SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!!-Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wojtku, mogę tylko odpowiedzieć twoimi słowami: nie bywam ostatnio na konferencjach Olimpu. W całości poświęcam się pracy nad gazetą i stroną.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tutaj informacja o tym obiecanym artykule - o alfa laktoalbuminie:

https://www.sfd.pl/​ALFA_LAKTOALBUMINA:_białko_dla_atlety..._-t991795.html

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Rozumiem że dyskusja ma dotyczyć "(...)" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
MalcerzV3
Rozumiem że dyskusja ma dotyczyć "(...)" ?


jak widać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie chcę wywoływać dyskusji... Koledzy domagali się badań dotyczących alfy, więc zebrałem je do kupy i omówiłem w tym artykule. Chciałem tylko powiadomić o tym artykule.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
daj Pan spokój i przestań sam siebie w konia robić ...ale tak czy inaczej życzę Ci zdrowia, spokoju, wszystkiego dobrego na święta oraz w nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wojtku, tak samo: dużo zdrowia, miłości w rodzinie, spełnienia marzeń, szczęścia i wszelkiej pomyślności...

No, może faktycznie: powiadomienie o tym arcie przed świętami było niezręcznością z mojej strony. Ale wiesz: strasznie by mnie bolało, gdybym nie potrafił czegoś znaleźć i wyszedł na faceta niekompetentnego.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
a to jeszcze kogos to interesuje? myslalem, ze wszystkich zainteresowanych tematem dawno juz wyciągnęli odpowiednie wnioski.

spokojnych i smacznych swiat w rodzinnym gronie Panowie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dzięki (!) - i na wzajem...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
mnie interesuje, nie po to bylo tutaj tule pisania o tym zeby teraz sie nie dowiedziec o co tyle szumu. Was pewnie tez to interesuje, idac waszym tokiem rozumowania to chocby np dla przyszlego hejtu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STEFAN HAVLIK – PRZYSZŁOŚĆ KULTURYSTYKI

Następny temat

Trening 5x5 Bill Starr ilość serii zasadniczych - do Binia

WHEY premium