SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w :FAQ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 176318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 808
Ja robiłem a6w rano przed śniadaniem a potem to sobie jadłem to co jest w lodówce :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
to swiadczy tylko o braku diety.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 808
No. Miałem diete tylko przez pierwszy tydzień a póxniej już mi sie jej nie chciało stosować a szkoda bo napewno bym miał lepsze efekty. Jutro zaczynam absII i musze coś sobie ułożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
Mam pytanko.

Jak robie a6w to przychodzi taki moment, ze odrywam barki od ziemi i podnosze na tyle ile moge ale wcale nie czuje zeby brzuch przy tym pracowal. Mecze sie jak cholera przy ostatnich seriach (na razie robie tylko trzy) i pot sie leje strumieniami, ale mam takie uczucie jakby miesnie byly juz wylaczone, a caly moj wysilek byl syzyfowa praca. Tez tak macie, czy jestem jakims evenementem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
pewnie nie odrywasz tylko gownej czesci tylko caly kregoslup

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
Kurde juz sie pogubilem. Myslalem, ze czesc ledzwiowa kregoslupa ma zostac przy ziemi i unosi sie gore. Zreszta nie wyobrazam sobie jakbym mogl podniesc naraz dwie nogi i caly kregoslup. Przeicez to jest niewykonalne, i to nei z powodu moich slabych miesni, tylko ze przeczy prawom fizyki ... Srodek ciezkosci przewazy w tej sytuacji cale cailo do tylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no masz tylko gorna czesc i zrobic spiecie jak na abs

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
gdybym to ja tylko wiedzial co to ABS ... lol ... ;)

Ale mniej wiecej rozumiem o co chodzi ze spieciem. Krotko mowiac mam naprezyc miesnie brzucha przez te 2-3 sekundy tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
na silowni w kazdym cwiczeniu na kazda partie ejst 1 zasada jak nie czujesz to nierob albo rob tak zeby bylo czuc wpisz w google video serch abs i bedziesz wiedzial.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
To troche za popularne haslo, zebym mogl zidentyfikowac o co ci konkretnie chodzi. Wyniki wyszukiwanaia to w wiekszosci jakos bzdury. Jakies konkretniejsze haslo?

Tak przy okazji. Po tym jak ja robie pomimo, ze ledwo koncze serie i pot sie leje strumieniami, o potem wogole nie mam zakwasow. Mniemam, ze to nie jest dobry znak?

Kurde juz sam nie wiem jak mam to wykonywac. Ciezko sie przez ta cala wiedze przedrzec nowicjuszowi ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatynina?

Następny temat

pytanie....

WHEY premium