pod górkę stopnień nachylenia w przedziale 10-12 (więcej jak 12 i tak nie ma), 2 kilo w każdej łapie i 10 minut orbi - razem 30 minut
rozciąganie

Pitolenie okołotreningowe: Podszedł dziś do mnie facet, którego treningi bardzo mi się podobają, dobrze ćwiczy moim zdaniem i taki solidny jest i skupiony. Facet zaczyna mówić: Ja przepraszam, może nie powinienem, nie wiem czy wypada... (no jakoś tak), ja oniemiałam, ze strachu , bo byłam pewna, że taki stary wyjadacz to mi zaraz zwróci uwagę na kiepską technikę i okropnie się zdenerwowałam , a pan powiedział: ja jestem pełen podziwu dla tego, co pani robi... potem mówił coś jeszcze, ale że zostałam totalnie zaskoczona to nie słuchałam w totalnym osłupieniu. Zdążyłam tylko podziękować.
Za to na Nowy Rok + 10 do motywacji

No i mam noworoczne postanowienie: Więcej wiary w siebie

2. Miska
Praca, rutyna i wszystko można łatwo ogarnąć


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
1. DT Trening A
Rozgrzewka

A. Przysiad ze sztanga na plecach
I- 8x 40kg II-10x40kg III-8x45kg
(bardzo mocno czuję tyły, ale tyle czasu co spędziłam na trenowaniu na sucho i oglądaniu filmów instruktażowych musiało jakoś zaowocować)

B1. wyciskanie sztangi skos góra
I- 8x 20 kg II-10x20kg III-10x20kg

(a może by tak 25kg spróbować?)

B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
I- 10x 10sztabek II-11x10szt. III-9x11szt
(od wczoraj mam straszne zakwasy na plecach, ale dałam radę, zobaczymy co jutro będzie )

C1. prostowanie nóg w siedzeniu
I- 8x 35 kg II-7x40kg III-9x40kg
(w pierwszej serii jakoś chyba źle nogę ustawiłam czy coś, bo mnie kolano zaczęło boleć, aż się wystraszyłam, że sobie kuku zrobiłam na dłużej, ale potem już staranniej ustawiłam i było ok, co za ulga)

C2. wznosy tułowia z opadu

I- 9x 7,5 kg II-11x7,5kg III-13x7,5kg
(nie będę dokładać więcej ciężaru, będę dłuższe przytrzymania u góry robić)

D. plank 40 sekund (nie miałam siły na dłużej, strasznie styrana byłam)
aeroby - 25 minut - orbi 20 i 5 minut na takiej śmiesznej bieżni, nie podobało mi się to zlazłam.
ćwiczenia mięśni brzucha 4 ćwiczenia w 3 seriach po 20 powtórzeń
rozciąganie

2. Miska

Wiatr w żaglach jest, zatem cała naprzód



...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49869
We wznosach w ogóle zrezygnowałabym z ciężaru, a skupiła się na bardzo świadomym wykonaniu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
Miss robiłam wznosy z obciążeniem po okiem Lajjli - poprawiła mi pozycję wyjściową i było ok. Wierzę, że robię dobrze.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49869
A to na pewno. Nie wiedziałam. So sorry

Plus taki, że pierwszy wpis i będę mieć powiadomki

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
Luzik Świeżak jestem i wiadome jest, że długa droga przede mną. Jestem też świeżakiem co ma kupę szczęścia, że ma kogoś takiego jak Lejjla blisko Jakiś czas temu dziewczyny mi zwróciły uwagę na wznosy i miały rację, gdyby nie to, pewnie do dziś bym źle robiła. A tak to dzięki temu, że ktoś zwrócił mi uwagę najpierw sama się doedukowałam, a potem poprosiłam Agę o pomoc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
Rozliczenie soboty 04.01.2014

1. DNT
Na plecach zakwasy, coś się tam dzieje, no i tyły, ale nie tak jak ostatnio, że nie było jak siedzieć.
2. Miska


...................................................
05.01.2014

1. DNT
Czuję nadal plecy i uda - tył.

2. Pomiary
WYMIARY (cm) WAGA (kg) OBWÓD BIUSTU OBWÓD POD BIUSTEM OBWÓD W PASIE OBWÓD BIODER OBWÓD UDA OBWÓD ŁYDKI OBWÓD BICEPSA
08.09.2013 52,3 89 71 65 88,5 52,5 34 26
22.12.2013 50,9 86,5 71,5 63 86,5 50-prawe/49,5-lewe 33 24,5/26,5
05.01.2014 50,8 86 71,5 64 87 50,5 -PRAWE 50 -LEWE 33 25/ 26,5
ZMIANY -0,1 od ostatniego pomiaru -0,5 od ostatniego pomiaru b.z. od ostatniego pomiaru +1 od ostatniego pomiaru +0,5. od ostatniego pomiaru +0,5 od ostatniego pomiaru b.z. od ostatniego pomiaru +0,5/ b.z. od ostatniego pomiaru

Uwagi: Wyciągnęłam wnioski z własnych błędów, nie zapomnę o nich, ale nie będę darła już więcej szat, trzeba działać. Waga może zostać, ale sadło na brzuchu - już nie.

3. Miska
Zaplanowana, ale wrzucę wieczorem, jakby się coś po drodze pozmieniało.


Zmieniony przez - Vowthynowa w dniu 2014-01-05 06:55:42
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
nie jest żle wszytsko sie wyrówna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hudson zmienia swoje życie - pomóżcie proszę

Następny temat

prośba o pomoc w drodze do fit ciałka

electro
Polecane artykuły