SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w :FAQ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 176324

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Co do czesci ledzwiowej podnosimy tylko gorna czesc kregoslupa i spinamy miesnie brzucha. Co do videofilmikow nie wiem nie widzialem takich, co do gifow, tak gdziues byly na sfd lecz ich nie moglem znalesc, gify byly jakosciowo tkaie jak rysunki brucha.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Świetnie opisałes wszystko.Też zamierzam go wykonywać:)
SOG nie wejdzie
POZDRO:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 178
pytanko: w 3 cwiczeniu nie moge juz praktycznie przytrzymac kolan lokciami chociaz sie staram, czy to zle??

"przez ciernie do gwiaz przez trudy cierpienia do sukcesu"
"bol jest cena ktora trzeba zaplacic za sile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Bardzo zle to nie pod warunkiem ze masz je w okolicach kolan [tzn te lokcje] i pod warunkiem ze jestes gdzies w 2/3 planu a6w bo jak wczesniej to pozniej mozesz miec problemy.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Mam pytanko, czy jak zrobie pierwsze cwiczenie... To odrazu robic druga serie?? czy zrobic najpierw wszystkie 6 cwiczen i potem znowu 6 cwiczen...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ktos tutaj o to pytal ale to nic, nie gdy zrobisz 1 cwiczenie robisz 2,3,4,5,6 i pozniej od nowa [2 serie] czy ile ich masz

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
moze ktos tu wrzucic jakies fotki po zakonczeniu a6w.Ja dopiero zaczynam ten trening ale cos mi ciezko idze;/ Nie wiem moze zle wykonuje.Szkoda ze nie ma ktos filmiku z pokazanym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Czergos takiego tzn filmiku chyba nie ma.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 808
Napiszcie jak wam idą ćwiczeni 6 weidera ja robie 10 dzien i już mam dość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja dzis zaczynam poraz nie wiem ktory a6w- chyba 4 czy 5

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatynina?

Następny temat

pytanie....

WHEY premium