SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!!-Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetna polityka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1690
do El_Griton

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Odwracanie "kota ogonem" to nie sposób na wyjaśnienie sprawy.
Nigdzie nie napisałem że pochwalam fałszowania produktów bo nie pochwalam.

Nie wiem w którym miejscu napisałem że " celem jest, (...), naświetlanie tych największych niedopatrzeń ze strony producentów ". Skoro temat to "Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim" to warto może ocenić te dobre produkty na rynku, bo tego w artykule i tym temacie nie ma. Jeśli nie to tytuł postu należy zmienić.

Co do pytań jakie Pan zadaje w odpowiedzi ma mój post, to są one tendencyjne i odpowiedzi same się nasuwają.
Odpowiedź pytaniem na pytanie to nie odpowiedź.

Nie chcę wdawać się w dalszą dyskusję bo widzę, że i tak nie uzyskam odpowiedzi.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Tomasz1405
żonę mam w ciąży i jej także tylko Olimp kupuje


gratulacje :)
o ile pamietam jest tez jakis nowy produkt od Olimpa kierowany dla Pan w tym okresie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dobrykoks

odnosze wrazenie ze albo przez przypadek albo celowo mylisz firmy
na SFD jestem od czasow sprzed jego powstania i nie kojarze tego co mowisz ...

jak widac nie tylko ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Biniu

Magnez i witaminy dla kobiet w ciąży , bez cukru to miała przepisane no - spa z powodu dużych skurczów na wieczór , JA ( w osobie lekarza ) zmieniłem magnez , podniosłem dawkę na 2x1 na dniu i skurcze ustąpiły .

El_Griton

Prawda jednak wygląda tak , ze większość zaprawionych w boju konsumentów na oko wie , czego i gdzie może się spodziewać i praktyką raczej w tym temacie kieruje .

Zadałeś dość trudne pytania , gdyż na wiele spraw nie mamy większego wpływu i nie wiemy co dziś a co jutro dostaniemy , możemy tylko przypuszczać . Prawda ten artykuł i zapowiedziana dalsza część wiele wyjaśnia .

Jednak nie każdego stać na pewne produkty i nie do każdego trafiają te produkty ( podchodzą ) .

Osobiście myślę że z badań przedstawionych skorzystają tylko ludzie siedzący w tej branży nieco dłużej , większość młodych osób przy pierwszej promocji zapomni , że takie problemy występowały .

pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Tomasz1405
Biniu

Magnez i witaminy dla kobiet w ciąży , bez cukru to miała przepisane no - spa z powodu dużych skurczów na wieczór , JA ( w osobie lekarza ) zmieniłem magnez , podniosłem dawkę na 2x1 na dniu i skurcze ustąpiły .



jest jeszcze

http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=29&id=389

o tej nowosci mowilem - tez moze sie przydac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Faktycznie - blisko 10 lat temu optowałem za przeprowadzeniem badań białek Olimpu, ale w transparentny i jawny sposób. Kto pamięta te czasy - wie - jakie combo hulało wtedy na SFD i moje obawy o zaciemnienia wyników były jak najbardziej zasadne. Potem sytuacja się zmieniała - były badania i wszystko wyszło w najlepszym porządku.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
ffelek- tak jak mówiłem takie pytania padały wielokrotnie i ludzie związani z Olimpem dziwnym sposobem zawsze ich nie zauważali :) Gdyby zrobili inny tytuł byłoby ok. Jednak taki jaki jest sugeruje, że ocenią też te dobre odżywki. Wiadomo, że wbrew temu co niby Olimp stara się przekazać jest to niszczenie konkurencji, a nie dbanie o dobro klienta, czy szczytna jakaś inna misja. Co prawda chwała im za to, że mimo wszystko to zrobili i oby jak najwięcej takich badań, czy to prowadzonych przez nich, czy przez konkurencje, czy jeszcze jakieś instytucje państwowe.
A jeszcze jedno mnie śmieszy, gdzieś tam kilka stron wcześniej jeden z przedstawicieli pisma napisał coś w stylu, że są dumni, że do opublikowania wybrano właśnie ich magazyn (niejako podwyższenie własnej wartości). A ja się pytam komu niby mieli publikacje powierzyć skoro PB należy do Olimpu albo przynajmniej jest z nim mocno powiązany (dokładnie nie wiem jakie są struktury własności czasopisma). No Panowie to co w takim przypadku mieli powierzyć to św. Mikołajowi, aby opublikował? :)
Olimp robi ładny PR próbując przykryć ich prawdziwe intencje, które dla trochę myślącej osoby są oczywiste. Niemniej jednak jeszcze raz podkreślę duży plus dla nich i w przyszłości dla każdej innej firmy/instytucji za zlecanie takich badań w niezależnych laboratoriach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 203 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1571
Bo widzisz, Sławek i Biniu ani razu nie przyznali(ale też i nie zaprzeczyli) że za badani stoi Olimp. Zawsze pisali o jakimś tajemniczym "zleceniodawcy" nie ujawniając kim on jest. Tak w domysle że to niby nie bezpośrednio Olimp tylko jakiś inny podmiot, niby nie zależny od Olimpu.
Wiec co do mego pytania... Czy redakcja dysponuje wynikami aminogramu i % białka dla C6?
Przy okazji... Czasopismo Sport Dla Wszystkich ma na okładce tytuł artykułu który zdaje się ma nawiązywać do artu PB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STEFAN HAVLIK – PRZYSZŁOŚĆ KULTURYSTYKI

Następny temat

Trening 5x5 Bill Starr ilość serii zasadniczych - do Binia

WHEY premium