SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepsza wersja Vowthynowej/str.27/str.49

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Mali dzięki, powiem Ci, że obydwie pseudonapinki to kwestia przypadku, ale będę próbować No i fajnie, że zajrzałas kruszynko Poza tym dziękuję za wszystkie miłe komentarze, miałam stresa przed tym podsumowaniem A tu nie wyszło tak strasznie, DZIĘKI
A tymczasem, treningi zaległe:
Nadmiar pracy, treningi w domowych warunkach:
23.06.2014

1. DT, Dzień 4.Klatka, biceps

1. Wyciskanie na ławce płaskiej
RI-15x5kg RII-12x5kg
III-12x9kg IV-10 x9kg V-8 x9kg
(dostałam maila, który mi tak podniósł ciśnienie, że nie pamiętam jak zrobiłam)

2. Rozpiętki
I- 12x5kg II-12x5kg III-12x5kg
(wqrw dobrze na trening robi )

3. Wyciskanie - skos
I- 9x9kg II-8x9kg III-8x9kg
(skończyło się rumakowanie, 9kg mnie dobija :-/ )

4. Przenoszenie hantli za głowę w leżeniu
I- 8x6,5kg II-8x6,5kg III-8x6,5kg
(boli)

5. Uginanie przedramion ze sztangą łamaną - zamiana na hantle
I-8x5kg II-8x5kg III-6x5kg IV-6x5kg
(ok)

6. Uginanie przedramion naprzemiennie z obrotem
I- 8x6,5kg II-8x6,5kg III-8x6,5kg

Aeroby: brak
________________________________________________________________
24.06.2014

1. DT, 2 Dzień-Barki, triceps

1. Wyciskanie sztangielek w pozycji siedzącej bez rotacji
RI-20x2kg RII-15x2kg III-12x5kg IV-10x5kg V- 10x5kg
(ok)

2. Wznosy ramion bokiem
I-15x2kg II-14x2kg III-15x2kg IV-14x2kg
(filmiki instruktażowe i jedziemy - kiedyś będzie dobrze)

3. Unoszenie w przód hantli
I-15x2kg II-15x2kg III-15x2kg IV-15x2kg
(małe obciążenie, ale nie mam możliwości w domu inaczej dobrać)

4. PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA
I- 8x5kg II-8x5kg. III-6x5kg IV-6x5kg
(ok)

2. Wyciskanie francuskie siedząc
I-8x6,5kg II-8x6,5kg III-8x6,5kg
(może być, odczułam, że mniejszy ciężar był)
Superserii nie było. Ból głowy, zmęczenie. Ciężki tydzień - BARDZO :-/




Zmieniony przez - Vowthynowa w dniu 2014-06-24 18:44:59

Zmieniony przez - Vowthynowa w dniu 2014-06-24 18:46:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Spakowana, gotowa na nowe wyzwania, zestaw gum też zabrany. Ten tydzień w trasie, od 7 lipca będę relacjonować moje wyczyny z gumą i z michą. Biorę wagę ze sobą. Na nieznanych terenach lepiej mieć rękę na pulsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
No to jestem. W miarę ogarnięta. Upisałam sobie coś jakby trening. Mam ze sobą 4 gumy: niebieską i czarną - thera band i zieloną i czerwoną - no name, ta czerwona jest największym wyzwaniem. Na razie ogarniam się z tymi ćwiczeniami, pewnie dojdę do lepszej wprawy i nie wiem czy czegoś w tych moich treningach nie pozmieniam. Póki co jest tak:

1. DT , trening A

1. Klatka - pompki 7/8/7 (wstyd)
2a. bułgary - nogi 12/12/12 cc (trochę kolana mi latały, ale spoko, tu się czuję dość pewnie, więc wiem, że szybko się ogarnę)
2b. wspięcia na palce jednonóż 15/15/15 (bez obciążeń, jakoś poszło, ale muszę znaleźć podwyższenie jakieś, na schody chyba będę biegać)
3. odwodzenie nóg na zewnątrz 10/10/10 - niebieska guma (lekki nieogar, co seria to inaczej próbowałam, ale już znalazłam najlepszy IMO sposób)
4. plecy - rozciąganie gumy (nie wiem jak to nazwać inaczej) 10/10/10/10 - czerwona guma - (ostatnia seria ledwo, ledwo, paliły plecy, odkąd zobaczyłam na zdjęciach, że tam są jakieś mięśnie nabrałam większej pewności i coraz bardziej lubię plecki robić)
5. wyciskanie francuskie- triceps 10/10/10 - czarna guma (ledwo skończyłam trzecią serię, ogarniam chwyt, żeby mi guma nie uciekała)
6 . biceps - uginanie ramion naprzemiennie - z czarną gumą 10/10/10 (dziwnie łatwo było... )
7. brzuch 2ćw 3x15-20 powt.
a. wznosy nóg z leżenia 3x15
b. skręty tułowia w leżeniu 3x15

2. Micha
W planie jest 110/180/70 co daje mi koło 1800 kcal, a tymczasem nie dojadam. Ale dziś już dopilnuję wszystkiego. Michę ograniczyłam, bo skoro nie chodzę na siłownię to chyba tyle żarcia co wcześniej mi nie trzeba .
Zabrałam z domu wheya, wagę, kilogramy różnych soczewic, 60 jajców wiejskich i jeszcze parę innych rzeczy. Obczaiłam tu już w sklepach eco produkty i wege produkty, trochę drożej wychodzi, ale nie ma tragedii. Czasem będę jadać w knajpach, ale już byłam na jednym proszonym obiedzie i nie było problemu z zamówieniem. Dostałam wielką jajecznicę i do tego ziemniaki z wody z koperkiem, plus surówka z ogórów oceniłam na oko parametry i całkiem nieźle wyszło. Nie będę histeryzować. Można zawsze coś dla siebie wybrać, a jak wpadnie coś nadprogramowo - przeżyję, o ile będę się trzymać z dala od mojego nałogu . No ... jestem w Niemczech, gdzie są moje ukochane i tanie jak barszcz słodycze, a tymczasem ignoruję półki w sklepach, nie patrzę, nie oglądam, nie obwąch**ę (zdarzało się ). Jak nie zaliczę wtopy ze słodyczami to nie ma się co przejmować obiadkiem w knajpie od czasu do czasu :D No to tyle.



Zmieniony przez - Vowthynowa w dniu 2014-07-09 10:56:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
1. DT , trening B

1. Plank 36/41/40 s. (letko nie było)
2. Przysiad 4x15 - czerwona guma (walczę z podwijaniem ogona na samym dole, ale guma genialnie stabilizuje, może dupy nie utrzymam takiej streczącej, ale technikę na bank poprawię)
3. Syzyfki 3x12 cc (filmik w ramach powtórki i poszło, nie było przyjemne)
4. Wiosłowanie 4x12 - czerwona guma (słaba ta guma, muszę wykombinować tak, że mocniej czuć obciążenie)
5. "Dzień dobry" 10/12/12 - czerwona guma (j.w.)
6. Wznosy ramion przodem 3x12 - czarna guma (ok)
7. Pompki odwrotne 7/8/8 (weszło jak należy)
8. Brzuch - 3x15-20powt.
a) skłony boczne 3x15 powt. - czerwona guma
b) spięcia 3x20 (wymienię na nożyce lub inne machania, bo słabo poczułam, jednak nie ma to jak allahy)

2. Micha wczoraj i dziś - jak należy. Czysto i zgodnie z założeniami. Nie chodzę głodna, dojadam. Dobrze sobie rozplanowałam chyba żarełko :) Zobaczymy :D Na razie tyle emocji było i tyle spraw zawodowych, że mało się skupiałam na jedzeniu. A tu już mija tydzień na obczyźnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
1. DNT - pobiegało 5,5 km 9,8km/h - obczajam tu teren i z czasem planuję się dalej zapuszczać
2. Micha - kolacja nieudana - proszona , ale bez dramatu, obżarstwa nie było tylko mało czysto wyszło - przy czym zasadę mam taką, że jak jest okazja skosztować regionalnego dania to kosztuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
1. DT , trening A

