SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

atraMento - 50 shades of gains s.60

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
a tak na serio to dzięki i również kciuki, będziem sie motywować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Nie pyskuj! Bo ban!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
atraMento
PUSHhard
Startujesz w konkursie "pozy z dawnych czasow"?


nie przygotowuję kurs obrazkowy jak zesrac sie w lesie nie brudząc kaloszy


o jak slodko

kiedy pierwsze wydanie i czy mozna prosic z autografem?

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Powolutku powolutku przygotowuję się do nowego treningu, na razie zbieram siły, żrę i macam sztangę Rozleniwiłam się baaaardzo ale w ramach motywacji przygotowałam dziś sobie plany.







Ruszam w poniedziałek! Heja!


Zmieniony przez - atraMento w dniu 2015-09-12 22:57:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no jestem pod wrazeniem planu, chyba sobie ukradne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kurde wyglada jak menu w restauracji...a bigos podaja?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
No a jakże, co to za masa bez bigosu! Marko to co, jedziemy razem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Jeszcze trochę cyferek i można zaczynać. W sumie kaloryczność mam jak na redukcji kiedy tutaj trafiłam ponad 2 lata temu I choć będę powoli dokładac do miski to nie bedzie to masa pełną gębą ot, moze taki rekomp? Cokolwiek z tego wyjdzie będzie fajnie, grunt to utrzymać pozytywne nastawienie i czerpać radość z treningów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Ale to ślicznie wygląda wszystko. Trzymam kciuki by masa dobrze poszła w mięśnie z tego co piszesz to chyba będziemy się mijac na masie i redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Dzięki Kess :) Sama nie wiem jak to do końca bedzie rozegrane, podobno nie warto robić krótkiej masy. 5 tygodni planowałam poświęcic na FBW a potem jechać splitem Tetiszeri do końca listopada to byłoby 6 tyg. Chciałam później redu ale czy mi sie opłaca na świeta? Bardziej sie skłaniam aby dodać po 2 tygodnie do każdego z planów i zrobić mały odpoczynek pod koniec roku. Wydaje mi się ( choć mogę się mylić) , ze na wyższej kaloryczności i bez dodatkowych wytrzymek i aero nie zmeczę sie zbytnio. Początkowo chciałam też zrobić kolejną masę w pierwszych miesiacach 2016 chociaż po przemyśleniu idealnym miejscem na pocisk do bólu i fajną regenerację jest działeczka. W związku z tym pewnie koniec zimy i wiosnę spędzę na redukowaniu a latem bede wpierniczać tłuste mięcha i pielęgnować hipertrofię :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sylwetka FIT !

Następny temat

Idealna JA

WHEY premium