SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w :FAQ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 176325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Damn, szkoda, bo bardzo mnie kark nawala >_>

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a rece masz splecione za kartk czy nie? powinienes mniec za karkiem nie dortykjac badz przy uszach

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
w 6? nie wiedzialem....

Obojetnie czy mam splecione czy przy uszach boli mnie kark, ale niewazne, przeboleje, zostaly 4 dni.

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 774
ja jestem po 1 dniu robieniu tego treningu i czuje ze brzuch pracuje bede cwiczyl dalej ten program bardzo mi odpowiada

_____________
"pulchnij zdrowo" - z głową ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Mam 18cm wzrostu waże 78kg (trochę za dużo)Chciałbym schudnać ok 8-9 kg.
Mój plan treningowy to a6w rano przed śniadaniem i ABS wieczorem przed prysznicem!
Czy moge tak ćwiczyć??
Nie ćwicze rąk bo zlamalem 2 miechy temu ręke!
Zaczynam biegac co 2 dzień a jak nie to bawie się sznurkiem!!
Dam rade schudnąć 9 kg w 4 tygodnie?
Dodatkowo nie jem po 17!!!

GLORY, GLORY MAnchester United

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Heh po 1 nie nie mozesz robic 2 programow treningowych na raz
po 2 abs2 w penym stopniu ma cwiczenia na drazku zwisaja wiec nie zrobisz
majac zlamana reke
po 3 to czy schudniesz zalezy czy masz diete na redukcje/od tego jak
biegasz [tempo/czas/ilosc] no i od predyzpozycji i tego ile masz
teraz bf

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
Ja już niewiem ! Kiedy powinno się robić A6W ?? Zdania w tej kwesti są bardzo podzielone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
gdy robisz rano to zaczynasz od wyszczuplonego zaspobu glika, i bedzie to korzystne. Gdy zrobisz przed snem sprawisz ze zasoby glika beda wyszczuplone i w ogranizm podczas regeneracji [snu] bedzie korzystal z kom tluszczowych.

Wiec w obu przypadkach pozytywnie, i wedle uznania.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Moje pytanko wyglada tak iz dla mnie 2 serie to az za duzo. A wcale moje miesnie brzucha cwiczone na silowni zle nie wygladaj. Moze to od tego ze wykonuje zle cwiczenie czy cos w tym stylu. Bardzo prosze o pomoc i pozdro
P.S MOze wiecie gdzijest jakis filmik z a6w

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jesli 2 serie to zaduzo to zacznij od abs. Moge ci opisac glownie chodzi o to by podnosic gorne czesc plecow i spinac brzuch nic wiecej [poza szybkosciowka i wznosami]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatynina?

Następny temat

pytanie....

WHEY premium