SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!!-Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
dla mnie spoko, zawsze cos takie badania. Ale zenada ze jeszcze FA nie zbadane, w sumie tylko to mnie interesuje, pewnie za 10 numerow dopiero beda badane zeby utrzymac sprzedaz pisma. Po co badac jakies dziwadla jak alpha male itd, firmy krzaki. Ktos to wogle kupuje? wiadomo ze tam jakis chlam siedzi.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wojtku, gratuluję, tylko - co z tego (?) - skoro wspołczytelnictwo pomiędzy SFD a PB w zasadzie prawie nie istnieje. Onet i WP mają jeszcze więcej wejść - i co z tego...? Prasa w realu ma swój target (nikły, w porównaniu z internetem), a my i tak sprzedajemy najwięcej ze wszystkich pism kulturystycznych w Polsce.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W pbc na ten przykład ja gazetkę dostaję a nie kupuję.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Troszkę źle to sobie liczycie bo ja za jedno carbo dostaje 3 gazety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W Pafoscanie we Wrocku do każdych zakupów powyżej 100zł dają PB za darmo.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 967
Nie dość, że wasz dr (doktor nauk podkreślę to wyraźnie) źle zinterpretował wyniki, co już samo w sobie jest skandaliczne, to jeszcze w żaden sposób nie odnieśliście tych wyników do wyników własnych białek. Nie wyjasniliście gdzie występuje zafałszowanie białka, uboższego o alfa albumine, co jak pokazują badania z innej czesci forum, nie ma wplywu na wzrost masy miesniowej i nei jest niezbedna. I gdzie tu obiektywna analiza rynku? Nigdzie. Niemniej jakiś efekt osiągnęliście - zareklamowaliście konkurencję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W moim odczuciu jest jasne, że - kiedy płacę za garnitur, a dostaję same spodnie - to wartość tego towaru jest dla mnie, jako konsumenta, obniżona.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A pomylić może się każdy - nawet doktor nauk. Nie ma ludzi nieomylnych. Ważne - aby przyznać się do błędu i go naprawić. Błędów nie popełnia tylko ten, który nic nie robi.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Do kolegów, którzy dostają PB "za darmo"...

Panowie, na prawdę, na jakim Wy świecie żyjecie...? Płacicie za nią, tyle że w ramach odpowiednio skalkulowanej marży sprzedawcy.

Zresztą, przez sieć PB dystrybuowana jest tylko pewna część nakładu. Gros obrotu to kolportaż do różnych punktów sprzedaży prasy i bezpośrednia sprzedaż z magazynu wydawcy do prenumeratorów, abonentów zagranicznych, bibliotek i osób poszukujących numerów archiwalnych.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Panie Ambroziak, a na jakim świecie Pan żyje to że za nią płacimy mimo, że nie po nią przyszliśmy i jej nie chcemy oznacza że jej nie czytamy i nie należymy do grona 15 tysięcy wyimaginowanych czytelników PB
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STEFAN HAVLIK – PRZYSZŁOŚĆ KULTURYSTYKI

Następny temat

Trening 5x5 Bill Starr ilość serii zasadniczych - do Binia

WHEY premium