SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

atraMento - 50 shades of gains s.60

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55547

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Nie martw sie, tez sie dzisiaj tempem katowalam. Zad boli :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
te diamentowe pompki sprobuj w podparciu na kolanach, bedzie to ulatwienie ale tez daje w kosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Atra w wiosle o lawke zmien na hantle zeby bylo wygodniej. Mozesz waskie i szerokie wioslo zrobic albo z rotacja zeby poczuc roznice. Ja biore do tego czasem mniejsza sztange stawiam na sztorc i dopiero przyjmuje pozycje na Malysza a nastepnie przekrecam i lapie sztagne. Samego opadu nie rob jak boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Teti nie boli, tylko cierpnie, chciałam raz robić nachwytem tak jaj wczoraj a raz podchwytem tak jak mam jutro. Póki co chciałabym sztangą jednak ale nie przesadzac z ciężarem. Jeśli bedzie mnie coś bolało zrobę hantlami.

Markoto dzięki, z gumą fajnie bo już ustawienie ciała odpowiednie a trochę lżej ale na pewno bede próbowała wszelkimi sposobami aby w koncu udało sie zrobić choć jedną jak należy :D


Zmieniony przez - atraMento w dniu 2015-09-17 09:23:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
17.09.2015 TYDZIEŃ 1 DZIEŃ 4 DNT

sałata lodowa i rzymska, szczypiorek, ogórek
magnez, potas, cynk, selen, d3, c, b12, k2, żelazo, omega 3, gaba, spirulina



Dzisiaj ponagrywałam kilka ćwiczeń, łojeny ale sie upociłam przy tym :)

Pieczary na liściu faszerowane szynką i mozarellą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
SSS jak bedą to nie tu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
ooo I rrrrrriily lajk Twoja wypiska z diety jadlabym

pasta kokosowa niszczy system, jem ja i udaje ze to takie tam nic nie bylo :P dobrze ze nie licze kcal teraz bo nic by z tego nie wyszlo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Hehe, tak sobie patrze na Twoje sniadanie i usmiecham sie. Dzisiaj w samolocie do Krk ludzie buly z serem a ja plastry karkowki hyhyhy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38195
Kulki mocy :). Powinnaś założyć jakieś pogotowie dietetyczne, bo widzę, że Ty na dowolnym protokole potrafisz zrobić tak, że człowiek by nie czuł, ze mu węgle zabrali czy coś.
1

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sylwetka FIT !

Następny temat

Idealna JA

WHEY premium