SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

atraMento - 50 shades of gains s.60

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79738
Teti mam 2 dni pt. B+T przeplatane węglowymii wiec nie zdążę się odwęglić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79738
21.09.2015 TYDZIEŃ 2 DZIEŃ 8 DT

sałata lodowa i rzymska, papryka ramiro, ogórek, cebula czerwona, czosnek
magnez, potas, cynk, selen, d3, c, b12, k2, żelazo, omega 3, gaba, spirulina



Załapałam jakiegoś wira, czuję w nosie i w gardle. Pod wieczór zmogło mnie i gdyby nie wyjąca maszyna od chleba pewnie nie byłoby dzisiaj treningu. Wjechała lejdisowa herbatka oraz czosnek.



Teti nie chce wyjść na pipkę ale nie daje rady zrobić tego treningu do końca. Dzisiaj bez planków zeszło mi 1:40. Wolne tempo sprawia, ze ciągnie się w nieskończoność a pod koniec jestem już tak zrypana, ze o plankach już nawet nie jestem w stanie myśleć. Wiem pierwszy trening po przerwie mnie zorał, teraz jakiś choróbsko ale zastanawiam się czy nie zrobić sobie po prostu dodatkowego dnia brzuchowego i planki pike i inne takie zrobić osobno?

1a. ciężko cały czas, jeśli zrobię do samej ziemi to już sie nie podniosę dlatego robię nie do końca.
1b. oczywiscie z gumą, zieloną
2a. nie dokładałam, skupiłam sie na technice i wlasciwym tempie, dziś już mnie tak nie rwały czwórki jak ostatnio.
2b. gdybym nie lubiła domsów w tym miejscu to bym sie tak nie orała, bardzo ciężkie to powolne opuszczanie i mięśnie brzucha przy tym czuć mocno.
3a. minimalny progresik choć trudniej mi sie cisnie zwykłą sztangą. Nawet dziś ją zważyłam i obciążenie bo nie dowierzałam, że taka moze być różnica. Tutaj 30kg juz czuję a kiedy nagrywałam filmiki olimpijską 30 latała jak goopia.
3b. ok
4a. hehe nie wiem czy to polubię kiedykolwiak
4b. i to też...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A jakie przerwy robisz pomiedzy super seriami? Mozesz dolozyc brzuchy gdzie chcesz jezeli to Ci ulatwi sprawe czasowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79738
Teti nie robię za długich przerw właśnie, tam gdzie są przysiady troszke odpoczywam ale w innych kilka chwil na uspokojenie oddechu i jadę. Same cwiczenia trwają dłużej, zobacz np wiosło nie dość, ze wolne opuszczanie w każdym powtórzeniu x 2 ręce, bułgary tak samo, przysiad wolno, wszystko wolno i tak schodzi czasu mimo, ze wydawać by się mogło, ze ćwiczeń niewiele :) Postaram się następnym razem spiąć jeszcze bardziej a jak nie wyjdzie to zrobię brzuch osobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ok. Moze w piatek sama to zrobie i sama sprawdze swoj czas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79738
Jasne i zrobisz w 6 minut tak jak 100 przysiadów! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Hahahaha, no tego akurat nie. Nie ma szansy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79738
22.09.2015 TYDZIEŃ 2 DZIEŃ 9 DNT

ogórek świeży i kiszony, kapusta biała
magnez, potas, cynk, selen, d3, c, b12, k2, żelazo, omega 3, gaba, spirulina, ibuprom, nospa, sinulan i lejdisowa herbatka

Choróbsko mnie rozkłada, miska niedojedzona, brak sił na cokolwiek i do tego jeszcze @ po pachy



Po niedzielnych wznosach łydki bolą mnie tak, ze nie mogę normalnie chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
O, Atra @ synchroniczna - też mnie zalało, a dziś miał być pierwszy trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Sorki że spamuję ale u mnie też @, w związku z tym osłabienie i tak sobie główkuję czy iść na trening czy nie ... Niagara Falls
Trochę przekichane pod tym względem mamy z @ ... ale z dwojga złego lepiej go mieć niż nie mieć
P.S. Fajny trening
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sylwetka FIT !

Następny temat

Idealna JA

WHEY premium