SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] MARIAN 17 / Dalsze zmagania / pods redu s53 i s128

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Carlitozz
Marian skoro na masie chcesz trzymać się raczej Low Fatu czyli będziesz zarzucał dużo więcej węgli. Ciekaw jestem czy masz zamiar rozkładać je równomiernie do każdego posiłku czy raczej dodawać głównie do potreningowego lub porannego?

Tak poza tym to sylwetka kozak w ogóle nie widać tego, że tak często wrzucasz jakieś lody itp.



nie wiem jak to bedzie jeszcze wyglądało, na pewno najwiecej wegli bedzie po treningu, juz w tym roku na koniec masy po samym treningu szło 150g rodzynek, 150g ryzu i wpc, a za godzine 100g ryzu z kurakiem, wiec jakoś dam rady

no dzis znowu był deser lodowy zjedzony z dziewczyna, a w knajpie spotkałem kumpla i poszło po dwa piwka,a potem z dziewczyna kurczak zapeiakny w panierce kokosowej z ryżem u surówka w chinskiej restauracji, a zaraz może wypije 3 piwo. Bo na wakacje nie jade to mam rezerwe i hvj.





Wiem Pany ze nogi odstaja, sa słabe i w ogóle, ale ja sie z tym zgadzam

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2013-08-15 22:06:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57353
Ciekawią mnie te rodzynki. Widziałem, że prz1993 w swoim dzienniku też pisze, że wrzuca je po treningu. Chodzi o to, żeby dostarczyć ww proste zaraz po wysiłku, jednak czemu akurat rodzynki? Ze względów smakowych? Czy Twoim zdaniem w zamian rodzynek mógłbym wrzucać np banany eweentualnie inny owoc bo rodzyny jakoś mi nie podchodzą

I jeszcze pytanie w jakiej formie ten posiłek? Ryż, wpc + rodzyny w jednym shake'u?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
wpc + owoc . WW zlozone pozniej z czyms .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
ja lubie rodzynki wiec jadłem rodzynki, ale równie dobrze mogą byc banany, tylko wtedy tzreba ich zejsc wiecej zeby tyle samo wegli dostarczyc,

ryz miksowałem z wpc i przegryzałem rodzynkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Tak od razu po trenie tez waliles ww zlozone ? Opinie w sprawie jedzenia zlozonych od razu po silowym sa podzielone ;)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
to może dlatego przez 3 lata formy nie zrobiłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
siłowy+aero i potem wegle rodzynki i ryż z wpc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225720
Dawno mnie tutaj nie było, forma miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10379
ELEGANCKO :)

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Dzięki Anna, ale teraz po wyjezdzie do Zakopanego troche forma ucierpiała 5-) Te góry cos nie słuza, musze się w koncu ogarnac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

priorytet : łapy ; prośba o pomoc mniej doświadczonemu koledze

Następny temat

plan do oceny fbw

WHEY premium