SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] MARIAN 17 / Dalsze zmagania / pods redu s53 i s128

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wygodnie ci wiosłować takim dużym hantlem? mi jak mam 10tki na stronie to nie wygodnie, wole po 5kg zakładać
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
zawsze mogło by byc lepiej, ale nie mam tyle piatek zeby była odpowiednia waga


rozkminiam jak ułozyc trening na klatę, połacze pewno narazie z bicepsem albo tricepsem, tylko zastanawiam się jakie konkretnie cwiczenia i na jakiej czesci się najbardziej skupic zeby było lepiej.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2013-09-22 17:25:21
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Dzis poszła klata i tric:
Napisze tylko jakie cwiczenia i jak jakieś sugestie i propozycje zmiany, czegos dodania to czekam

1. Dipsy 5x8
2. wyc. hantli na skosie 4x10+ 1 seria regresu
3. giloyna na płaskiej 4x12
4a. rozpiętki 3x12
4b. wyc. sciskający 3x10-12

5. wyc. francuski 4x12
6. sciąganie drązka wyciągu 4x12


Tak to wygladało, zastanawiam się czy skosu dodatniego nie zamienic na ujemny, bo chyba bardziej mięcha brakuje na dole klaty niż u góry...


Micha:

Dziś sporo wyjdzie bo jadłem cały dzień i dzis zaczynam nocki wiec w nocy dodatkowe posiłki, ale tez specjalnie troche wiecej dałem bo ssanie spore wiec chociaż jeden dzień bede miał mniejsze ssanie:d Ale to dobre oznaki że metabolizm dalej dobrze h**a...



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
dobrze widzieć, że już ciśniesz powodzenia na masie Marian !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
imo dopyierdalaj spokojnie ciężaru do tych wioseł
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Obecny plan jakim mam zamiar jechac:

Niedziela:
Plecy+tył barków

1.Wiosło nachwytem 6x6 + 1 seria regresu
2. podciąganie na drazku nachwytem 4x max + seria regresu na wyciągu nachwytem
3. wiosło hantla 4x12
4. Sciąganie drazka wyciągu górnego podchwytem 3x12
5. MC kulturystyczny lekko 3x10
6. odwrotne rozpiętki 5x12



Poniedziałek : klata+tric+brzuch

1. Dipsy 5x8
2. wyc. hantli na skosie 4x10+ 1 seria regresu
3. gilotyna na płaskiej 4x12
4a. rozpiętki 3x12
4b. wyc. sciskający 3x10-12

5. wyc. francuski 4x12
6. sciąganie drązka wyciągu 4x12


Środa: nogi

1. SQ tylne 6x6 + seria regresu
2. Wykroki 4x8
3.Syzyfki 4x12
4. Zuraw 4x8
5. MCNPN 4x10-8
6a. ugianaie nóg 3x12
6b. prostowanie nóg 3x12

Czwartek: Barki+bic

1. Wyc. Zaa karku 5x8 + regres
2. Podciąganie hantli do brody 4x12
3a.unoszenie bokiem 4x12
3b. unoszenie przodem 4x12
4. Arnoldki 3-4x12

5. Uginanie sztangą 4x8-10
6.Ugnianie sztangą w leżeniu na łąwce skośnej 4x12-15

brzuch

łydki będę robił z nogami a przedramię musze pewno dodac ze dwa razy w tyg.
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Tydzień 1 29.09.2013



Dziś poszły plecy+ tył barków :

1. Wiosło nachwytem 6x6

10x50kg / 6x60kg / 6x70kg / 6x80kg / 6x85kg / 6x90kg / 12x50kg

2. podciąganie na drazku nachwytem 4xmax + seria regresu na wyciągu

10 / 9 / 8 / 8 + 15x35kg

3. wiosło hantla 4x12

12x32kg / 12x37kg / 12x37kg / 10x42kg

4. Sciąganie drazka wyciągu górnego podchwytem 3x12

12x35kg / 12x35kg / 12x35kg

5. MC kulturystyczny lekko 3x10

10x50kg / 10x70kg / 10x70kg

6. odwrotne rozpiętki 5x12

12x7kg / 12x7kg / 12x7kg / 12x7kg / 12x7kg

30min aero




Micha:
dostarczono 2897 kcal
b: 251 g (35%) ww: 356 g (50%) tł: 49 g (15%)
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Tydzien 1 1.10.2013

Klata+ tric


1. Dipsy 5x8

10xcc / 8x5kg / 8x7kg / 8x10kg / 8x12,5kg

2. wyc. hantli na skosie 4x10+ 1 seria regresu

10x27kg / 10x27kg / 10x27kg / 10x27kg / + 1 seria regres

3. giloyna na płaskiej 4x12

12x50kg / 12x50kg / 12x50kg / 12x50kg

4a. rozpiętki 4x12

12x12kg / 12x12kg / 12x12kg / 12x12kg

4b. wyc. sciskający 3x10-12

3x12 z samymi krązkami

5. wyc. francuski stojąc 4x12

12x32kg / 12x32kg / 12x32kg / 12x32kg

6. sciąganie drązka wyciągu 4x12

12x20kg / 12x20kg / 12x20kg / 12x20kg

brzuch

30moin aero

Micha:

dostarczono 2894 kcal
b: 277 g (39%) ww: 400 g (56%) tł: 18 g (6%)

plus anaboliczny mega kebab mieso+sos w cieście wiec pewno plus 1000kalorii;d ale to tak wyjątkowo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
co tak mało tłuszczu w diecie (nie licząc tego kebsa ) ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

priorytet : łapy ; prośba o pomoc mniej doświadczonemu koledze

Następny temat

plan do oceny fbw

electro
Polecane artykuły