SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w :FAQ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 176319

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat93118/ <jesli chciales link do flexa

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Sebek ty wypróbowałeś na sobie a6w? Jesli tak to zadowolony jestes?
Ja zrezygnuje z ABS2 i zaczne a6w POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
heheh ze mna jest taka checa ze zawsze cos mi przerywalo w zrobieniu a6w, ogolnie niemalze to raz skonczylem 2 dni mi zabraklo efekty byly dobre jednak ja jestem endo typowy i troche brzucho mam wiec na mnie to dziala, wiesz kwestia jest tu technika musisz dokladnie robic specia w kazdej seri.

ps lacznei zaczynalem a6w bodajze 18 razy w tym 10 konczylem gdy brakowalo mi ok 4 dni

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-28 20:56:14

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Ja również próbowałem pare razy ale nie miałem szcześcia
Teraz spróbuje porzadnie sie przyłożyć, żeby sprawdzić dokładnie trening na sobie.
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Sprubujcie robic spiecia i wznosy i ropwerek na wydechu nie wiem czemu ale mi wchodzi 2x lepiej [troche nie naturalne ale...]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
A ja za pierwszym razem skonczylem, za drugim razem doszedlem do 1 dnia . I trzeci raz aczynam od 1 lipca, ale pewnie tez nie skoncze bo mam wyjazd, ale moze sie uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Sprbuje ktos na wydechu?:>

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
widocznie ja jestem wlasnie fima nagrywam:P

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
SOG juz nie wejdzie na urodzinki, ale szczere wszystkiego najmasowniejszego. Daj pyska! MUA!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatynina?

Następny temat

pytanie....

WHEY premium