SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/ lithium/the sun is the same in a relative way....

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16111

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
zawsze to lepiej niż 6h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ah ten przedświąteczny czas ....ja do domku wracałam własnym środkiem lokomocji zamiast 4 godzin aż 7 .....

łapy sobie doyebałaś tym trzepaniem dywanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
wbrew pozorom trzepanie dywanów męczy

sprzątanie też.

dzisiaj pustki na ulicach wszyscy wyjechali tylko ja siedze w pracy ehhh...

Zmieniony przez - muffinek99 w dniu 2011-04-22 09:11:56

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


łapy sobie doyebałaś tym trzepaniem dywanów

no a jak tak je sprałam że dwa razy pomyślą zanim znowu się ukurzą
ach te święta....niech się skończą
agak 6 godzin bez postoju już bym nie zniosła
muffinek, trzymaj się to dopiero początek świątecznej histerii
35min aero(bieg)
GPP2.
x5 30 sek przerwy miedzy obowdami
-30sek burpee
-30sek pajacyków
-30sek split jumps
-30sek burpee
-30sek pajacyków
-30sek mountain climbers

Zabiło mnie to

Czy jeśli rano biegając na czczo popełniam jakiś błąd? Jest mi z tym całkiem wygodnie, czuje się lekko, nie jestem jeszcze wprawiona więc też nie jest to długi czas ale czy tak może być?

Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2011-04-22 21:35:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Ja biegam na czczo i jest ok. Metabolizm się napędza w ten sposób z tego co wiem. Ale poczekaj na opinie innych użytkowników
Kurcze to GPP zrobię sobie w poniedziałek chyba

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Zrób, zrób bardzo fajnie się później leży na podłodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
wiesz..tu na sfd zdania są podzielone co do aero na czczo... czytałam sporo artykułów i jedni są za tym ,że można a inni zeby coś zjeść...

ja kiedyś robiłam na czczo aero i szczerze?
wuj mi to dawało - tzn nie widzę różnicy czy szybciej chudne jak coś zjem czy jak je robię na czczo...więc wolę zjeśc śniadanie przed niż jakby mi miało bulgotać w zoładku...i całe bieganie myślałabym o jedzeniu

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Mi na czczo się lepiej biega, bo jestem lżejszy i organizm nie jest obciążony trawieniem śniadania. Czytałem kiedyś ze można porcje węgli ze śniadanie podzielić sobie na 2 i pierwszą cześć zjesć przed aero.
Poczekał bym na opinie Martuccy czy Obli, ale ja myslę ze to kwestia gustu

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pewnie jezli robisz to dlatego ze ci sie wydaje ze szybciej schudniesz, to nie przywiazywalabym do tego wagi, ale jezli takl po prostu ci lepiej to nie widze problemu.
Ja na czczo nie daje rady cwiczyc bo moge zemdelc, ale jak komus nie przeszkadza, to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965


rano 40 minut aero

super że można na czczo, wtedy jest mi lekko i nie boje się ,że śniadanie powróci bo mam taki odruch po skończeniu ćwiczeń
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy to kwestia genetyki?

Następny temat

konkurs/Mi_lena podsumowanie str41

WHEY premium