SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

huda/redukcja/str.28 biuletyn ciążowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Same dobre wiadomości! Czyli wystarczy, jak pójdę do chińczyka po zwykłe trampki. Dzięki za odpowiedzi. Ja już mam takie zboczenie, że jak w coś wchodzę, to wszystko muszę wiedzieć. Za dużo mi się poczyta i mam potem mętlik w głowie, więc sorry za idiotyczne pytania.

Arphiel, podglądam Twoje wyczyny na youtube i podziwiam, że tak na boso, na takiej maleńkiej powierzchni. Ja z chęcią poćwiczyłabym pro natura, ale zważywszy że na mojej siłowni panowie nie mają w zwyczaju używać ręcznika, a środek dezynfekcyjny to tam w ogóle robi jako dekoracja, to wolę nie myśleć, skąd oni czasem te buty mają. Jeszcze się głupio gapią, jak ścielę ręcznik na ławeczce.

A teraz się pakuję i pędem na siłkę. Nie wiem, czy nie będzie zmiany w misce, ale oczywiście poinformuję, jakby co.

Serenita - różne gusta są. Mnie te wszystkie sztuczne aromaty odrzucają. Ze słodyczy, to lubiłam tylko: gorzką czekoladę, sernik i jabłecznik. I też nie za często. McDonalda to ja na oczy nigdy nie widziałam. Więc filozoficznie pytam: dlaczego jestem gruba?! Wg mojej teorii zabiły mnie węgle w białym pieczywie i non stop mięso kurczęcia. Czasami patrzę na dzisiejsze nastolatki i jak widzę, jaki one żrą syf i nadal są szczuplutkie, to nie powiem, ale coś jakby zazdrość i pretensje do losu opanowują mój umysł.
Anyway: odżywka będzie tylko w przypadku extremalnego zniechęcenia do jedzenia. Myślę, że mi tylko na zdrowie wyjdzie.




Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-24 15:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Poniżej dzisiejszy trening oraz projekt dzisiejszej miski (kupiłam owoce jagodowe, żeby w sobotę móc je wypróbować z odżywką. czy odżywkę powinno się przyrządzać tuż przed wypiciem czy mogę sobie w domu zrobić i zanieść gotową na trening?)

rozgrzewka: 5 min orbi
Aero: bieżnia, orbi, wioślarz - po 5 min każde w formie interwałowej

Wygląda na to, że pomalutku wracają mi siły, co mnie niezwykle cieszy. A co najlepsze, jak czuję, że coś mnie zaczyna łapać (choróbsko), to po siłowni to uczucie znika. Tfu, tfuuu...odpukać.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
z tego co wiem to odżywkę wypija się zaraz po przyrządzeniu. Jak nie masz szejkera, to do małego słoika odmierzyć proszek a potem dolać wody i wstrząsnąć i wypić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Dzięki Martuś, wolałam się upewnić, bo nie chcę tracić cennych (dosłownie i w przenośni) białek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
To na zielono to Twój trening z 24.01.13?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
WYciskanie na barki robisz z mniejszym obciążeniem niż rozpiętki i biceps?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Tak, to ten na zielono.

Wyciskanie na barki to wyciskanie siedząc czy na skosie? Obstawiam, że siedząc, więc jeśli chodzi o to, to siedzę bez podparcia, schodzę łokciami jak najniżej i ciężko mi zrobić więcej niż 5 kg. Jeśli chodzi o skos, to nie wiem, gdzie mógłby być błąd. Staram się również łokciami schodzić jak najniżej się da. Kurcze, może jestem jakaś upośledzona ruchowo, może jakieś przykurcze?




Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-25 10:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Ok, obejrzałam atlas sfd i wygląda na to, że zarąbałam. Cytuję "najczęstsze błędy: opuszczanie sztangielek za nisko". No wypisz wymaluj ja. Muszę obejrzeć wszystkie ćwiczenia i poczynić notatki. Nikt mi nie zwrócił uwagi na siłowni, że coś robię źle. Mea culpa, że naśladowałam karków.

A czy ewentualnie może to też mieć związek z tym, że mam garba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Filmiki daj.

Co może mieć związek z garbem, bo nie skumałam?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Filmiki mam nadzieję uda mi się zamieścić w przyszłym tygodniu. Muszę skołować aparat, ewentualnie poczekać na agataq, bo chodzimy na tę samą siłownię, a ona zdaje się teraz mocno chora.

Czy może mieć związek z garbem to, że niepoprawnie wykonuję ćwiczenie, że nie dam rady więcej unieść? Jakieś przykurcze, itp..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie u nastolatki

Następny temat

przy jakiej muzie trenują Ladies?

WHEY premium