SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 189694

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78867
Steven, do aspiranckiej w ogóle nie biorą pod uwagę wyników matury. Zdana to zdana. Do oficerskiej patrzą na to. Wiem bo chciałem startować do aspirantów. Za to w całym kraju jest w ciągu roku jakieś 300miejsc.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Baby

No w 2006 to jeszcze mnie na forum nie było.

Widze fanka Ryszarda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42323
no masz racje ze wegiel u nas drogi, u mnie na kopalni tyle węgla stoi ze masakra
od ruskich podobno kupują bo taniej... ake robota na kopalni przeyebana :D

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2287 Napisanych postów 14689 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97980
@Kondi to nie wiem, ale kumpel poszedł do Wawy i to chyba aspirancka a nie oficerska - mało miejsc tam było z resztą sam nie wiem no, ale on od początku tam chciał i dlatego na mat fiz poszedł i z fizy rozszerzonej miał ponad 50% a z matmy rozszerzonej z 80%
...
Napisał(a)
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78867
W WWA masz oficerską. Aspiranckie są w Polsce 3 - Poznań, Krk i Częstochowa. Miejsc jest rocznie w każdej chyba 90, chętnych rocznie po 600-700 Ale jak byłem w Poznaniu na dniu otwartym to typ co nas oprowadzał mówił, że niektórzy co startują to tego 1km nie dają rady przebiec
To z maturką moją mógłbym się załapać, miałem z matmy rozsz. 68 a z fizy 55, może by było.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 443 Napisanych postów 9936 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103395
czego mi się nie chciało nigdy uczyć

ja z podstawy chce mieć z 50 % hahaha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2287 Napisanych postów 14689 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97980
ja miałem z podstawy 60
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2287 Napisanych postów 14689 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97980
z rozszerzonej to może miałbym z 10%
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja 95% bo mi sie jednego zadania już nie chciało robić

Dla mnie to banał ta matura była z matmy podstawowa i jestem załamany faktem, że tak dużo maturzystów up*****la obecnie tą śmieszną mature przez matme
...
Napisał(a)
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78867
Matoły

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

electro
Polecane artykuły