Szacuny
13
Napisanych postów
8247
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
78867
Steven, do aspiranckiej w ogóle nie biorą pod uwagę wyników matury. Zdana to zdana. Do oficerskiej patrzą na to. Wiem bo chciałem startować do aspirantów. Za to w całym kraju jest w ciągu roku jakieś 300miejsc.
Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau
Szacuny
10
Napisanych postów
825
Wiek
31 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
42323
no masz racje ze wegiel u nas drogi, u mnie na kopalni tyle węgla stoi ze masakra od ruskich podobno kupują bo taniej... ake robota na kopalni przeyebana :D
trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !
Szacuny
2287
Napisanych postów
14689
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
97980
@Kondi to nie wiem, ale kumpel poszedł do Wawy i to chyba aspirancka a nie oficerska - mało miejsc tam było z resztą sam nie wiem no, ale on od początku tam chciał i dlatego na mat fiz poszedł i z fizy rozszerzonej miał ponad 50% a z matmy rozszerzonej z 80%
Szacuny
13
Napisanych postów
8247
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
78867
W WWA masz oficerską. Aspiranckie są w Polsce 3 - Poznań, Krk i Częstochowa. Miejsc jest rocznie w każdej chyba 90, chętnych rocznie po 600-700 Ale jak byłem w Poznaniu na dniu otwartym to typ co nas oprowadzał mówił, że niektórzy co startują to tego 1km nie dają rady przebiec To z maturką moją mógłbym się załapać, miałem z matmy rozsz. 68 a z fizy 55, może by było.
Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau