SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)werzgr/redukcja/celem do zdrowej, wyrzeźbionej sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
fela ja jeszczę walcze do ten i następny tydzień , późnej czyszczenie nerek podsumowanie i regeneracja będzie przez luty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
TRENING
DZIEŃ3

1. MC Romanian 5x5
45/50/55/60/ 65
2. wyciskanie na klatkę, 3x10
28/33/35
obwod 4x
1. thrusters x10 (60% wyciskania ze swojego treningu)*
2. wyciskanie sztangielek na klatkę z podlogi na zmiane x5 na stronę (suma wagi sztangielek 50% tego co wyciskalas) **
3. sprint 400m ***

odpocznij pare minut

obwod 3x
1. wznosy nóg w zwisie x5 (wiszac na drążku do podciągania ciągniesz starając sie kolanami dotknąć łokci nie prostujesz sie do konca caly czasz miesnei brzucha ściągnięte)
2. russian Twist na skosnej x 5 na stronę oczywiście z krążkiem w dłoni ****
3. wznosy z opadu x10 - spinaj posladki w szczycie i zatrzymuj na jeden *****

* SZTANGIELKI PO 9 KG
** PO 7 KG NA RĘKĘ
*** SPRINT NA ROWERKU
****5KG OBCIĄŻENIA
***** 10KG OBCIĄZENIA


plus po siłowni godzina fitness- taniec i wzmacnianie


Niestety progres jest słaby a w niektórych ćwiczeniach stoję w miejscu np MC ale juz dokończe ten trening- niewiele zostało

DIETA



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Edit: dwa razy to samo mi się wkleiło


Zmieniony przez - werzgr w dniu 2012-01-11 14:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a ja efekty? troche się rusza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Iza boję się mierzyc i ważyć żeby nie zapeszyć ale dobrze się czuje a teraz jak ten okres przyszedł to jest super brzuch się jakiś taki płaski zrobił jutro się pomierzę to napisze, ale zaczynam odczuwać brak kalorii jak tak ćwiczę- dzisiaj mój organizm nic nie chciał oddać i sie nie wypróżniłam a naprawdę bardzo rzadko mi się to teraz zdarza, a nie jem tak źle przecież i węgli tez daję trochę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jedz troche zmielonej kozieradki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
ok zakupię. a powiedz mi jak teraz z tym olejkiem? kupić go jeszcze i stosować czy juz zaprzestać???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
decyduj, jak uwazasz, sądzisz ze efekty sa obicujace to na pewno warto pociągnąć jeszcze bo w koncu na razie pojawił sie okres ale o normalizacji trudno mówić, jeśli uważasz ze to przypadek i i tak nie ma postępu to daruj sobie. Po prostu musisz sie na czymś oprzeć. A to czy powiesz lekarzowi ze bierzesz czy nie to juz inna para kaloszy, bo dziewczyny mówiły i reakcje sa dwie albo zignoruje twierdząc ze placebo i śmiech na sali, albo strzeli ci wykład no niebezpieczeństwie brania preparatów bez kontroli lekarskiej. Moj znajomy gin stwierdził ze to nic nowego i ze sa tabletki farmaceutyczne na dominacje i sa lepsze niz czary mary
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nogami

Następny temat

powitanie i pytanie:)

WHEY premium