SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

huda/redukcja/str.28 biuletyn ciążowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Witam w tym pięknym i śnieżnym dniu. Ponieważ wczoraj zostawiłam pendraka u koleżanki, wrzucam wczorajszy trening z pamięci. Tabelkę z tymi danymi wkleję wieczorem.

Rozgrzewka: 5 min bieżnia, 2 min orbi
Aero: 12 min orbi, 3 min wiosło

Rozpiętki - 15x6kg, 15x7kg
wyciskanie skos - 15x7kg, 15x7kg
wyciskanie stojąc (ławeczka była zajęta) - 15x5kg, 15x5kg
uginanie na bajceps - 15x5kg, 15x6kg
wznosy z opadu - 15, 13
przyciąganie drążka do klatki - 15x3m, 15x4m
prostowanie ramion na wyciągu - 15x3m, 10x3m
prostowanie nóg - 15x1m, 15x1m
uginanie nóg - 15xb0, 15x1m
przywodziciele na ginekologu - 15x(4m+4d), 15x(4m+4d)
odwodziciele - 15x(4m+4d), 15x(4m+4d)
wspięcia na palce - suwnica - 2x15xmax (nie policzyłam sztabek)

Obciążenia są podane dla 1 hantli. literki m, d - sztabka mała, sztabka duża.

Ogólnie to trening robiony od d.. strony, bo wczoraj na siłce były tłumy nieziemskie i zaczęłam od nóg.

I jeszcze wczorajsza miska i dzisiejsza:






Jeśli chodzi o białko to padło na Optimum Nutricion 100% Whey gold. Tak mi doradził pan ze sklepu, bo jak pytałam o Treca to mówi, że nie ma. Że jest niezwykle cudowne i w ogóle. Noo..cudowna to jest na pewno cena, bo jeśli chodzi o smak to unurzałam palec i jest obrzydliwe. Więc podejrzewam, że będzie spożywane w postaci sernika, który takoż umieściłam dziś w misce. Skład będzie trochę inny, bo dzisiejszy sernik powstał z saszetki w promocji dodanej do zakupu. No dziś DNT, ale nie mogłam utrzymać ciekawości na wodzy, jak to białko smakuje. Teraz już wiem, że jeśli chodzi o mnie, to będę się mocno zmuszać, żeby to zjeść/wypić

Ach.. i mam jeszcze prośbę - jeśli któraś z Was ma namiary na jakiś stanik sportowy, który jest w stanie okiełznać rozmiar "melon" to będę wdzięczna za info.

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-23 10:03:58

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-23 11:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Może z mlekiem będzie odżywka lepiej wchodzić... mówie Ci ta moja truskawka..... teraz już tylko miksuje z mrożonymi truskawkami, bo w serniku wyczuwam każdą ilość.....z cycnikiem nie doradze, bo u mnie to raczej pomidory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ze staników to panache sport

Któras z dziewczyn jest brafitterka... tylko przeczytałam tyle dziennków, że teraz nie pamietam która :)

Zmieniony przez - hasarapasa w dniu 2013-01-23 11:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Aineko i Veronia_p Możesz podpytać je

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Muchos gracias! Zdybam Dziewczyny na privie. Panache sport to będzie dla mnie nie lada wydatek, ale jeśli jest wart swojej ceny, to się szarpnę.

Hehe..jakby tak skrzyknął Wszystkie Lejdis, to niezły warzywniak by wyszedł: pomidory, melony..

Miksowanie odżywki z owocami to całkiem niezły pomysł. Wypróbuję przy najbliższej okazji.

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-23 11:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Jak rzekłam, tak czynię. Zestawienie ostatnich treningów. Momentami był regres - nie wiem, jakoś podczas okresu niemoc mnie ogarnęła. No i tak jak mówię, ostatni trening praktycznie był wykonywany jadąc od końca.



I miseczka na jutro



I jeszcze maleńkie pytanie odnośnie obuwia na siłownię, bo gdzieś w tematach Dziewczyn przewija się chłosta za obuwie by Martucca. Czy takie coś będzie ok? Czy to tylko dla profesjonalistów i w ogóle mam tym sobie nie zawracać na razie głowy? Pytam przyszłościowo, bo wolne ciężary to pewnie zacznę za 2 miechy jak dobrze pójdzie.

http://www.zpuh1969.sklepna5.pl/towar/7/weightlifting-shoes-s-white.html




Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-23 22:50:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Sama jestem ciekawa obuwia na siłkę.... jak po siłce jest bieżnia to raczej nie pobiega się w tych co przesłałaś linka, więc może dziewczyny- znawczynie nam doradzą co wybrać i czym się sugerowac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
aj dziewczyny, profesjonalne buty dla trój- czy dwuboistów nie są Wam potrzebne Trampki świetnie zdadzą egzamin, podeszwa ma byś w miarę sztywna i płaska. Bez udziwnień typu miękka poduszeczka dla amortyzacji
Ja osobiście polecam siady bez butów

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10396
Mam to samo białko co Ty i dla mnie nie jest złe, a wypite wczoraj po treningu ze szklanką mleka, mrożonym bananem, dwoma mrożonymi wisienkami, garścią owsianych i siemienia lnianego było przepyszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Buty na siłkę mają być płaskie, bez żadnych podwyższeń pięty. Na pewno odpadają buty do biegania.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie u nastolatki

Następny temat

przy jakiej muzie trenują Ladies?

WHEY premium