SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

atraMento - 50 shades of gains s.60

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55581

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
I mysle, ze trn schemat bylby lepszy. Mozesz przeciez zaplanowac teraz krotsze cykle i wpasowac sie masa wlasnie na wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
atra dolacze do ciebie jak tylko bede mogla :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Tetiszeri
Kurde wyglada jak menu w restauracji...a bigos podaja?




Atra swietna rozpiska ,kreatywne dziewcze z Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
A dziękuję SSS :) Postawiłam na soś komponującego się z moim avatarkiem ;)
Markotuś no ale stabilizację to chiba możemy razem robić co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
14.09.2015 TYDZIEŃ 1 DZIEŃ 1

sałata, ogórek małosolny, imbir, czosnek, cebula czerwona
magnez, potas, cynk, selen, d3, c, b12, k2, żelazo, omega 3, gaba, spirulina




TRENING:

+ rotatory



Pierwszy trening mam za sobą... i ledwo żyję Muszę się jeszcze przyzwyczaić do nowego tempa ćwiczeń, póki co cieżko mi było się skupić i zapamiętać wszystko. Swoją drogą tempo dało mi w kość w parze z dość długą przerwą. Normalnie miazga!

1a. Daaaawno takich pompeczek nie robiłam ałć!
1b. Rano próbowałam podchwytem zrobić kilka i bolało mnie lewe ramie w zwisie, przed treningiem rozgrzałam rotatory i poszło już dużo lepiej, starałam sie na tyle spinać plecy i barki w zwisie aby ręka nie zbliżała sie do ucha, wtedy właśnie przychodzi ten ból.
2a. Masakra, obciążenie leszczarskie a ja ledwo ledwo co...ehhhh.... Nie udało mi się utrzymać tempa, schodziłam owszem 3 s ale powrót zajął mi też ok 3, nie mam tej lekkości, czy to znaczy, ze musze zdjąć z kija? W 2 ostatnich seriach również pomiedzy powtórzeniami dłuższe przerwy.
2b. Uuuu tu byłam zbyt optymistyczna w pierwszej serii, musiałam zdjąć bardzo trudno tak opuszczać powoli.
3a. Tu nie było większego szoku już wiedzialam, że z ciężarem nie dojdę zbyt wysoko ale ogólnie to ćwiczenie robiło mi się najprzyjemniej z całego treningu.
4a. Dziwne toto i nieźle daje po brzuchu ale nie dałam rady dokończyć z pełną ilością powtórzeń z innego powodu, nadgarstki, barki, ręce wszystko już było nieźle sflaczałe
4b. Tu też ledwo co, nie miałam już ochoty dłużej... zabrakło jajec mi dzisiaj ewidentnie :/
Planków nie zrobiłam, wiem wstyd... Cały trening trwał 1:20, wymiękłam. Obiecuję,z e się poprawię następnym razem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
15.09.2015 TYDZIEŃ 1 DZIEŃ 2 DNT

sałata, ogórek małosolny, cebula czerwona, sałata rzymska, cukinia
magnez, potas, cynk, selen, d3, c, b12, k2, żelazo, omega 3, gaba, spirulina


Tetiszeri brawo za ten trening dokładnie czuje sie obolała od kroku w dół z przodu i od kroku w górę z tyłu! Teraz wieczorem zaczynają bolec kolejne partie, dawno nie byłam taka zorana. Boję się jutra!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
atraMento
14.09.2015 TYDZIEŃ 1 DZIEŃ 1



Pierwszy trening mam za sobą... i ledwo żyję Muszę się jeszcze przyzwyczaić do nowego tempa ćwiczeń, póki co cieżko mi było się skupić i zapamiętać wszystko. Swoją drogą tempo dało mi w kość w parze z dość długą przerwą. Normalnie miazga!

