SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w :FAQ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 176317

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
Od pierwszego do szóstego po razie :)


Zmieniony przez - wcisu w dniu 2009-01-10 19:45:42

Could it be worst?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
Z tego co mi wiadomo to robisz najpierw 1 serie czyli wszystkie 6 cwiczen potem 2 serie tez 6 i 3 tez szesc.POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
No wlasnie wiekszosc ludzi tak robi i kumpel tez mi tak mowil i od wczoraj tak robie wlasnie i tak juz zostawei do konca chociaz to chyba nie ma wiekszego znaczenia ale jest to mniej nudne jak sie nie robi 3 razy tego samego pod rzad ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
Cześć.Mam takie pytanie robię 6 według tego filmu;


czy mógłby go ktoś obejrzeć i napiszać czy ćwiczenia w nim wykonywane są poprawne.Z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
Są poprawne :)
Ja też robie je według tego filmu. Zresztą pokazuje je profesjonalista :)

Could it be worst?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
juz nic

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2009-01-31 22:00:42

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 716
Witam :)
Również mam pytanko do zamieszczonego powyżej filmiku.
W ćwiczeniu 2,3,4,5 oraz 6 ten jegomość utrzymuje nogi cały czas w powietrzu np. przy 2 ćwiczeniu gdy lewa noga jest zgięta to prawa cały czas jest delikatnie nad ziemią. Z kolei w ćwiczeniu 1 gdy jedna noga jest zgięta w powietrzu to druga leży na podłodze.
Zbiło mnie to trochę z tropu bo do tej pory myślałem iż nogi odkładamy na te krótką chwile na podłogę.
Więc prosił bym o odpowiedź jak to powinno wyglądać:) bo w instrukcji w pierwszym poście nie ma nic na ten temat.

Przepraszam jeżeli pytanie już się pojawiło, szukałem trochę i nie przyniosło to efektu.
Z góry dziękuje za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Witam, wczoraj zacząłem i mam trochę głupie pytanie, mam robić po 6 powtórzeń, rozumiem to tak, że w ćw. 1,3 i 5 robię 6 powtórzeń na każdą nogę czyli razem 12, mam wątpliwości czy robię dobrze prosiłbym o radę, z góry dzięki! Pozdr!

train hard feel good

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
Wszystko z tego co napisałeś jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam!
Jestem po 20 dniu, ale dopiero dziś przeczytałem, że nie należy robić przerw między seriami (robiłem 10-minutowe). Czy w tej sytuacji rozpocząć Weidera od 2. dnia?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatynina?

Następny temat

pytanie....

WHEY premium