SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w :FAQ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 176323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1529
O RANY RANY!! wielki problem dzis byl 4 dzien i zauwazyłem w mięsniach z "najwyższej pólki" ze po lewej stronie 'cos wyskoczyło/rozwinęł a po prawej nie !! jak to naprawic? skrętoskłonami?/ tylko jak to działa; czy skręcenie w lewo poprawi prawą stronę czy na odwrót ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
PRawdopodobnie nie lezysz calkowicie na wznak. Widocznie jedna lopatke masz uniesiona wyrzej, i jedna strona bardziej pracuje, a druga mniej. To moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1529
a póki 4 .. niedługo 5 dzien.. to mam robic normalnie i sie ustabilizuje..?
no bo sie przestraszyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Trzy pytania:

1. Powinno sie robic bez przerw jedno po drugim cwiczeniu. Mam jednak pytanie - mam problem z cwiczeniem nr 5, kosztuje mnie duzo bolu, wiele wysilku, chcialem zapytac czy robie zle, jesli po 4 cwiczeniu robie sobie ok. 4 sekundy przerwy i po 5 cwiczeniu ok. 3 na odczekanie tego bolu?

2. Mam bardzo mala warstwe tkanki tluszczowej na brzuchu, raz juz zrobilem A6W, poza tym czesto robilem brzuchy, ale wciaz nie ma nawet sladu szesciopaku. WTF?

3. Przy ostatnim cwiczeniu moge nie miec calkowicie wyprostowanych nog w gorze? Tzn. w gorze 90 stopni do podloza, ale lekko zgiete w kolanach? Bo cholernie mnie uda bola.

Zmieniony przez - cieniasss w dniu 2006-06-30 04:09:16

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
1. Powinno sie robic bez przerw jedno po drugim cwiczeniu. Mam jednak pytanie - mam problem z cwiczeniem nr 5, kosztuje mnie duzo bolu, wiele wysilku, chcialem zapytac czy robie zle, jesli po 4 cwiczeniu robie sobie ok. 4 sekundy przerwy i po 5 cwiczeniu ok. 3 na odczekanie tego bolu?
---heh ten bol to cos naturalnego tez mnie pali po tym cwiczeniu ale nie sadze bys musial robic przerwe aczkolwiek 4sek moga byc

2. Mam bardzo mala warstwe tkanki tluszczowej na brzuchu, raz juz zrobilem A6W, poza tym czesto robilem brzuchy, ale wciaz nie ma nawet sladu szesciopaku. WTF?
-----dieta+sprobuj cos mocniejszego, ab2 np.

3. Przy ostatnim cwiczeniu moge nie miec calkowicie wyprostowanych nog w gorze? Tzn. w gorze 90 stopni do podloza, ale lekko zgiete w kolanach? Bo cholernie mnie uda bola.
---------po co ci nogi 90o od podloza? widziales jpg? nie do 90 stopni tylko jakis 30-45, a wyprowowane powiny byc

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
s5studio - rob dalej, powinno sie samo ustabilizowac. Jesli do 15 dnia to cos nie zniknie lub chociaz nie zmaleje to wtedy pomyslimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Ajj Seba bo z tymi JPG to sam wiesz jak jest, ile JPG tyle wersji i wlasnie na tym na ktorym ja zaczynalem bylo calkowicie w gore :/ No, ale teraz bede robil jak rzekles - musze zaczyna od nowa? Blagam, powiedz, ze nie Mam juz cos z 30 dzien.

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Są rozne szkoly A6W, w niektorych mowia ze kont ma byc ok 30 stopni, w innych ze 45 a jeszcze gdzie indziej ze 70, 90 itd. Spotkalem sie raz z koilesiem ktory mowil ze ma to byc ok 100 stopni . Ale moim zdaniem powinno to byc 45 stopni. Chodzi o to, zeby miesnie brzucha trzymaly nogi z maxymalnym trudem. Kont 45 stopni daje wlasnie taki rezultat. Jesli poniesiesz nogi wyrzej lub nizej, wtedy nie bedzie Ci juz tak trudno je utryzmac. Jesli zechcesz poprzec moje slowa doswiadczeniem, to mozesz zrobic sobie taki test. Unies nogi 10 stopni nad ziemie i trzymaj jak dlugo wytrzymasz, potem to samo ale unies nogi do konta 90 stopni, a na koniec unis nogi do konta 45 stopni. Gwarantuje ze najkrtocej utrzymasz nogi pod kontem 45 stopni. Oczywiscie rob przerwy miedzy kolejnymio testami, zeby zmeczenie miesni nie wplywalo na dlugosc trzymania. A co do tego czy musisz zaczynac od nowa to nie, nie musisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Ok, dzieki PLS, coz, zaczne wiec robic te 45 stopni, akurat przychodzi u mnie pora na A6W wiec zobacze jak to to :) No i SOGi dla tych, co pomogli


/edit Juz po dzisiejszym Weiderze. Sprobowalem robic bez tych kilkusekundowych przerw przed i po 5 cwiczeniu no i czulem, jakby mi sie normalnie miesnie rozrywaly w srodku, ale dalem rade

Jest jednak problem z ostatnim cwiczeniem - jak poprzednio nie jestem w stanie tych nog wyprostowanych utrzymac, bola mnie cholernie nadudzia i nie daje rade, musze zgiac troszke w kolanach, wtedy odciazam troche te miesnie uda.

Poza tym widze, ze tu duzo bylo na temat dotykania lokciami kolan w 3 i 4 cwiczeniu. Chcialem tylko powiedziec, ze ja nigdy nie trzymalem lokciami kolan, tyko robilem ten ruch, ale nie dotykalem. Dlaczego? Bo tak wlasnie bylo podane w temacie o A6W i mimo, ze grafika pozostawia wiele do zyczenia , to wyraznie widac, ze "ludzik" nie dotyka lokciami kolan. Zobaczcie sami w "rdzennym" temacie o A6W na rysunkach w paint , ze nie dotyka lokciami kolan

Zle to robie z tymi lokciami? Robie jak na rysunkach.

Zmieniony przez - cieniasss w dniu 2006-07-01 05:58:21

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 808
narysowałem w paincie ćwiczenia a6w tak jak ja je robie. Tylko weźcie nie zlewajcie sie Sory że zawalam forum takimi obrazeczkami ale wiecie zależy mi na tym żeby sie dowiedzieć czy mam zmienić może jakieś ruchy żeby efekty były lepsze. Może mi ktoś tu coś doradzić? Może te moje obrazki przydadzą się też innym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatynina?

Następny temat

pytanie....

WHEY premium