SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

huda/redukcja/str.28 biuletyn ciążowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Hmmm ja mam 163cm, lat 28 i 1800kcal. Nie wyobrazam sobie jeść mniej, wolę aero kręcic 2 razy dziennie... Daj sobie trochę czasu, przecież spadki nie muszą byc liniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Nie no...ja nie mówię, że sobie wyobrażam jeść mniej. Na tej misce bywam czasem głodna. Ale to wpieprzające, jak widzę super rezultaty u innych, a u siebie nie. Zwłaszcza, że nie zdarzają mi się żadne wyskoki.

Plusy dostrzegam: nie choruję, a dzięki treningowi siłowemu wczoraj na nartach w ogóle nie bolały mnie nogi, jak to miały w zwyczaju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Nic to..jedziem dalej zatem. Jak podsumowanie 3-miesięczne okaże się do dvpy, to wtedy zacznę się martwić. Miska for today

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10396
Huda, nie chcę Cię podburzać, ale może spróbuj się dobić jakoś do Obli czy Martuccy żeby do Ciebie zajrzały bo widzę, że ładnie ćwiczysz i miskę masz super już pd dłuższego czasu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Serenita, narazie nie będę zawracać tyłka Szefowym. Myślę, że jestem podglądana od czasu do czasu. Potraktuję to jako próbę charakteru. Muszę sama złamać swój organizm.

Cholera, jestem ogólnie jakaś rozkojarzona. Nie tę miskę wrzuciłam. Jeszcze przegięłam pałę z tłuszczami, bo za późno się zorientowałam, że przecież mięso waży się przed obróbką. Więc jak dobrałam wagę surowego, to było mega przekroczenie. Wrzucam zatem korektę.

W piątek biorę wolne - odpocznę sobie na nartach. Rano rzecz jasna zrobię trening. A dziś może w domu jakieś GPP.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Z wczorajszego GPP nici. Wróciłam do domu o nieludzkiej porze. Dziś szykuje się kolejny Meksyk, mam nadzieję że starczy mi sił na trening. MUSI.
Miseczka na dziś. Chyba zacznę zmuszać się do ryb, bo strasznie mi ciężko na żołądku i wątrobie ostatnio. Jeśli ktoś zna fajny przepis, jak to przemycić (jakieś oszukane kotlety mielone, schabowe czy cuś) to polecam się pamięci.



Ja pierdzielę, daty pomyliłam. Dziś jest oczywiście 13. Nie wiem, gdzie mam głowę.


Zmieniony przez - huda w dniu 2013-02-13 07:56:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
poka no tabelke z pomiarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja robię "mielone z ryb" taki: filety zmielić w maszynce jak najdrobniej, koniecznie odciśnięte po rozmrożeniu i jeszcze raz odciśnięte po zmieleniu, dodać cebulkę podsmażoną na oleju - też można zmielić. Dodać mąkę (mnie wystarcza do 20g na 500g filetów po odciśnięciu), można podrasować bezsmakowym wheyem aby podbić białko, wbić jajko, dodąć przyprawy (polecam siekaną natkę pietruszki lub koperek), można zrobić wersję z curry albo z koncentratem pomidorowym. Fajnie też tam "działa" suszona cebula, która sobie pęcznieje. Smażyć na małym ogniu, niewielkiej ilości oleju/masła pod przykryciem.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ja czasem rozdrabniam fileta, mieszam z warzywami i robię coś "a la sałatkę", albo rozdrobioną rybę na patelni duszę w odrobinie tłuszczu i w wodzie, doprawiam, wrzucam ryż i jem taką ciapę... albo po prostu traktuję ugotowaną rybę blenderem, dodaję łyżkę oliwy i przyprawy i mam pastę.
Będziesz dziś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Obliques - tabelka z pomiarami. Arphiel, nie zauważyłam Twojego wpisu
Nie wiem, może panikuję, ale to już miesiąc ćwiczeń, naprawdę się przykładam...

Dzięki za przepisy - wypróbuję na pewno! Aga - będę, ale dopiero koło 19, jak dobrze pójdzie.



W dzień poprzedzający 03.02 miałam ekhm..rewolucję żołądkową. Pewnie dlatego takie spektakularne pomiary.

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-02-13 10:30:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie u nastolatki

Następny temat

przy jakiej muzie trenują Ladies?

WHEY premium