SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Jak przyjedziesz po piankę do Kac Vegas będzie musowo. A rower naprawdę dobrze Ci idzie. Ja takich prędkości na szosie nie rozwijam

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Może nie potrafisz rozwijać takich prędkości, ale dystansem pobiłbyś mnie kilkukrotnie

U mnie tymczasem pobiegane. Słabo z tętnem, ale leciałem na głodzie. Znaczy się węgle były ostatnio we wtorek wieczorem, a dziś rano nawet śniadania nie chciało mi się wciągnąć przed bieganiem. Na 3km uruchomiła się wątroba :/ Przed kolejnym bieganiem spróbuję z 50g glukozy przyjąć.





1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
Mam Cię zacytować z mojego dziennika? Biegasz Wariacie tak samo, nawet miałeś niższe tętno o dwa oczka. Kwestia długości dystansu leży tylko w głowie, oczywiście do jakiejś tam granicy, nie mówimy o półmaratonie z taką dzidą

PS. 30 minut przed bieganiem zjadłem dwie amatorskie drożdżówki ze Społem


Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2017-05-11 09:56:40

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
W HardStyle cała stopa zawsze na ziemi. Ten ruch ręką nie jest obowiązkowy, aczkolwiek pomaga - sam tak robisz pracując lewą im mocniej z bioder, tym lepiej. Ogólnie strzał z bioder powinien wyrzucić kulę na wysokość mostka. Ponoć najlepiej patrzeć przed siebie, nigdy w dół a kulę prowadzić jak najbliżej środka ciała. Jest spoks!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ładnie pobiegałeś. jak na początek biegania to czasy ms zacne, nei pierdzielisz się a co do stania na piętach to mnie wczoraj 3 czy 4 razy katapultowało w tył bo nie stałem na całych stopach przy clenach z 90 kg, dupsko mi obiło

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szajba dobry bieg. Jak Gwid napisał czas bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Biedny teraz nie będzie wiedział, czy iść w biegi, czy kettle, czy wszystko inne - i pójdzie we wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ronin78

30 minut przed bieganiem zjadłem dwie amatorskie drożdżówki ze Społem


A skąd ja tu amatorskie społemowskie drożdżówki wezmę? Spróbuję gofrów
Tempo wychodzi to samo, ale tętna bym nie porównywał. Ja się wyżej niż na 172 nie wkręcę, a Ty przy takim się pewnie dopiero rozgrzewasz. Dystans, tak jak piszesz, siedzi w głowie. Zwykle po 3-4 kilometrze łapię drugi oddech i jest lżej. Może gdybym przed bieganiem jakąś rozgrzewkę robił, byłoby łatwiej na krótszych dystansach.

nieraz
W HardStyle cała stopa zawsze na ziemi. Ten ruch ręką nie jest obowiązkowy, aczkolwiek pomaga - sam tak robisz pracując lewą im mocniej z bioder, tym lepiej. Ogólnie strzał z bioder powinien wyrzucić kulę na wysokość mostka. Ponoć najlepiej patrzeć przed siebie, nigdy w dół a kulę prowadzić jak najbliżej środka ciała. Jest spoks!

Z tym trzymaniem nóg na ziemi to mam taki problem, że bardzo silne łydki chcą przejąć lwią część roboty i ciężko im to wyperswadować Spróbuje w butach, stabilniejsze podłoże pod piętą powinno pomóc przenieść środek ciężkości bardziej do tyłu, co wymusi większe zaangażowanie bioder.
Dzięki :)

Gwid
ładnie pobiegałeś. jak na początek biegania to czasy ms zacne, nei pierdzielisz się a co do stania na piętach to mnie wczoraj 3 czy 4 razy katapultowało w tył bo nie stałem na całych stopach przy clenach z 90 kg, dupsko mi obiło

Nie taki początek, biegam już prawie dwa miesiące. I w ubiegłym roku ze dwa miesiące biegałem i dwa lata temu podobnie. Stary wyga jestem, amator ale wyga
Z tym staniem na piętach, masz taki komfort, że jak Ci sztanga piźnie o glebę to sobie najwyżej dupsko obijesz. Ja ostatnio musiałem linoleum rolować i deskę wymieniać, bo pękła

novyneo
Szajba dobry bieg. Jak Gwid napisał czas bardzo dobry

Dzięki. Staram się znaleźć odpowiednia dla mnie kadencję, sposób oddychania i strategie przy pokonywaniu przewyższeń. To sporo dodaje, ale wymaga czasu. W czerwcu będę przez jakiś czas na Mazurach to sobie po płaskim pobiegam.
12

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
panteon
Biedny teraz nie będzie wiedział, czy iść w biegi, czy kettle, czy wszystko inne - i pójdzie we wszystko


Panteonie, nigdy nie byłem wybitny w żadnej dziedzinie. I chyba tak mi pozostanie
11

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
czerwiec na Mazurach - może uda się spotkać, co ? Co do biegu... muszę i ja coś szybciej pobiec, bo frustrują mnie Wasze prędkości.

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs " Krata na Lato 2017"moduł III str 26

Następny temat

drazekm - Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium