SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

LepszY Tyłek lepsza Ja :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 114 dni Przeczytanych tematów 25997
Witam :)

Od jakiegos czasu podczytuje sobie was tutaj .i postanawiam napisać dziennik aby sie bardziej zmobilizować do czegoś i osiągnąć cel który sobie postawiłam jakiś czas temu. To nie sa moje poczatku a powiedziala bym ze polowa drogi w osiaganiu celu :)
Jakis czas a dokladnie okolo 2lat temu zobaczylam siebie na fotce i przerazilam sie i postanowailam cos ze soba zrobic.
Po urodzeniu dzieci a szczegolnie synka ja poszlam w odstawke i mialam inne wazne zyciowe piorytety.
Ale oprzytomialam sobie i powiedzialam sobie "Albo teraz Albo nigdy" i takim sposobem pozbylam sie ponad 20kg ciala - dieta plus jakies sporty - bardziej cardio.
Przez rok moja waga stanela ..pomimo niby diety( za malo jadlam ) i ruchu waga sie wachala miedzy 4kg w dol i gore
I teraz postanawiam dokończyć swoje postanowienie ...

Mój cel - Pozbyc sie kolejnych 10k plus ujedrnic cialo

Moje dane :)

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK:Anita
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY:Dwa lata temu zajęcia KETTLEBELL przez rok czasu .Potem silownia( praktycznie nauki od zera - teraz juz ogarniam co i jak)

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA:85
WZROST:170
pomiary z24,09/
OBWÓD RAMIENIA:-
OBWÓD ŁYDKI:-
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:-
OBWÓD TALI-91
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:103

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?

Redukcja tkanki tłuszczowej,Ujedrienie ciala
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE:brak
PRZEBYTE KONTUZJE: mam problem z kolanem - jak pobiegam lub po podobnym cwiczeniu
WADY POSTAWY:brak
ALERGIE:brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE?Nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA?Nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY:witamina D. magnez .Pije olej z Czarnuszki
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
Często stosowałam dietę MŻ- w rożnym czasie z rożnymi efektami .

****DIETA*************************************************

JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl?
stosuje diete i spisuje na MYFitnessPal-
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
od 2tygodni stosuje odżywianie 1800kcl i waga idzie w gore :(:(

bilans B110 W160 T80

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/
Tak uczęszczam do siłowni profesjonalnej

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach

Mój obecny trening składa sie z 4 treningów siłowych ( ćwiczenia ułożone przez trenera i częściowo zmienione prze zemnie )
Potem napisze jakie to dokładnie są ćwiczenia bo teraz z pamieci nie pamiętam dokładnie .
Plus w dni nie treningowe raz w tygodniu robię cardo w domu lub w terenie

Tak z grubsza wyglada moja sytuacja :)

A ze jak isc po bandzie to po bandzie ..To dwa tygodnie temu postanowailam po 15latach zucic palenie :):)

tak wiec dieta treningi i odstawienie fajek poszło w tym samym czasie :)
Dieta jest pilnowana ( chodz w tym czasem jest bardzie ciezko )... treningi tez sa tylko ta waga jakos idzie w gore . Pomiary zrobię w poniedziałek to sie okaże ale jakoś postępów nie widzę ..
Może to za duży szok dla organizmu :)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2257 Napisanych postów 6631 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 521872
"A ze jak isc po bandzie to po bandzie ..To dwa tygodnie temu postanowailam po 15latach zucic palenie :):) "
No to szacun!
Witaj:)
Jak wrzucisz jakieś zrzuty diety czy treningów da się wiecej coś napisać:)
No i foty zwykle pozwalają obiektywnie ocenić sytuację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3023 Napisanych postów 27711 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 627352
witaj - czekamy na opis treningów i diety

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1183 Napisanych postów 2734 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 227034
Witamy! ja jak rzuciłam palenie to zaczęłam chodzić na fitness i też ogarnęłam michę bardziej, bo jednak metabolizm zwalnia, a wahania wagi to norma. Jeśli zaczęłaś jeść więcej to i więcej ważysz - w kichach siedzi i tyle, nie sugerowałabym się aż tak skokami zwłaszcza teraz

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

http://www.sfd.pl/DT_Nene87-t1159713-s155.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2155 Napisanych postów 5655 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 183238
Powodzenia !

