SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)werzgr/redukcja/celem do zdrowej, wyrzeźbionej sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ze straczkowych i zborz wliczaj,

nie wiadomo jaki styl puchniecia to jest czesto dziewczyny przestaja puchnac jak odstawiaja nabial bo on potrafi powodowac takie reakcje, czasami jest to hormonalne wtedy cyklicznie sie zmienia,

Ziolka odwadniajace to pokrzywa 5x dziennie, dziurawiec, pietruszka, szparagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Za parę dni odstawiam te moje tablety i zobaczymy co się będzie działo, a strączkowych staram się nie jadać a jak jadam to wpisuje , wrzuciła dietę z wczoraj staram się ją trochę urozmaicać żeby nie jeść ciągle tego samego...i zakupię te ziółka;]

A te herbatki typu rumianek, z kopru włoskiego itd. to najlepiej w herbaciarni liściaste czy mogą być z apteki w saszetkach??

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-03-29 13:41:25

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-03-29 13:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weronika, masz taki tytuł dziennika, że niezbyt wiadomo, co to za temat. Więc wymyśl sobie nowy tytuł z uwzględnieniem swojego nicka, to ci obecny zmienię

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-03-29 16:41:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Ok Martucca zaraz coś wymyślę- muszę się tylko zastanowić nad sensowna nazwą- dziękuję za ta uwagę

Wczorajszy trening:i zakończenie 3 tyg.

Dzien 4
Brzuch obwod 3x z 60sek przerwy miedzy obwodem
1a. wznosy nog w zwisie max - 25/20/15
1b. brzuszki na lawce skosnej lokciem do przeciwleglego kolana-skos x15 na strone
1c. jezyki a.k.a. allachy a.k.a. cable crunch x 15 30-50kg/30-60kg/30-60kg (muszę brać większe ciężary ale jeszcze pracowałam nad techniką- podobno dobrze robie i nie ruszam tyłkiem )
+ Trening interwalowy na orbiterku lub rowerku lub wioslarzu
Zaczynasz od rozgrzewki ok 5min pozniej 4x interwaly 30sek sprint/30sek wolniej, dobijasz aero do 20min w sumie/ robiłam 15 min interwały ;-/ 30 sek poziom 1 tępo 90 i 30 sek poziom 6 tępo 65 i tak przez 15 min... tętno 160

Pomiary:porównanie z pomiarami przed rozpoczęciem treningu siłowego
Obwód w biuście :86(bz)
Obwód pod biustem :70(bz)
Obwód talii w najwęższym miejscu :63(bz)
Obwód na wysokości pępka :73(+4 )
Obwód bioder :89(+1)
Obwód uda 53(+1)
Obwód łydki 32 (bz)
Waga :50.9(+1,4)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nooo cosik wodę ciągniesz

Sluchaj musisz zaczac pisac swoja diete systematycznie
tak jak wczoraj juz poprawialam :
o ile pamietam masz dni 1800/1600 tak?
no i tak jak pisalam wywal nabial, wstaw straczkowe tzn wywal makaron i kasze, potrzebujesz tez bardziej urozmaiconych zrodel misa nei tylko kurczaka i tunczyka w puszce
I pij soki, wiem ze upierdliwe sama dzialam w tym temacie zrywami ale sa one bardzo przydatne przy klopotach z trawieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Mam dietę 1700/ BTW/130/70/140 i tyle cały czas na takiej ...(tak jak pisałaś wcześniej)strączkowe czyli np. ciecierzyca, soczewica, fasolka itd?? wołowinę też jadam i rybki mirunę np.postaram się tego więcej jadać i ser twarogowy rano odstawię tylko co dodać do koktajlu rano jakiego białka bo w proszku tez nie mogę a na pierwsze śniadanie najlepiej mi wchodzi koktajl a na drugie śniadanie mam omlet chyba że na I i II śniadanie mogę to samo??
Zrobię wszystko żeby tylko pozbyć się tego wzdęcia
Może poproszę o przeniesienie do dziennika treningowego to będe wszystko systematycznie codziennie wypisywać??

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-03-30 09:16:44

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-03-30 09:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Może poproszę o przeniesienie do dziennika treningowego to będe wszystko systematycznie codziennie wypisywać??
A tutaj dlaczego nie możesz?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
surowe jajko, wmiksowane, bardzo dobrze pasuje do koktajlu Ja tak robie i dobrze ze koktajl rano wtedy masz enzymy na caly dzien

Strączkowe dokladnie to co piszesz, z tym ze pamietaj moczysz przez noc, kazde w wodzie z sokiem z cytryny lub octem (fasolke w normalnej) zagotuj i odlej pierwsza wode z zagotowania dopiero pozniej gotuj. Idealnie jak sie ma kombu (japonskie wodorosty)one dodane do gotowania rozkladaja cukry i nie ma zadnych problemow z trawieniem jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Martasi też mogę i w sumie to robiłam, ale w dziale Ladies chyba trochę inne tematy są poruszane tutaj bardziej będę pasować


Obli ten koktajl rano to płatki owsiane jajko i jakiś owoc np. banan i to zmiksować?? tylko jadać strączkowe i odstawić ryż brązowy np i kasze kuskus nic z tych rzeczy nie jadać kompletnie??

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-03-30 10:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ryz brazowy mozesz.
koktajl rano tez tak mozesz, bardzo smaczny wychodzi rowniez ze zmiksowanych jagod i/lub malin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nogami

Następny temat

powitanie i pytanie:)

WHEY premium