SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/ lithium/the sun is the same in a relative way....

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16118

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Oh nie Martucca, do małej mi to się nie śmiem porównać chodziło mi o to ,że najwyżej odjęłabym kiedyś 25g ww nie więcej choć myślę że jak odjąć to w moim przypadku lepiej chyba z tłuszczu, no nie?

No i wróciły hormonki, po wizycie u endo....regulowanie cyklu na szczęście dawki małe i tylko w drugiej fazie cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, bo ja się gubię... Po kiego chcesz cokolwiek obcinać?

Masz przed sobą jeszcze 11 tygodni. Obyś nie musiała tych kalorii dodawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Martucca nie teraz ja tak sobie gdybam jak coś zmieniać to tak za 3 tyg lub dłużej, mnie się nie spieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Masz szczęście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
"Śpiesz się powoli ziombel"

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Napisz do ladys
https://www.sfd.pl/Lista_mailingowa_Ladies_:_-t721919.html
bym miala cie na liscie mailingowej i mogla protokól wyslac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Zaległa wypiska
19.04
Micha
1. soczewica, wątróbka, olej kokosowy
2.mango, kiwi, indyk
3. jaja, owies, migdały, jabło
4.indyk, oliwa
5.migdały, orzechy laskowe
30minut aero - biegi na świezym powietrzu
Jak wyszłam wczoraj rano tak powróciłam....dziś, bezpośrednio po zajęciach poszłam na koncert ale rano udało mi się zrobić chociaż to aero albo aż bo wpadłam do domu ledwo żywa


20.04

wytrzymałość: miękkie nogi
1burpee - 15 przysiadów
2burpee-14 przysiadów...
czas: 30min
nie ma poprawki w czasie, za to burpee ładniejsze i już nie pokraczne w ostatnich wykonaniach


obli powinnam być na liście bo wysyłałam maile'a i wszystko normalnie dochodzi, jeśli chodzi o ten formularz to już go mam ale nie mogę wysłać bo z tamtą stroną obecnie coś nie tak...a tak przy okazji zayebisty avatar


Jako ,że jutro wracam do domu będę odcięta od siłowni a ferie w tym roku mam niezwykle długie bo połączone z weekendem majowym od siłowni będę tam niestety odcięta choć myślę że w następnym tygodniu w desperacji przejadę się nawet spory kawał do jakiejś, w tym czasie zostaje GPP i aero którego nienawidzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania wyślij maila na ten adres, którego dostajesz maile i podaj swój nick w temacie. Na liście jesteś, ale nie wiemy, któraś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Ta wytrzymałościówka wzbudza we mnie miłe wspomnienia
Łącze się z Tobą w bólu, u mnie w poniedziałek siłka zamknięta

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Treningu brak chyba że uznamy za niego trzepanie dywanów Przyjechałam dziś do domu pks miał drobną obsówkę czasową, jechałam jedynie....5godzin
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy to kwestia genetyki?

Następny temat

konkurs/Mi_lena podsumowanie str41

WHEY premium