SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!!-Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wincol

majac pelnie rzetelnej wiedzy klient bedzie wiedzial co wybrac (zarowno w suplach, ale i w treningu jak i w diecie) - do tego daze

co do kontroli w innych firmach nie moge sie wypowiadac - ale co do tego jak to sie dzieje w Olimpie jak najbardziej - traktuje o tym pelen artykul - wystarczy przeczytac i zapamietac - artykul nie wzial sie z powietrza ale z suchych faktow o tym jak Olimp podchodzi do produkcji supli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ambroziak
Olimp się kiedykolwiek bał testów...? Jestem tu 10 lat - i nie pamiętam podobnej sytuacji... Chyba odwrotnie - Oli zawsze zachęcał do badania jego produktów i kilka takich badań konsumenckich było wrzuconych na SFD.




m. in Pan był przeciwko mówiąc że sami chętnie przebadacie swoje suple bojąc się że przy badaniach mogą nastąpić oszustwa posta już nie znajdę bo poszły dawno do kasacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Zyberiusz

cofnij sie kilka stron do tylu bodaj Slawek Ambroziak pisal o kontrolach jakim jest poddawany Olimp przez inne podmioty (niezaleznie od wlasnych badan)

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2013-06-06 20:08:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Zyberiusz

Nie jestem fanem suplementów Olimp , oprócz pro-zdrowotnych . Jednak myślę że nikt by nie pokusiłby się o tak wnikliwą analizę firm konkurencyjnych , jeśli wyniki mogłyby choć gram przekręcone to się by liczyło z możliwością zaskarżenia / sądem i ogromnymi konsekwencjami .

Więc badania na pewno są solidnie i konkretnie wykonane jeśli ktoś z firmy postanowił je przedstawić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
Co do badań konkurencyjnych marek to uznaje wyniki za prawdziwe. Laboratorium jest profesjonalne i niezależne. Natomiast brak mi całościowego omówienia danych produktów. Tak jak np przy C6 zabrakło aminogramu, w innych czegoś innego. I o ten jeden szczegół się czepiam.
Co do Olimpu nie próbowałem ich białek. Ale jeśli chodzi o inne suple to oprócz witamin i spalacza to już idzie wszystko Olimpu. Teraz z pewnością zakupię i przetestuje ich białko. Jak mi przypasuje to raczej już na inne zmieniać nie będę. Tym bardziej, że nie jest to jakaś duża różnica jeśli chodzi o koszta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Białka nie próbowałem , przyznaje jednak z chęcią zajrzę do oferty Olimp i zobaczę jak to wygląda cenowo . Pro - zdrowotne od zawsze są w mojej suplementacji i polecam , żonę mam w ciąży i jej także tylko Olimp kupuje .

Jedyne co mnie denerwuje to masa przekombinowanych produktów no i cena niektórych produktów .

Nic posiedzę w ciszy i pośledzę dalszy przebieg sytuacji bo wydaje się ciekawy

pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1690
Jeśli ktoś pisał to przepraszam za zaśmiecanie.

Piszecie że macie mnóstwo innych przebadanych produktów, w których problem jest podobny do opisanych w artykule.

Super, tylko dlaczego chcecie robić to " po kawałku " ?

Jeśli zależy Wam na dobru konsumenta, dlaczego nie podacie wszystkiego od razu. Skoro te produkty są "zafałszowane" czy nie powinniście ostrzec przed tym konsumentów.
To tak jakby ktoś wiedział, że ktoś inny ma zamiar popełnić przestępstwo i nikogo o tym nie powiadomił.

Liczycie na większą sprzedaż gazety :) ??


Zastanawia mnie tez tytuł posta: "Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim", skoro ma być ocena to dlaczego nie ma ani jednego produktu zaj**istego, bo na pewno taki na rynku jest. Wiem, że nie leży to w Waszym interesie, ale skoro temat tego dotyczy to dlaczego mowa jest tylko o tzw. wałkach ?




Zmieniony przez - ffelek w dniu 2013-06-06 20:53:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
ffelek raczej wątpię, abyś dostał odpowiedź przynajmniej o tych dobrych białkach. Jak przeglądałem temat to to pytanie padło kilka razy i jakoś dziwnie zawsze było pomijane :)
Wiadomo, że jakby nie ujęli tego w tytuł to i tak głównym celem jest osłabienie konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Czysta polityka, dobrze że i logika co u niektórych jest



...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STEFAN HAVLIK – PRZYSZŁOŚĆ KULTURYSTYKI

Następny temat

Trening 5x5 Bill Starr ilość serii zasadniczych - do Binia

WHEY premium