SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!!-Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208165

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
Stary temat. Ale jak dla mnie to co zostało opublikowane dało wiele. Po prostu produktów niektórych firm staram się unikać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
tu warto przypomniec jeden z artykulow w pb o standardach jakosci przy produkcji suplementow diety.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
coś tam dało, np nie tknę się hi-teca i sci-teca, zresztą olimpa też bo mimo rozkręcenia afery nie widziałem badań niezależnych labów, za to wytestowali kilka tanich firm które wyszły ok
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 967
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
To nie jest wątek o zwierzeniach tylko o badaniach opublikowanych w PB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
Owszem i to badania zawarte w PB zwróciły moją uwagę na jedną z firm zajmujących się produkcją suplementów. Nie wykraczamy poza badania, które były publikowane w PB- każdy ma po prostu swoje wnioski dzięki tymże badaniom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Wiec jak to jest... W PB czytałem artykuł wg którego białka "pełnowartościowe" - bo zawierające frakcje a-La są lepsze z uwagi na wyższą zawartość tryptofanu.
Odżywki "tanie", np Ostrovit czy sfd wg PB nie zawierają frakcji a-La wiec powinny mieć tego tryptofanu mniej.
A wg etykiety mają więcej, co oznacza że chyba (w świetle artykułu z PB) są lepsze od izolatu Olimpa który tego aminokwasu ma mniej.
Redakcja i firma Olimp nie dostały wyników badań potwierdzających zawartość tryptofanu i... ?
...i co, Olimp nie jest zainteresowany jakością swoich produktów? Co ze standardami jakości skoro okazuje się że "gorsze" białko jest lepsze?
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STEFAN HAVLIK – PRZYSZŁOŚĆ KULTURYSTYKI

Następny temat

Trening 5x5 Bill Starr ilość serii zasadniczych - do Binia

WHEY premium