SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)werzgr/redukcja/celem do zdrowej, wyrzeźbionej sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Odstawiłam białko w proszku, pije na wieczór ten sok co mi obli poleciłaś i powiem Ci, że się go obawiałam a nawet mi smakuje
Białko pozyskuję przeważnie z piersi z kurczaka i tuńczyka w wodzie lub w sosie własnym- z brzuchem coraz lepiej

Wczorajszy trening:
Dzien1. Klatka Plecy Brzuch
1. wyciskanie sztangi plasko 15-20kg/10-25kg/9-25kg (bałam się więcej bo nie miałam asekuracji)
2. wyciskanie sztangielek skos 15-7kg/12-7kg/10-7kg ( nie dałam rady więcej)
3. krzyzowanie linek w bramie 15-20 kg/12-30kg/10-30kg
1. sciaganie gornego drazka 15-25kg/ 10-25kg/8-25kg (zaczęłam od za dużego a myslałam że dam radę i reszta serii trochę zawalona ale nie chciałam zmniejszać ciężaru)
2. przyciaganie dolnego 15-25kg/12-25kg/10-25kg (tu też zaczęłam od za dużego..)
3. Wioslo na T-Bar albo klasyczne ( wiosło ze sztangielkami)po15 na 1 rękę po 8kg/12-8kg/10-8kg
+ 30min aero

Dziś mam trening na nogi:
Dzien2. Nogi
1. Przysiady ze sztanga lekki rozkrok
2. suwnica nogi w gorze podstawy
3. wypady
4. MC proste
5. Uginanie lezac
6. odwodziciele - cialo pochylone do przodu
+ 30min aero

Jeśli mogę prosić Oblizaproponuj jakie ciężary i może dam radę

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-03-17 08:47:52

A i jeszcze jedno nie ma suwnicy więc miałam robić prostowanie na maszynie no i ten nieszczęsny odwodziciel stojący którego zdjęcie wysyłałam...

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-03-17 09:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Werzgr, jaką masz sokowirówkę? z jaką mocą? Robiłam ostatnio przegląd sokowirówek i tylko jedno albo dwuślimakowe są w stanie zrobić prawdziwy sok, tzn. wycisnac sok z kapusty, brokuła czy brukselki a tu ceny zaczynają się od 1,200zl :/ Napisz jaką masz i jaki sok Ci robi, czy to jest sok, czy jakby zmiażdżona papka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Tunrrida moja sokowirówka nie jest najlepszej jakości ale sok robi super jest rzadki nie ma konsystencji papki tylko sok normalny a dawałam kapustę i selera korzennego i marchew z niedużej ilości wyszła mi duża szklanka.. silnik o mocy 400 W ( więc mała moc) z firmy "perfect"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
kurde... to ja już zgłupiałam :/ i nie wiem co mam począć. Bo znalazłam sokowirówke 900w za ok 160 zł, ale nie wiem czy za takie pieniądze bedzie coś warta :(
Masz możliwość wklejenia foto soku ?

Aaa i jak liczyć kaloryczność takiego soku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chyba Zelmer ma teraz znow dobra, kiedys mial, pozniej lipa byla bo nadawala sie najwyzej do przerabiania ziemniaczkow na placki

Moc jest wazna ale tez ilosc obrotow, tak to prawda te slimakowe sa najlepsze nawet z trawy sok wycisna, ale niestety cena powala
Ta jest obiecujaca
http://www.nokaut.pl/sokowirowki/sokowirowka-moulinex-ju650g3e-smith-xxl.html
Philips troche mniejsza moc ma

Zwroccie tez uwage by wlot byl duzy, bo wtedy wszystko mozna wlozyc
Do mojej to cale jablka wkladam jak leci

Werzgr
ja ciezary zaproponuje po treningu, nie jestem w stanie przewidziec jaka masz sile
ale jak zobacze trening to bedzie lepiej.

Tak wiec na nastepny trening:
1. wyciskanie sztangi plasko 15-20kg/10-25kg/9-25kg (bałam się więcej bo nie miałam asekuracji)
25kg/27kg/30kg, nie boj sie masz duza ilosc powtorzen, ciagle, sztanga nie jest ciezka, najwyzej polozysz ja na klatce i przeturlasz)
2. wyciskanie sztangielek skos 15-7kg/12-7kg/10-7kg ( nie dałam rady więcej)
fajnie fajnie, no to 8kg
3. krzyzowanie linek w bramie 15-20 kg/12-30kg/10-30kg
zrob na 30kg
1. sciaganie gornego drazka 15-25kg/ 10-25kg/8-25kg (zaczęłam od za dużego a myslałam że dam radę i reszta serii trochę zawalona ale nie chciałam zmniejszać ciężaru)
dobrze na nastepnym powtorz
2. przyciaganie dolnego 15-25kg/12-25kg/10-25kg (tu też zaczęłam od za dużego..)
j.w
3. Wioslo na T-Bar albo klasyczne ( wiosło ze sztangielkami)po15 na 1 rękę po 8kg/12-8kg/10-8kg
10kg i walcz o ilosc powtorzen



Tunrida sok warzywny nie ważna kalorycznosc

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-03-17 09:26:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Tunrridamyślę żebyś ją kupiła i się nie zastanawiała moja ma 400 a robi naprawdę fajny sok, dzisiaj wieczorem będę robiła to zrobię zdjęcie ,na powierzchni soku robi się lekka pianka ale to normalne w świeżym soku czy to z pomarańczy czy z samej marchwi czy jabłek i na pewno jest gęstszy od tych ze sklepu, które mają mnóstwo chemii- konserwantów itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
soku jak soku, ale zdjecie resztek po warzywku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
ok wrzucę i soku i resztek i dziękuję Ci za odpowiedź a jeśli chodzi o dzisiejszy trening to już go robiłam teraz drugi tydzień jest spróbuję wziąć więcej niż ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Tunrida sok warzywny nie ważna kalorycznosc

hahah a widzisz, zagalopowałam się :D
czekam na foto w takim razie i zobaczę Twoje propozycje Obli :) thx


Edit: i jaka ilość obrotów byłaby dobra?

Zmieniony przez - Tunrrida w dniu 2011-03-17 09:39:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha jak sie doszukasz w ogole tego parametru, teraz w opisach kolor podaja ale techniczne parametry sa przemilczane
1200+
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nogami

Następny temat

powitanie i pytanie:)

WHEY premium