1a. Daaaawno takich pompeczek nie robiłam ałć!
I bardzo dobrze
1b. Rano próbowałam podchwytem zrobić kilka i bolało mnie lewe ramie w zwisie, przed treningiem rozgrzałam rotatory i poszło już dużo lepiej, starałam sie na tyle spinać plecy i barki w zwisie aby ręka nie zbliżała sie do ucha, wtedy właśnie przychodzi ten ból.

Ok trzeba bedzie pomyslec nad czyms innym, bo nie chcemy zebys byla w gorszej formie....

2a. Masakra, obciążenie leszczarskie a ja ledwo ledwo co...ehhhh.... Nie udało mi się utrzymać tempa, schodziłam owszem 3 s ale powrót zajął mi też ok 3, nie mam tej lekkości, czy to znaczy, ze musze zdjąć z kija? W 2 ostatnich seriach również pomiedzy powtórzeniami dłuższe przerwy.
2b. Uuuu tu byłam zbyt optymistyczna w pierwszej serii, musiałam zdjąć bardzo trudno tak opuszczać powoli.
3a. Tu nie było większego szoku już wiedzialam, że z ciężarem nie dojdę zbyt wysoko ale ogólnie to ćwiczenie robiło mi się najprzyjemniej z całego treningu.
4a. Dziwne toto i nieźle daje po brzuchu ale nie dałam rady dokończyć z pełną ilością powtórzeń z innego powodu, nadgarstki, barki, ręce wszystko już było nieźle sflaczałe
Wiem, wiem, ale dobrze daje popalic. czy mialas jakies kontuzje nadgarstka kiedys ?
4b. Tu też ledwo co, nie miałam już ochoty dłużej... zabrakło jajec mi dzisiaj ewidentnie :/
Planków nie zrobiłam, wiem wstyd... Cały trening trwał 1:20, wymiękłam. Obiecuję,z e się poprawię następnym razem!


Nie wstyd.....nastepnym razem dwa razy wiecej hehehe. Generalnie tak to jest z zabawa z tempem, trzeba zjechac czesto z obciazeniem...Ale inny bodziec dla miesni


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 16/09/2015 09:42:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Teti zdecydowanie inny bodziec! Terapia szokowa rzekłabym


16.09.2015 TYDZIEŃ 1 DZIEŃ 3 DT

sałata rzymska i zwykła, ogórek kiszony, cukinia
magnez, potas, cynk, selen, d3, c, b12, k2, żelazo, omega 3, gaba, spirulina

Zalatany dzień nie dałam rady rozbić na więcej posiłków

TRENING:



1a. jeszcze jestem cała obolała po ostatnim treningu, ciężko poszło
1b. taki bardziej thruster mi wychodzi, nie potrzebnie dokładałam w ostatniej serii ;)
2a. ok choć tempo masakruje
2b. nie udało mi sie zrobić ani jednej pompki ale dzielnie schodziłam wolno w dół, potem popróbowałam z czarną gumą zawieszoną na drążku tak aby chociaż przećwiczyć ruch.
3a. na ławce sie nie dało bo wystaje tam część uniemożliwiająca podniesienie sztangi, spróbowałam stojąc, delikatnie, lęxwia cierpły ale nie bolały. Mam jeszcze sporo do przećwiczenia bo tylko w niektórych powtórzeniach poczułam najszerszy, tak to spinały mi sie barki i kaptury.
3b. ok, nigdy nie robiłam wąsko ale weszło całkiem nieźle
4a. oj bolaaaałoooo!
4b. robiłam z łokciami do przodu jak w pp i nie bolało ramie, spróbowałam też 10 kg z łokciami z boku i niekomfortowo sie czułam ale nie był to jakiś wielki ból. Bede robić jednak jak w pp i chce spróbować nastepnym razem sztangielkami z chwytem neutralnym.

Antrykot jest przepyszny, dzisiaj znów leciałam do biedry :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sylwetka FIT !

Następny temat

Idealna JA

WHEY premium