SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!!-Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
Rozumiemy o co chodzi, ale jest taki myk, że jak się zgłosicie z dokumentacja waszych badań to będzie test tych wszystkich materiałów. Jak się służby państwowe przeznaczone do kontroli tym nie zajmą, uznają je za mało przekonujące lub druga ewentualność podejmą działania. Wtedy każdy zobaczy czy to jedynie tak jak co niektórzy twierdzą czarny PR, czy jednak inni producenci pakują różne świństwa do swoich wyrobów, a konkurencja powiedziała sprawdzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Co zrobi z wynikami tych badań ich zleceniodawca - to jego sprawa. Na razie udostępnił je PB, a obowiązkiem prasy jest informowanie społeczeństwa o rozmaitych nieprawidłowościach.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja osobiscie lubie wiedziec jak najwiecej
mam nadzieje ze nasi Czytelnicy rowniez
potrafia wyciagac wnioski i przekladac je na swoje zycie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
ambroziak
Co zrobi z wynikami tych badań ich zleceniodawca - to jego sprawa. Na razie udostępnił je PB, a obowiązkiem prasy jest informowanie społeczeństwa o rozmaitych nieprawidłowościach.

o proszę a ja do tej pory myślałem że osoba która weszła w posiadanie materiałów o czyimś przestępstwie, wykroczeniu itp jest zobowiązana do powiadomienia odpowiednich organów państwa inaczej sama ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
kanap
o proszę a ja do tej pory myślałem że osoba która weszła w posiadanie materiałów o czyimś przestępstwie, wykroczeniu itp jest zobowiązana do powiadomienia odpowiednich organów państwa inaczej sama ...

I tak to właśnie jest, jak ludzie coś myślą, a nie zapoznają się z przepisami. Przez to się potem rodzą właśnie dziwne nieprawdziwe interpretacje przepisów. W sprawach niezgodności produktu z etykietą nie mają zastosowania przepisy kodeksu karnego, a więc nie ma też przestępstwa. Nie ma tutaj nawet wykroczenia. Mogłoby to podpadać jeśli znalazłyby się tam substancje niebezpieczne dla zdrowia/życia. A takim przypadku są tylko przepisy konsumenckie i niezgodność towaru z umową, czyli dostarczenie innego towaru niż deklarowany. I tyle.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2013-05-14 12:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dokładnie to samo chciałem napisać... Zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa trzeba wtedy, gdy dany czyn objęty jest kodeksem karnym.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 987 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17116
Ciekawi mnie czy białka typu Łowickie i Ostrowia też zostaną przebadane , ich sprzedaż jest ogromna .

Zmieniony przez - flex15 w dniu 2013-05-14 17:34:41

. . . . .. .. .. .. .... .... .... .... ..... .....

...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 475 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12908

-----PRZYGOTOWANIA DO AMP_2015-----

http://www.sfd.pl/DT__przygotowania_do_AMP-t1049972.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 203 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1571
Na forum K** tam próbują drążyć sprawę, ale admin tego forum jak widać trzęsie dupą o sponsora jakim jest Hitec i już drugi wątek został zamknięty gdy tylko admin zauwazył co się dzieje. Wiec nadepnęliście mocno na odcisk Hitecowi; ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wazne ze mozna dowiedziec sie co w czym siedzi i jakie 'uklady sa dostepne' (oczywiscie to tylko wycinek dostepnych odzywek na rynku ale zaopatrzeni w wiedze bedziecie potrafili filtrowac produkty z pewna doza prawdopodobniestwa sami, nawet bez podobnych gotowych badan)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STEFAN HAVLIK – PRZYSZŁOŚĆ KULTURYSTYKI

Następny temat

Trening 5x5 Bill Starr ilość serii zasadniczych - do Binia

WHEY premium