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 114 dni Przeczytanych tematów 25997
To jest moja miska spisana z MYFitnessPall z trzech ostatnich dni .Bez jednego wyskoku ogólnie nie było źle :):)To jest nagroda synka za piękna 2godzinna prace u logopedy :) wiec i ja się skusiłam

Moje treningi
tak jak pisałam ćwiczę 4razy
oczywiscie przed każdym treningiem jest rozgrzewka poszczególnych parti ciała plus cardio 5minut
w jeden dzień bez treningu siłowego wykonuje 50-60trening kardio ( orbitrek w domu lub szybki marsz na dworze )

TRENING A jest robiony dwa razy w tygodniu
Triceps +uda i pośladki
*ćwiczenia z linkami na górnym wyciągu 3*12
*prostowanie przedramion 3*12 4kg
*prostowanie przedramion leżąc na ławce ze sztanga 3*12 10kg
*podciąganie sie- uginanie rak na maszynie ze wspomaganiem ( nie wiem czy dobrze napisałam :) )3*12

*chodzenie z gumami bokiem 3*15 na jedna nogę
*przysiad sumo 3*15 12k kettl
*hip trust 4-10 20kg
*ćwiczenia z linkami na wyciągu dolnym na uda i pośladki

TRENING B
biceps i brzuch
*uginanie przedramion ze sztanga 3*12 10kg
*wyciąg dolny z linkami 3*12
* pompki na suwnicy 3*12
*allachy 4*20
*podciąganie nóg w zwisie 8*10
*uginanie nóg leząc 3*12
*podciąganie nóg na TRX 3*12

interwal-15minut

TRENING C
*allachy 4*20
*podciąganie nóg w zwisie 8*10
*uginanie nóg leżąc 3*12
*podciąganie nóg na TRX 3*12
*chodzenie z gumami bokiem 3*15 na jedna nogę
*ćwiczenia z linkami na wyciągu dolnym na uda i pośladki
*martwy ciąg na prostych nogach 3*12 30kg

Przepraszam ze nie napisałam fachowym słownictwem ćwiczeń ale ze mniej lajk początkujący na siłowni :):)

Tak miej więcej przedstawia się moja dieta i moje treningi
Co do treningów nie mam z tym problemów..co do michy ciężko jest

Paatki - fotki może kiedyś wrzucę ..strach robić bo klisza pęknie

Neene- właśnie wiedziałam ze rzucając palenie może odbyć to się skutkami wagi w górę wiec postanowiłam od razu wprowadzić treningi i dietę .Co do fajek mnie nie ciągnie wcale biorąc pod uwagę ze na dole pali mama .
a ja sie czuje tak - jak bym wcale nie paliła :) i mnie nie ciągnie - może temu ze to była decyzja przemyślana..a myślałam nad nią ponad rok

Zmieniony przez - Anita78 w dniu 2018-10-04 20:47:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1299 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49452
czekam na te zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1592 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 229519
Witamy
Daj sobie troche czasu i waga zacznie spadac. To dlugi proces,a le czas i tak szybko uplynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Teapot- aby nie szla w gore a w dol.. wiem ze powoli bedzie .. powiem nawet nie chce aby bylo szybko bo chce teraz ujedrnic te cialo:)
Widzialam Twoja przemiane - super :):) pogratulowac ,,,kawal roboty odwalilas .super :):)

Tomasz ... ja niesmiala aby tak sie od razu pokazywac

Zmieniony przez - Anita78 w dniu 2018-10-05 07:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1183 Napisanych postów 2734 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 227034
no ja rzuciłam po 12 latach palenia, nie palę od prawie 3 i nie czuję żadnej potrzeby zapalenia, uważam, że to było moja najlepsza decyzja w życiu trzymam kciuki i za Ciebie!
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

http://www.sfd.pl/DT_Nene87-t1159713-s155.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2257 Napisanych postów 6631 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 521872
Anita - zdjęcie na początku dziennika ma olbrzymią wartość. Największą dla Ciebie - bo jak utkniesz z nami na dobre i po kilku miesiącach zajrzysz na pierwsza stronę swojego DT to Ci szczeka opadnie:)
Przecież nie musi być w bieliźnie - daj w stroju treningowym i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja z hashimoto i IO - zastój

;