SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/ lithium/the sun is the same in a relative way....

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16117

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
tak właściwie to ja mam nowe marzenie....

no to do dzieła

fajna szczupła laska byłas na początku, ciekawa jestem, jaki efekt jest pokonkursowy

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bardzo dobre plany zwlaszcza ze przy problemach z tarczyca chetniej spalasz miesnie niz tluszcz wiec buduj laska buduj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
filonka, efekt mierny jeśli chodzi o wymiary ale żałuję, że obwodu ramienia nie zmierzyłam bo zdecydowanym plusem jest że nie mam juz tak obleśnie flaczkoawtych rączek....no i lubię bardziej swój tyłek...tak w ogóle to się ujędrniłam i co dziwne twarz mi trochę zeszczuplała ale tego już nie zaprezentuję


Obli, zależy mi na mięśniach. Bardzo. Gwarancja lepszego metabolizmu, spalanie nawet kiedy odpoczywam po treningu....no i sylwetka bo nie ukrywam że mam bzika na punkcie mojego ciała...i jestem chyba w tym procencie ludzie którzy woleliby mieć coś amputowane niż mieć nadwagę, być tłuścimasakra, sama myśl otwiera oczy, zrywa sen i budzi lęk...tak to jest kiedy poczucie własnej wartości w 90%opiera się na kontroli ciała....a jeśli jeszcze coś to utrudnia to ho,ho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- Gardzisz?

Pytanie kolegi do mnie, kiedy odmówiłam fanty i czipsów czy czegoś tam

To to czekamy na maksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
jestem chyba w tym procencie ludzie którzy woleliby mieć coś amputowane niż mieć nadwagę, być tłuścimasakra, sama myśl otwiera oczy, zrywa sen i budzi lęk...tak to jest kiedy poczucie własnej wartości w 90%opiera się na kontroli ciała

ja moglabym to napisac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
można być umięśnionym sucharem

odtłuszczone piękności-mmmmmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
1.indyk,awokado
2.indyk,migdały
3.banan,jabłko
4.owies,jaja,olej kokosowy
5.kurak,oliwa

Max w przysiadzie
4x obwód

15 burpee

10 pompek

5 Turkish Get Up 5kg
30min


DNT
1.jaja,masło
2.indyk,migdały
3.ryż,tuńczyk,oliwa



MAsakra, przepraszam za ten bałagan ale cierpię na brak neta, w dodatku prawie zapomniałam jak wygląda moje lokum, następny tydzień a mam nadzieję że już weekend będzie opracowany przykładnie

Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2011-06-24 00:18:40

Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2011-06-24 00:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Styrał mnie ten trening
mnie też styrał dzisiaj, a poprzednio nawet go zachwalałam

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Micha
1.żołądki drobiowe,masło
2.schab,migdały
3.banan,jabłko
4.jajka,soczewica,masło
Max w MC


Ilość obwodów:
30min najwięcej obwodow jak możliwe
10x Sumo DL HI Pull**
9x push up
8x swing**
7x sit up
6x burpee

10obwodów - ok 30min
** 15kg

Maxy podam na podsumowaniu, bez szału ale jest progres
Dzisiaj miał być trening, ale fizycznie nie dam rady, po nieprzespanej nocy jestem zupełnym flakiem niezdolnym do życia. Za to pochwale się że czeka mnie niskobudżetowa podróż po Europie prlowskim cudem techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Dzień 1

1a przysiad 8x10x40kg
1b. uginanie nóg w leżeniu 8x10x15kg

2a. ściąganie drążka górnego 8x10x25kg 30s
2b. wyciskanie sztangi klatka 8x10 x18kg30s

3a. uginanie sztangi 8x12x13 30s
3b. francuski do czoła 8x12x13kg 30s



micha
1.jaja,masło
2.szynka
3.schab,olej kokosowy
4,schab
5.indyk,masło


Siem odwadniam, trening strasznie hmmm....no po 8 serii, to mówi samo za siebie, za to micha to mi pasuje, zero parcia na węgle, nie czuję wcale ich braku. Martwiłam się o ilości wody które należy pić ale ok 8,5litra weszło bez problemu a to jeszcze nie koniec
Ostatnio nasiliły mi się drgawki podczas snu, teraz to już nie jest lekkie wzdryganie się ale potrafię dać porządnego kopa, nie wiem....czyżby jakieś zachwianie w gospodarce elektrolitami?

Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2011-06-27 22:14:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy to kwestia genetyki?

Następny temat

konkurs/Mi_lena podsumowanie str41

WHEY premium