SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

huda/redukcja/str.28 biuletyn ciążowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Dzięki wielkie, myślę że na początek zamówię faktycznie małe opakowanie.

Se wykrakałam z tą miską. Całą dzisiejszą o kant d..można potłuc. Tak się spieszyłam, że nie wzięłam prowiantu do babci. Więc ratowałam się tak, jak poniżej napisano.

W ramach treningu - godzinne machanie metalową szuflą przy odśnieżaniu. Dowcipny pan z pługiem zatarasował mi auto śniegiem, nalał w to deszcz i zrobił się lodowy wał. Krzyż mnie rąbie tak, że nogami ciężko mi ruszyć. Przysięgam, że jak ktoś mi stanie teraz na moim miejscu, to zabiję.

Miska dzisiejsza:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Kiedy robisz pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Jutro Nie spodziewam się jednak wielkich spadków. Jutro wg moich obserwacji powinien nadejść okres. Poza tym oszczędzałam się z aero.

Babcia mi dziś tak pojechała, że szczękę zbierałam z podłogi..Na moje radosne oświadczenie, że wróciłam na siłkę powiedziała: "nie powinnaś chodzić na siłownię, bo jesteś już krzepka (czyt. gruba), a jak się rozrośniesz, to będziesz wyglądać jeszcze gorzej. Masz takie potężne bary..." Nie ma to jak wsparcie najbliższych..Ale jakoś się nie przejęłam.

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-19 19:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Dzisiejsze pomiary. Okres nadszedł i czuję się wielka jak słoń. Jak widać spadki liche, można to nawet uznać za błąd pomiarowy. Waga pokazała 73 kg czyli 1,3 kg więcej...W tym tygodniu postaram się dłużej wykonywać aero, w następnym włączę je też w dni nietreningowe. Dzisiejszej miski jeszcze nie wklejam, bo improwizuję. Zrobię to już całkiem wieczorem.



Ja pierniczę, wyszła wersja dla niedowidzących..

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-20 16:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Nareszcie wszystko czytelne ;) spadki ok, powoli do przodu. Trzymaj tak dalej :) sie zapyerdala sie ma

Zmieniony przez - Marta693 w dniu 2013-01-20 19:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Zrealizowana micha. Idę już spać, bo ból brzucha mnie wykańcza, a jutro przede mną ważne egzaminy. Branoc



Dzięki Marta, dobrze że mam widzów, to tak łatwo nie zwieję. No i instynktownie czuję, że to forum, to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Wysiłek fizyczny nie jest dla mnie problemem. Problemem było to, że wszystkie diety wiązały się z niejedzeniem. Dlatego na żadnej nigdy nie byłam :).

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-20 19:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Czeeeść, jak egzaminy? Mam nadzieję, że zgodnie z planem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aaa babcie.. moja raz mnie po udzie poklepala i stwierdziła radośnie ze mam tłuściutkie Tak u nich w podświadomości lezy ta zazdrość o młodość i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Hejka :)

Egzaminy poszły całkiem nieźle. Zmęczyły mnie tylko fizycznie i psychicznie, bo 4 godziny pisania, to ja ostatnio miałam na maturze z polskiego czyli jakieś 11 lat temu..

Babcia niestety już tak ma. Najwyraźniej inna estetyka Może się mści za to, że nie chcę jeść jej wypieków

Wrzucam wczorajszą, zaległą miseczkę. Jest niedojedzona, ale nie miałam już siły w siebie pakować. Brak nawodnienia+okres+wysiłek umysłowy w dusznej sali=potężna migrena. Więc zamiast jeść zawinęłam się spać.





Dzisiejsza miska i trenio wejdą wieczorem.



Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-22 13:33:06

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-22 17:29:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Jak zamówisz odżywkę to pochwal się co i jak smakuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie u nastolatki

Następny temat

przy jakiej muzie trenują Ladies?

WHEY premium