SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)werzgr/redukcja/celem do zdrowej, wyrzeźbionej sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
właśnie sie tak patrze w ta twoja dietę i czekam na te ciągoty... nie wiesz co robisz źle i dlaczego je masz??? Mało tego jak tak dalej pociągniesz to skończyć sie to moze napadami obżarstwa, Przestajesz kontrolować jakość jedzenia zaczynasz po prostu sie głodzić,

A tak poza tym fajnie wyglądasz w tej sukience, laska jak nie wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
jakośc ostatnio może kiepska ale nie głodze się jem tak jak kazalas z rotacja w sobotę zjadłam z 1400 kcal to co wpisałam te niecałe 900 kcal to tylko z polowy dnia a dalej do 5 rano jeszcze sporo wpadło...
Powiedz mi co jest żle w rozkładzie BTW staram sie białka ponad 100g tłuszczy 60g i 100 g węgli. podnieśc jeszcze węgle a odjąć z tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
głodzisz sie nie bo ci kazałam ale bo sama wybrałas 1400kcal jako ilośc ktora ci odpowiada ktora jesz na co dzien i na ktorej chcesz byc, rozmawiałyśmy o tym, dlatego wszytsko co chcesz sie odchudzic musi byc poniezej, niestety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
no tak to fakt ale te słodycze to jadłam dziś nie dlatego ze byłam głodna tylko czułam taką potrzebe slodkiego jak jadłam to mi było strasznie mdło aż myślałam ze zwymiotuje a jadął dalej aż sie otrząsnełam po chwili i mówie sobie" co Ty głupia robisz przecież nawet Ci to już nie smakuje a wpychasz to świństwo w siebie"... nie wiem co to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
musisz uwazac na niskich kaloriach, bo jestes na granicy mozliwosci dostarczenia potrzebnych wartości minerałów witamin itd z jedzenia, Na dodatek proste węglowodany zawsze spowoduja skok insuliny za czym idzie chcec na wiecej cukru.
powiedzmy ze w diecie 2000kcal ukryją sie wpadki bo jezli na te 2000kcal zjesz 500pustych to dostarczysz sobei wszytskiego czego potrzebujesz i najwyzej tyle ze niesalajac nadmiaru utyjesz, a jak juz jesz 1500kcal i mniej to zaczyna sie balansowanie no i dojdą predzej czy później ciagi na jedzenie stymulowane prostymi weglami.
zwolennicy LC twierdza ze ta dieta moze byc niskokaloryczna bo ma sie wszystko i nie ma sie skoków cukru, ta sama kaloryczność ale na diecie wysokoweglowodanowej jest juz zaliczana do głodowych i tak obierana w doświadczeniach przez ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
W takim razie mój rozkład BTW moze zostać taki jaki jest an tej kaloryczności czy nie bardzo??muszę sie jakoś opanowac najlepiej jak w domu nie ma nic słodkiego al w moim domu to chyba nie możliwe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kaloryczność to jedno, rozkład to drugie, moze zostac na czas 4 tygodni pozniej przerwa i mozesz powtorzyc po nastepych 4 tygodniach wtedy na pewno metabolizmowi sie nic nie stanie, ale uwazaj na jakośc ww jedz je tylko pełnoziarniste, ale domyślam sie ze u ciebie wchodzi wtedy kwestia jelit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
jak jem chleb żytni to jest ok nie moge owsa kasz i makaron chyba teżnie bardzo, ale ryz za to moge każdy więc bede jechała na chlebie i ryżu no i oczywiście owoce i warzyw mnóstwo

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-11-28 19:44:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
TRENING Z WCZORAJ

DZIEŃ 1
1. przysiad 5x5
ciężko, zaczynasz robic piątki dodając ciężar az w piątej serii 5 powtórzeń jest na maksa
20kg- rozgrzewka 10 powt.25/30/35/40/45
2. podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody 3x10
20/23/25x5/25x5
obwod 4x
1. Man Maker ze sztangielkami w dłoni po kolei 6x
sztangielki po 5 kg
2. wypady chodzone, noga tylna do podłogi kolanem, tulow prosto x30
sztangielki po 7 kg

odpocznij parę minut

obwód, wybierz urządzenie (bieznia i wioslarz zgodnie z wypiska, rowerek i orbiterek dystans x1,5)
sit up na skośnej x10
sprint 200m
sit up x20
400m
sit up x 30


A diety nie wrzucam bo wstyd oprócz ciastek po śniadaniu i ogólnie sporej ilości słodyczy było jeszcze mieso gulaszowe z indyka, polędwiczka wieprzowa, warzywa, kawałek żółtego sera , kawałek pasztetu i kiełbasy myśliwskiej suchej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
No to dalej to co wczoraj się działo
TRENING:
DZIEŃ 2

1. wyciskanie na barki 5x5 zasady j.w *
po7,7.5kgx10/po9kg,10kgx10/po10kgx10
2. ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 3x10
25/28/31,5

obwod x5
1. invert rows x5
2. pompki x10
3. przysiady x15

odpocznij.
HIIT 15min 4min rozbiegania, 5 interwalow 30/30 reszta bieg (dodawaj co trening jeden interwal)
na rowerku 9 interwałów


* wyciskanie robiłam na ławce ze sztangielkami w siedzeniu

Jeszcze dodatkowo wczoraj był fitness godzinka po siłowni- taniec, trochę skakania i rozciągania oraz brzuszki- mówiąc szczerze myślałam,że jak ćwiczę na siłce i robie wytrzymałościówki to na takim fitnessie pójdzie mi gładko a tu przy robieniu brzuszków wysiadałam trochę ;-/

Ten poniedziałkowy napad na słodkie chyba mogę wytłumaczyć tym ,że znowu okres chyba idzie....


Dieta:





Dorzucam wczorajszą i dzisiejszą miskę- dzis może jeszcze coś wpadnie do tych 1400 kcal













Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-12-01 13:18:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nogami

Następny temat

powitanie i pytanie:)

WHEY premium