SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/ lithium/the sun is the same in a relative way....

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Bardzo wszystkim dziękuję
jutro start, zadam jeszcze kretyńskie pytanie ale czy trening może ulec zmianie podczas cyklu czy cały czas lecę tym który obrałam na początku? tzn rozkład ten sam 3x siłowy itd ale np po kilku tygodniach zmiana siłowego i do końca cyklu nowym planem? aha i czy wznosy z opadu można robić jakoś bez ławeczki bo jej nie będzie i coś innego niż dzień dobry?
mam chwilę zwątpienia...ostatnio zero progresu w ciężarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Bede zaglądał, trzymał kciuki i w ogóle oh i ah

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
zmiana treningu jest dozwolona, sugeruje jednak nie zmieniac przed pierwsze 6 tygodni

wznosy z opadu mozesz robic bez lawki rzymskiej. kladziesz sie w poprzek normalnej lawki, na udach, a wlascie na gornej czesci ud i jednoczesnie zapierasz sie pietami o cokolwiek stalego i nieruchomego (jakis inny sprzet ciezki, parapet ..)

powodzenia

Zmieniony przez - agak w dniu 2011-04-10 22:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
czy wznosy z opadu można robić jakoś bez ławeczki
U siebie na siłce robię za pomocą maszyny Smitha i zwykłej ławeczki. Daje radę

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Albo supermenki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Dziękuję
agak tak właśnie planowałam, żeby zmienić po 6 tygodniach żeby w połowie cyklu dać sobie taki nowy bodziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
albo wznosy na piłce, jeśli posiadasz
Ja właśnie sporo namieszałam w treningu, bo ćwiczę w domu
Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
powodzenia

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


Dzień 1




motywacja

Dziś GPP
miękkie nogi
15 przysiadów, 1 burpee
14 przysiadów, 2 burpees
....

Zajęło mi to prawie pół godziny, masakra jaką jestem sierotą ale ciesze się że dociągnęłam do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


była?

Zapisz czas i następnym razem masz go pobić, jasne?


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-04-11 23:21:51
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy to kwestia genetyki?

Następny temat

konkurs/Mi_lena podsumowanie str41

WHEY premium