SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/ lithium/the sun is the same in a relative way....

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16128

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
lithium0 nie daj się tym swoim złym wynikom, trzeba myśleć pozytywnie
Czachołamacz hehe co to k.va jest bo brzmi przestraszająco

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965



+ 800m "sprintu"*

25 przysiadów (bez obciazenia)

25 CurtisP (zarzut+ wypad na każda nogę+ push press =1 CurtisP) (z obciazeniem)**

--------------------------

4x obwód

25 pompek

25 Sumo DL Hi Pull (z obcizeniem)***

--------------------------

25 CurtisP

25 przysiadów

800m sprintu

+ dowolne aero kończące godzinę

* na ukochanym wioślarzu
** tylko 9kg, wkurzająca dysproporcja pomiędzy siłą rąk a nóg, do zarzutu i wykroku spokojnie mogłoby być więcej ale przy push press już nie
*** 8kg
przysiady pełne, pompki babskie a jako dowolne aero dobiłam się na wioślarzu, musiałam robić i tak przerwę w obwodach przy popkach żeby to jakoś ładnie wyglądało bo mimo że babskie i tak było mi z tym ciężko.

asika 20 nie dam się, nie ma mowy mam w planach być pierwszą osobą u której nastąpi cudowne ozdrowienie a czachołamacz to takie uginanie gryfu łamanego tak za głowę, leżąc na ławce, nazwa wymiata a samego w sobie ćwiczenia nie lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
nazwa wywodzi się z tego ze masz dotknąć sztangą czoła, są jeszcze noso łamacze z tego co pamietam gdzie dotykasz nosa ale to już hardcore

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
jakbym sobie chciała dotknąć nosa to bym go już pewnie nie miała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
no własnie więć nie widze potrzeby kombinowania... zresztą szkoda tak ładnego noska

Kurcze jak ta moja apteczka ładnie wygląda, jak się uśmiecha do mnie

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
SDLHP stac cie na 15 kg w tych obwodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
W takim razie następnym razem zaatakuję piętnastkę może to ograniczenie tylko w głowie siedzi...teraz doczytałam że można przerwy robić pomiędzy powtórzeniami a ósemką zrobiłam dość szybkim tempem i jednym ciągiem...no to postanowione, dokładam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania, opisuj odczucia po pierwszym tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
No więc podsumowując ekhmm tydzień pierwszy uważam za udany wytrzymałość i wytrzymałość siłowa naprawdę miażdżą natomiast z mojego obecnego treningu siłowego najbardziej tradycyjnie lubię trening nóg bo technicznie te ćwiczenia idą mi najlepiej, jest progres w ciężarze za to góra ciała to porażka z tym jest bardzo ciężko....dzisiaj beztreningowy bo ostatnich treningach i dzisiejszym fitnessie po prostu łapy padły i po przystąpieniu do wytrzymki nie mogłam już w drugim obwodzie zrobić burpee, tragedia po prostu nie wiem może muszę na jakąs ich jeszcze bardziej leszczarską wersję przejść bo chciałbym częściej robić wytrzymałościówki....
dieta od początku była dla mnie bardzo ok ale myślę że trzeba by z nią jednak coś zadziałać już niedługo, rotacja jest pociągająca, trochę się wahałam bo ww nie mam w rozkładzie tak wiele ale widzę że są osoby świetnie radzące sobie na low carb więc może warto spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania, ty mi się nie waż do Mileny porównywać Jako zupełny nowicjusz w treningach wytrzymałościowych węgle już i tak masz bardzo niskie.
Zacznij zapyerdalać na treningach >100% możliwości, to sama zobaczysz. Czyt. bierz ciężar konkretny do wytrzymałościówek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy to kwestia genetyki?

Następny temat

konkurs/Mi_lena podsumowanie str41

WHEY premium