SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

UWAGA!!!-Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228914

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7980
nie chodzi o to ze sceptycznie podchodze chodzi o to ze nie czytam wszytkich gazet bo po co? wszytko w necie jest ale chetnie zobaczlbym i napewno nie tylko ja ten artykul a dokladnie co w jakim bialkju siedzi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7980
a do tych co czytali tylko pisza o hi tecu fitmax i scietec czy jest tez jakas mowa o bialkch np trec fa vitalmax?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 113 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12950
być może będą w kolejnym wydaniu PB
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
Ludzie, czemu wy atakujecie Olimpa? zlecili badania niezależnemu labowi, zapłacili za to kase, napewno nie mało, a was drażni to, że powiększy im się sprzedaż białek? że będzie większa sprzedaż PB? a co was to interesuje. Interesujcie się lepiej co kupujecie jako WPC, za co płacicie

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 113 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12950
powiadasz że powiększy się sprzedaż ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7980
no wiadomo ze byc moze bedzie tak ze wiekszosc osob kupi olimpa napewno np ja nie kupie juz produktow ktore sa walowane bo to przeciez normalne niestety olimp ma wysokie ceny niesety wiadomo ze jak ceny byly by nizsze to wiecej ludzie by kupowali
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
"powiadasz że powiększy się sprzedaż ... "

Może tak, może nie, nie wiem. Mówię o tym, że Olimp wypuszcza badania, z niezależnego laba, które przedstawiają czarno na białym sytuacje, a tu od 10stron p******enie o tym, że Olimp zrobił to, bo chce poprawic sprzedaż swoich produktów. I co was to obchodzi??Nikt was nie zmusi do kupowania ich białka przecież! Korzystajcie z tego, że zabulili kupe kasy za badania i dzięki nim macie szerszą wiedzę na temat rynku supli!A nie się przejmujecie ich wynikami sprzedaży!

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w
pierwsza firma która nie boi się publikować badań
na innym forum jeśli pamiętacie miały być publikowane badania białek, ale niestety zostały opublikowane tylko pozytywne{pogróżki itp.}
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3697
Ja to widzę jedną pozytywną rzecz w tych badaniach. Firmy które słabo wypadły, bardziej przyłożą się do sprawdzenia swoich dostawców. Nie chce mi się wierzyć, że specjalnie wałują swoje produkty. Hi Tec jakoś niedawno wybudował nową fabrykę i chyba nie mogą sobie pozwolić na oszukiwanie. Za dużo mają do stracenia na oszukiwaniu. Druga sprawa u nas prawo żywnościowe jest bardzo restrtykcyjne. No i nasze firmy posiadają certyfikaty jakościowe, to chyba o czymś świadczy.
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Prawo jest restrykcyjne, ale jego egzekucja - kulawa. Niedoinwestowane Sanepidy mogą jedynie sprawdzać mikrobiologię i ewentualnie metale ciężkie. Na bardziej szczegółowe badania państwo nie łoży kasy.

S. Ambroziak

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

STEFAN HAVLIK – PRZYSZŁOŚĆ KULTURYSTYKI

Następny temat

Trening 5x5 Bill Starr ilość serii zasadniczych - do Binia

electro
Polecane artykuły