SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)werzgr/redukcja/celem do zdrowej, wyrzeźbionej sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Sama nie wiem- jeśli to czary mary to dla mnie nawet lepiej bo okres się w końcu pojawił, ostatnio miałam tak dziwnie ,że pojawił sie pierwszy po 11 dniach smarowania, a następny po 19 dniach sie pojawił,a po 8 dniach smarowania- póżniej zrobiłam przerwe od olejku i nic, zaczęłam smarowanie po 30 dniach przerwy i po 6 dniach smarowania pojawił się. Smarowała bym się dalejk tylko jest kłopot z kupieniem, a do ginekologa boję sie iść bo znowu mi coś wymyśli bno ale musze pójść w końcu...



A i jeszcze nie wiem co z moją kombucha zy to tak ma byc bo wcześniejszego procesu powstawania nie obserwowałam ale teraz opd jakis 3 dni na powierzchni utworzyła się pleśń to tak ma być??

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2012-01-11 16:09:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pleśń nie, chyba czymś zakaziłaś, może słoik byl niedomyty, najlepiej zerwac ten wierzcni zaplesniały talerzyk, po prostu rozerwac towarzystwo i przepłukać woda i zostawić. He he mi sie raz musza owocówka dorwała do tego ja patrze a na wierzchu robaczki ja łaza , spłukałam towarzystwo i tyle i było ok, no ale jak widac trzeba uwazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
czyli normalnie nie zdejmoać tej pleśni i nie wyrzucać tylko łyzką ja przerwać i do słoika wodą to przelac bo nie czaję??

na wierzchu słoika powstała nowa i na niej ta pleśń ale kombucha bardzo cieniuteńka wyjęłam ja oderwałam pleśń i przepłukałam pod woda ale mało co z tej nowej zostało a po wierzchu słoika jeszcze trochę tej pleśni rozdrobnionej pływało i nie udało mi sie wszystkiego zebrać, a wiem jaki błąd zrobiłam, bo tej starej kombuchy jak zaczynałam robić to nie przelałam do słoika z reszta starej zalewy tylko samą ją włożyłam a po jakims czasie mi sie przypomniało że to miało być z zalewa i wlałam trochę tej starej z lodówki a widocznie już zaczęła powstawać nowa ;-/

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2012-01-11 19:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Weronika ty wiesz jak wyglada plesn? jst wlochata a nowy talrrzyk kombuchy to blonka ktora rosnie na wierzu I tak caly grzybek jest warstwowy. Jak masz plesn musisz ja wywalic I nowy napoj z czystym fragmentem nastawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
no wiem wiem oczywiście jak wygląda pleśń i śmierdzi stęchlizną i ona sie osadziła na cienkiej nowej błonce która się wytworzyła, więc tą błonkę wyciagnęłam i zmyłam z niej pleśń pod wodą, a nie wiem jak u Ciebie się ta pleśń osadziła??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
u mnie nie bylo nigdy plesni.. dziwnie, sadze ze w sloiku mmialas reszte brudna i dlatego plesn sie zrobila, ale nie szkodzi trzeba na nowo karmic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
TRENING- WCZORAJSZY
DZIEŃ 1

1. przysiad 5x5
ciężko, zaczynasz robic piątki dodając ciężar az w piątej serii 5 powtórzeń jest na maksa
20kg- rozgrzewka 15 powt.25/28/28/30/30 x10 ( nie było nikogo do pomocy w założeniu sztangi dlatego tak kiepsko )
PRZYSIAD ROBIE NA SZEROKIM ROZSTAWIE NÓG INACZEJ NIE POTRAFIE ZEJŚĆ NISKO- NIE WIEM CZY TO DOBRZE??

2. podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody 3x10
20/23/25 5-5
obwod 4x
1. Man Maker ze sztangielkami w dłoni po kolei 6x po5 kg
2. wypady chodzone, noga tylna do podłogi kolanem, tulow prosto x30
po7 kg

odpocznij parę minut

obwód, wybierz urządzenie (bieznia i wioslarz zgodnie z wypiska, rowerek i orbiterek dystans x1,5)
sit up na skośnej x10
sprint 200m
sit up x20
400m
sit up x 30

tego obwodu nie zdążyłam zrobić

POMIARY:

barki- 99- bz
biceps luz- 26 bz
biceps napiety-28 bz
klatka- 86-bz (to mnie cieszy)
pod biustem- 69- (-1)
talia - 62,5 (-1,5)
na wysokości pępka- 70 (-2)
biodra kości- 86 (-2)
biodra środek pośladków najszerzej- 93 (-1)
udo prawe- 55 bz (chyba nic z tego miejsca nie ruszy)
środek nogi- 49 bz
nad kolanem 38.5 bz
kolano-34 bz
łydka -32 (-0.5)
waga bez zmian- 53kg
DIETA:




]

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2012-01-12 11:15:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
talia coraz węzsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
no właśnie w tym miejscu zawsze się coś zmienia a nuki nic a nic a i zostane z takimi kołkami eh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
TRENING Z WCZORAJ:
DZIEŃ 2

1. wyciskanie na barki 5x5 zasady j.w *
po7,7.5,9kgx10/po10kgx10/12,5kgx1
2. ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 3x10
26,5/31.5/36.5 kg

obwod x5
1. invert rows x5
2. pompki x10
3. przysiady x15

odpocznij.
HIIT - 6 na orbiterku po 1 min
* wyciskanie robiłam na ławce ze sztangielkami w siedzeniu


DIETA:
Wczoraj cały dzien głodna chodziłam wiec wpadło trochę więcej jedzenie- ni i niestety biały chleb...




Iza w ostatnim tyg. chciałam zrobic oczyszczanie tylko nie wiem czy zrobic sobie na nerki diete warzywna czy jabłkową??


Zmieniony przez - werzgr w dniu 2012-01-17 09:44:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nogami

Następny temat

powitanie i pytanie:)

WHEY premium