1. Klatka - pompki 7/8/9
(będzie mały progresik)
2a. bułgary - nogi 12/12/12 cc
(już lepiej z kolanami, ale nogi zmordowane i ciężko było)
2b. wspięcia na palce jednonóż 15/15/15
(domsy od środy trzymają)
3. odwodzenie nóg na zewnątrz 10/10/10 - niebieska guma
(lepiej, ale nie odnajduję się w tym ćwiczeniu)
4. plecy - rozciąganie gumy 10/10/10/11- czerwona guma
(ok)
5. wyciskanie francuskie- triceps 10/10/10 - czarna guma
(ogarnęłam chwyt i poszło)
6 . biceps - uginanie ramion naprzemiennie - z czarną gumą 10/10/10
(wystarczyło lepiej gumę chwycić i od razu weszło jak należy )
7. brzuch 2ćw 3x15-20 powt.
a. wznosy nóg z leżenia 3x15
b. skręty tułowia w leżeniu 3x20
(ok)
Efektów wielkich z tych gumowych treningów nie oczekuję, macam się, uczę, doczytuję, nie bardzo się odnajduję w temacie, żelastwa mi brakuje, ale może uda mi się przynajmniej przez ten miesiąc nie zmarnować całkiem.

2. Micha
Czysta, nieliczona, ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
1. DT , Trening B
1. Plank 35/50/53 s
(lepiej)
2. przysiad 4x15 - czerwona guma
(walka z podwijaniem ogona na samym dole cd.)
3. syzyfki 3x12 cc
(nie dałam sobie max wycisku, bo nogi mam sponiewierane strasznie)
4. wiosło z gumą 4x12 - czerwona guma
(ok, myślałam, że to nie działa, ale jak poszłam biegać to plecy czułam, więc jest lepiej niż się spodziewałam)
5. dzień dobry z gumą 12/12/15 - czarna złożona na pół
(tu się trzeba mocno skupić, żeby nie poluzować ani na chwilę i żeby chwyt był dobry i jest ok)
6. wznosy ramion przodem 4x12 - czarna guma
( ostatnią serię zrobiłam wznosy bokiem, ale nie radzę sobie zupełnie z techniką przy gumach, pewnie dlatego, że wciąż nie czuję się pewnie przy wznosach hantlami, więc na razie zostanie przodem )
7. rozpiętki z gumą czerwoną 4x12
(wczoraj triceps robiłam, więc mała zmiana nastąpiła, klatkę mam słabą, trzeba nad nią popracować)
8. brzuch
a) skłony boczne - czerwona guma 3x15
b) spięcia 3x30
(tu ok, czuję domsy)

2. Micha dziś będzie nieliczona, ale czysta - w niedzielę sklepy zamknięte, słodyczy nie mam, w lodówce czysto, nie ma mnie co skusić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
1. DT, trening A

1. Klatka - pompki 7/9/9 (tyci postęp)
2a. bułgary - nogi 12/12/14 cc (nie mogę się nadziwić nad fenomenem bułgarów, zawsze tak dojadą)
2b. wspięcia na palce jednonóż 15/15/15 (pierwszy raz jest ok, gorzej przy następnym treningu)
3. odwodzenie nóg na zewnątrz 10/11/12 - niebieska guma (nie rezygnuję, może coś z tego będzie)
4. plecy - rozciąganie gumy 10/11/12/13 - czerwona guma - (ok , poprawiłam technikę)
5. wyciskanie francuskie- triceps 10/10/10 - czarna guma (ok)
6 . biceps - uginanie ramion naprzemiennie - z czarną gumą 10/11/12 (ok )
7. brzuch
a. wznosy nóg z leżenia 3x15
b. skręty tułowia w leżeniu 3x20

2. Micha - zgodnie z założeniami i niech tak zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Vowthynowa

w niedzielę sklepy zamknięte, słodyczy nie mam, w lodówce czysto, nie ma mnie co skusić



Jesteś dzielna

Trzymam kciuki za Twoją silną wolę


I wracaj już z tej obczyzny

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hudson zmienia swoje życie - pomóżcie proszę

Następny temat

prośba o pomoc w drodze do fit ciałka

WHEY premium